Agendum• 22 мая 2022

Якщо виконавець копірайтер довго не здає роботу

Дівчата, як би ви реагували і що б робили? Копірайтер фрілансер взялася виконувати замовлення, сказала, що виконає за 3 дні. Сьогодні вже 5-й день, а "воз и ныне там". Я запитую, коли чекати фінальну роботу - відповідає ухильно. "А вам що, так терміново?" "Ой, вибачте, я мамі допомагала речі пеервозити", Ой я те, ой я се.
А мені вже завтра крайній строк потрібно, через те будуть неприємності у колективу, не тільки у мене.
автор Слюда • 22 мая 2022
Я пишу ввечері, що є помилки на такій-то сторінці. відповідає ок і знову зникає. Телефоную їй - чую на вулиці, чоловік поруч щось каже. Запитую, коли чекати фінальний варіант, каже - от повернуся додому....Дурня якась
LoliTaran• 22 мая 2022
Вот поэтому всегда через биржу работаю…
автор Слюда • 22 мая 2022
Мені все те ще перечитати треба буде, я взагалі планувала закрити це питання сьогодні (((
Розумію, що я безхарактерна, бо мала чітко сказати і висловити незадоволенні через порушення строків.
автор Слюда • 22 мая 2022
Запитую ’Коли ви можете здати?’ Відповідає: ну от мені залишилось ще те-то і те-то ...тобто не каже коли, а скільки часу треба теж не каже, бо мабуть не знає
Julia_1997• 22 мая 2022
Ви роботу вже оплптили?
t.fodlash• 22 мая 2022
я с такими с первого фокуса прощаюсь.
*Allusya*• 22 мая 2022
Ответ дляt.fodlash
я с такими с первого фокуса прощаюсь.
Правильно і робите. А коли нормальний копірайтер, то роботу знайти не може через таких виконавців, як у автора.
lana vinogradova• 22 мая 2022
Все обговорюється до початку роботи, в тому числі штрафи за затримку здачі роботи та премія за гарне дострокове виконання.
Леонка25• 22 мая 2022
Ви знайшли поганого виконавця. Терміново шукайте іншого, а цього лишайте без оплати
uhty_puhty• 22 мая 2022
Ответ дляЛеонка25
Что значит без оплаты? Нужно получить работу, оплатить и расстаться. Я бы посмотрела, если бы вы сантехника без оплаты оставили.
7ennnnn• 22 мая 2022
Предлагаю хорошего копирайтера. Это я. Работаю и с биржами, и непосредственно с заказчиками. Опыт 12 лет. Дисциплина железная. Порядочность. Темы и типы текстов разные. 7ennnnn@gmail.com