Ш.а.л.у.н.ь.я• 22 мая 2022

Зачем вы пустили детей?

«Зачем вы пустили детей? Это же спецоперация»
«Скажи Гордеевой»

Если честно, то меня больше всего шокировала "мамка" с Николаева Татьяна К.
И снова ими раскручивается тема "мы ничего не знали"
svetlapanna• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
і мене за антирашизм банили постійно, а зараз уже за інше...
Це підтвердження того, що кацапи не сплять, але зазначу так якби не було, але інформаційна війна триває. І треба не пускати все на абияк воно буде, а діяти.
Ми вісім років тому програли інформаційну війну!!! І тому зараз треба, як хто може, фактами, натиском , скаргами, але викривати наволоч рашистьку тпа загоняти в кут.
На війні всіф засоби добрі, і інформаційна війна також повинна бути виграна
Н-усик• 22 мая 2022
Ответ дляsnp-85
Сьогодні була тема про Азов, так там купа смердоти було, про те, що війна через те, що ми обороняємось. Що міста розбомблені, і люди вмирають через нашу армію! І цих рашисток лайкало купа людей!!! Зараз тема видалена... ось така «совєтчіца»
Ого, то що треба не оборонятись? а хай ідуть і вбивають, і гвалтують, це жах, звідки ці ’люди’ цікаво..чи може це ми прийшли на їхню землю
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
це приватний ресурс, і вони заробляють не на нас з вами, а на них, тому навряд. ТГ і Ютуб рашіків неохоче блокують, а тут нереально взагалі
автор Ш.а.л.у.н.ь.я • 22 мая 2022
Ответ дляelena901
Створила тему, але дівчата дали посилання на вашу. Я там писала.Слухалп і думала..Боже, я ще на початку війни надіялась, що вони прозріють, щось будуть робити, щоб спасти, як не наших, то хоча б своїх дітей. Вони навіть після смерті, не мають розуміння того, що їхні виродки прийшли сюди вбивати. Не підготовлені..Коли було інтерв´ю з жінкою із союзу матерів, як вона точно їх описувала.
Також дивилась те відео.
snp-85• 22 мая 2022
Ответ дляН-усик
В мене кров з очей була від тих коментів. А 100 лайків до цих коментів, то просто зашквар. Якби не Азов там, то Маріуполь би не розбомбили... Якби не армія наша, то жодного міста би не зачепило Бо вапше нема разніци гривня чи рублі...
PinkyPink• 22 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Смольянинова да, смотрела, сильное интервью. Но))) Он сказал - он любит россию.. он ее очень любит
Россия - это не жопа президента (с)
Чем больше публичных людей объясняют это россиянам - тем лучше
Alve• 22 мая 2022
Ответ длякенгуруша
Немного посмотрела. Мерзкие людишки.
Особенно эта больная из Николаева
Мне показалось, что она больше переживает, что ей 5 миллионов не дают....
Дети из благополучных семей не будут подписывать контракт . 27т рублей -это сколько? Тысяч 9? И все это убожество пожаловало к нам.
Alve• 23 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Тю . Меня называли рашисткой в феврале за то, что написа, что эта хня не закончится до 12 марта (чего все так его ждали?) и до конца весны под вопросом . Лучше б я ошиблась .
Manumycat• 23 мая 2022
Ответ дляАквис
Ее слова, что сколько бы дочерей ты не родила, а любовь к сыну особая.
Мда, днище надеюсь дочери пошлют ее подальше
Lyucia2• 23 мая 2022
Ответ длякенгуруша
Немного посмотрела. Мерзкие людишки.
Особенно эта больная из Николаева
У нее не выплаченный кредит за получение гражданства и насколько я поняла второй ребенок лечится. Не расслышала, днем посмотрю с нормальной громкостью.
Valli-valli• 23 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Не подобається? )) Не читайте. Лайно це ті, хто пітдтримує агресію рашки, а ще той, хто зненацька жалється та гадить серед своїх же. Скажи людині в очі,не в спину бий зненацька,ні?
Просто ви жінка, а висловлюєтесь як зек. Без образ.
svetlapanna• 23 мая 2022
Ответ дляValli-valli
Я вам справді бажаю, щоб у Вас в житті не було того, що в мене , це по-перше. І коли в співробіиниці гине дитина, і коли в моєму місці від ракетних обстрілів гинуть люди -то діти добре що Вас особисто це не торкнулось.В мене на жаль в колеги онука тільки позавчора був похорон. І це мирні люди. Сидіти і підбирати літературну річ і бути лояльним до рашистів? Вибачне від мене ні.
Такі всі інтеллігентні, коли вас близько не стосується. А коли гинуть близькі від рук рашистів тут якось не до інтеллігентності.
А по по-друге мова про тих які нишком скаржаться адмінам бо в них тонка інтеллігєнтна організація щось 1937 роком навіяло. Нє?
Я зі зневагою відношусь до стукачів і до тих, хто робить все нишком та поза очі.
Слів до таких добирати не буду, не подобається- є варіанти, іх багато..в тому числі ’русскій корабль’
natapri• 23 мая 2022
Ответ дляWallenTInKa
Одно расстройство. Они ничего не осознали.
Мне показалось что третья мама вполне адекватная. Они с дочкой и на антивоенный митинг ходили.