Sofia-Sophie• 23 мая 2022

Дані про згвалтування

Сьогодні попалось інтервью про звірські вбивства і згвалтування на півночі від Києва, і ось щойно новина вже про Херсонські згвалтування. Просто жах якийсь! як можна таке робити? навіщо гвалтувати 2-3-5-річних дітей? Як матері, яка це бачила, потім жити???

"Омбудсмен Украины Людмила Денисова рассказала о новых фактах изнасилований в Александровке Херсонской области, о которых стало известно за последние сутки:
- две девочки, 12 и 15 лет, изнасилованы россиянами;
- 6-месячную девочку солдаты РФ изнасиловали чайной ложкой;
- 2-летних мальчиков-близнецов четверо россиян изнасиловали орально и анально, пока еще один - держал их мать. Дети погибли от полученных разрывов и кровопотери;
- 3-летнего мальчика на глазах у матери изнасиловали два россиянина, от полученных травм ребенок скончался."

Я звичайно, бачила й раніше новини, але якось одне за одним попалось і так сумно за цих людей і діток, які постраждали від проклятих рашистів! Що вони пережили... який біль відчували, від якого потім ще й померли (((((
Якщо ці скоти-гвалтівники ще не подохли, то їх не можна просто засуджувати хоч і пожиттєво, їх потрібно каструвати, катувати, відрубувати голови за такі звірські вчинки!

Не знаю чи відкриється відео, можна просто знайти в Ютюбі "Изнасилованный младенец, холодец из крови украинцев, ребенок от орка, самоубийство Путина. Денисова" (на каналі Гордона)
Заkoхані• 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А де дівчина Аліна з цифрами в ніку? В темі про окупацію вона писала, що в Херсонській області тихо і благодатно. Орки мілиє мальчікі, а головне, щоб не стреляли.
Змінила нік

Mrs.Ochmonek• 23 мая 2022
Ответ дляCat88
У меня в голове такое не укладывается, я не верю в такое, или там справка с психбольницы
те саме на Харківщині тижнів два тому, теж 9 місяців, 1рік, і 9-ти річні дівчата
Nata.t.1970• 23 мая 2022
Ответ дляДресса
Вы знаете, у меня закрадываются такие соображения, что миру похер. Это только мы с вами можем ужаснуться и скорбить. А миру давно на нас похер
А мир Что может сделать?
Это нужно этих мразей ловить и,отстреливать им все и отпускать
Mrs.Ochmonek• 23 мая 2022
Ответ дляCat88
Мне кажется чисто физически не возможно туда засунуть
тому діти і помирають від травм((
Заkoхані• 23 мая 2022
Ответ дляOnyx83
Начну с конца: я захожу в любую тему, которую посчитаю нужной. Вы зачем тогда на общественном форуме темы выкладываете, если не готовы слушать другое мнение?
Где вы в посте написали про даркнет вообще? Вы с даркнета зачем это копаете? Да, я понимаю, это ваше дело и ваше желание, но даркнет и кидстафф как-то пересекаются, чтобы это сюда тащить и разбирать в подробностях?
Це вже по тв розказали, також на Українській правді стаття є.
Безимени890123• 23 мая 2022
Ответ дляCat88
Жду подтверждения где я их оправдываю
Ваші сумніви, ваші слова про неможливість і є намагання виправдати. Чи з якою метою ви так явно висловлюєте сумніви?
Nata.t.1970• 23 мая 2022
Ответ дляelena901
Я нещодавно познайомилась з жінкою, гінекології з Запоріжжя. Вона розказувала речі, а я німіла...Це настільки страшно, що відмовляєшся вірити.
Там были такие случаи?

Дресса• 23 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
А мир Что может сделать?
Да это понятно ((( просто эти призывы о том что бы кричать на весь мир… ну такое(((
Mrs.Ochmonek• 23 мая 2022
Ответ дляSofia-Sophie
хотілось би вірити, що це видумки, але так багато випадків...
після звільнення частини Харківщини тільки за першу добу було 40+ повідомлень про згвалтування.. які там вигадки((
вони відбирають садистів, і з тюрем теж мобілізують
Реверанс• 23 мая 2022
Ответ дляYN8678
Как так? Как такое в голову приходит? Зачем? Что с головами этих людей???
Вопрос к прихиатрам.
По ходу в рф лаборатории стояли, которые ум изолируют
kuskus• 23 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
А мир Что может сделать?
Дати нам, бл*ять, зброю, щоб від них мокрого місця не залишилось
elena901• 23 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Там были такие случаи?
Мова не про Запоріжжя, там було багато евакуйованих з різних місць.
оле-чка• 23 мая 2022
Ответ дляCat88
Можна
Ця історія ще часів СССР, в нашому місті була згвалтована дівчинка 7 місяців , відчимом
Було фото в газеті, в дитини був надірваний ротик з двох сторін
Помітили сусіди і викликами поліцію, він її два місяці гвалтував
Cat88• 23 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
а ваш муж/брат/парень где сейчас???на войне как и мой????выправдовую ей я
Invictusgirl• 23 мая 2022
Ответ дляЛеска
Ну поперше мова йшла про даркнет, де всяке дурне і моторошне викладають.
А навіщо ви зайшлю в тему про згвалтування, якщо ця темя для вас огидна, неприйнятна? Щоб що?
Чтоб своё фу высказать, зачем же ещё
Синдром белого пальтА
Onyx83• 23 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
Я читала статьи на УП, полтора мес давности ещё. Автор только узнала о них? А потом и видосы притащила, чтоб мало не показалось.
автор Sofia-Sophie • 23 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Вы странная?
Какие выдумки???
це я відповіла на попередній коментар: ’мне кажется, что єто не возможно’
Реверанс• 23 мая 2022
Ответ дляВера
Автор, я пока читаю ваш пост у меня уже в груди печь начинает . Это просто лютый треш, такое только нелюди могут делать.
А Мариупольский роддом люди бомбили?
Драмтеатр с огромной надписью на крыше ДЕТИ
Фосфорными бомбами Азовсталь?
Заминировать трупы в Буче ,это люди разве?
kuskus• 23 мая 2022
Ответ дляOnyx83
Те, що автор принесла -сьогоднішнє. Відео не дивилась і не буду

Реверанс• 23 мая 2022
Ответ дляДресса
Мир оказывает огромную поддержку Украине
Заkoхані• 23 мая 2022
Ответ дляоле-чка
Можна
Я вам більше скажу: такі випадки у наш час непоодинокі. Я своїй колишній роботі надивилась, тому не змогла там більше працювати.
Але про це так незручно розповідати... ми ж зараз засуджуємо орків. Але таке трапляється всюди і не тільки з вини росіян.
Нікого не виправдовую.
kuskus• 23 мая 2022
Ответ дляРеверанс
А Мариупольский роддом люди бомбили?
Фосфорными бомбами Азовсталь?
Незрозумілі ваші претензії до автора поста
Реверанс• 23 мая 2022
Ответ дляДресса
Впереди у росиян Гаага
Заkoхані• 23 мая 2022
Ответ дляOnyx83
Сьогодні нова стаття вийшла і знов по тв розказали.
Безимени890123• 23 мая 2022
Ответ дляCat88
Не треба цих дешевих маніпуляцій! Мій молодший брат воює на нулі, Холодний Яр, чули? Не треба цього нагнітання. Я не ведусь на таке, заспокійтеся. В даному випадку ваші сумніви і є намаганнями виправдати. І ваші подальші наїзди на мене тільки підтверджують мою правоту. Ходіть з Богом, я з вами діалог закрила.
Onyx83• 23 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
А, ну раз знов розказали...
автор Sofia-Sophie • 23 мая 2022
Ответ дляOnyx83
Данные Денисовой читали все. Ваше видео тоже Денисова сняла?
П. с. Промазала с ответом, мне уведомления пришли, не глянула на автора, извините.
так відео з інтервью Денісової каналу Гордона
Alve• 23 мая 2022
Ответ дляЛеска
Тікать тре і такій ситуації ще до того як рашняві зайдуть у місто.
Та ви шо? Правда? А населення прпередили про тре тікать, чи розказали про шашлики, щоб не було паніки?
Onyx83• 23 мая 2022
Ответ дляSofia-Sophie
Она озвучила уже озвученное. Просто Гордону лично.
Cat88• 23 мая 2022
Ответ дляБезимени890123