Жули-ули• 24 мая 2022

Що говорять зараз наші «відящіє», чи ті, хто володіє інформацією?

Коли прийде до українців гарні новини та покращення?
Що кажуть зірки, карти, мозок?
Читаю теми і якось все не те що не в радості, а все дуже погано. Поділіться чимось хорошим, інформацією, прошу.
ok1904• 25 мая 2022
Ответ дляLada_333
это вы зря. После войны мы интегрируемся в европу и знать языки нашим детям обязательно.
Європейці не дуже то вчать інші мови, пересічні французи, німці, іспанці (не в туристичних районах) знають лише рідну
Yasyatrikotazh• 25 мая 2022
Ответ дляLada_333
погоджуюсь з вами, дівчина не дуже приємна. пару днів слухаю, хочу перевірити її прогнози.
я з Вами, теж підписалася, щоб перевірити прогнози, але чому мені здається, що вона оперує фактами, які вже відомі військовим аналітикам. А ще, якщо чесно, мене дратують її голосові, неначе робот говорить, і все повторює : все буде Україна, при чому голосове російською, а ця фраза українською, ріже слух дуже
Helenny• 25 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
Ого я такого не чула, що горів
Ні в одному пабліку не освятили
Ох, а вірити ми будемо в знамена, бо так легше цей ад виносити.
Та ну, писали в новинах. На днях горів собор Петра і Павла в Москві. Загугліть.
Nata2907• 25 мая 2022
Ответ дляЛюдмила 007.
Благодарю! Конечно, его смерть не остановит войну. Я уже писала о его возможном преемнике Патрушеве. Но, Вы видели график Украины в динамике? Все будет Украина. Я в какой-то из тем выкладывала опорные даты по военным действиям. В этом году последняя дата 11.11.2022г. Затем 04.01.2023, и уже 25.11.2023. Потом 13.02.2024. Будет сложно в 4-м квартале этого года в материальном плане. Улучшение начнется лишь в мае 2023 )). Но, Украина выстоит. Наши воины - ГЕРОИ!!!
Не совсем понимаю, война до 2024 года по Вашим графикам или как ?
автор Жули-ули • 25 мая 2022
Ответ дляNata2907
То не значить активна фаза
Можливо ракети, чи межу будуть бомбити.
І так, це значить, що війна буде ще довго. До кінця 22 року активна
Після воєнні сутички. Окремі.
Тобто. Можливо, території будут окуповані, рашисти там окопані і тримають оборону.
Все погано, короче.
Я не бачу жодного променя світла.
_MadonnA_• 25 мая 2022
Ответ дляZerknij
Закончится по сути в августе. В сентябре дети пойдут в школу. Возможно не везде. До конца года ещё продлится ВП . Будут какие-то не частые обстрелы. Но это в границах только Луганск Донецк. В январе ВП снимут и откроют границы
❤️
Людмила 007.• 25 мая 2022
Выкладываю №1 и №2 на интересующую дату, связанную с пожаром в Храме.
Сегодня больше не смогу отвечать.
Людмила 007.• 25 мая 2022
№2.
автор Жули-ули • 25 мая 2022
Ответ дляЛюдмила 007.
№2.
Дуже цікаво, дякую вам за працю та час виділений для відповідей
Людмила 007.• 25 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
І Вам, дякую!
Евга-9246• 25 мая 2022
Ответ дляЛюдмила 007.
О!!! Хотя, если честно, я не сильно удивилась. Я несколько лет плотно изучала Цифровой анализ автора Александрова А.Ф. (он математик по образованию). Уникальная система. Но, дело в том, что все мы находимся в Матрице. И, как бы ни было грустно, все в жизни запрограммировано (включая и наш, якобы свободный выбор). Я в этом убедилась при отслеживании событий по своему роду и в процессе консультаций. Правда, меня уже забанили навечно в этих местах (не все можно было говорить).
Так Матрицю ж ніби можна змінювати, сила думки і все таке?
ok1904• 25 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
То не про ту матрицю , в нумкрології по даті народження = психоматриця
Вера• 25 мая 2022
Не знаю як там зірки, але раджу подивитись сьогоднішній випуск Фейгін-Арестович.
автор Жули-ули • 25 мая 2022
Ответ дляВера
Ой
Ну що там?
Мінять паспорт вже на польський ?
автор Жули-ули • 25 мая 2022
Ответ дляВера
Подивилась (
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляok1904
Чому Ви думаєте, що перед народом прям звітують про такі плани? А якщо раніше підуть в контраступ, то так не можна?
Так зброї немає раніше по процедурі місяць на складання переліку і постачання, місяць на навчання... якщо раніше, то дай бог. Але вже писали, що в липні наступ, тепер пишуть у серпні...
Crazy lady• 25 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
?
Сказали а, говоріть і б
Не хочу казати більше ні чого....
АННА 104• 25 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
Подивилась (
Кто бы что ни говорил , Арестович в своих прогнозах ни разу не ошибся , те мемные две-три недели зависели не от него , а так прогнозы полностью сбываются , нам остаётся только молиться (
Lada_333• 25 мая 2022
Ответ дляok1904
я вважаю що польську і англійську нам потрібно знати, а дітям без варіантів
Abrado• 25 мая 2022
Ответ дляЛюдмила 007.
А я надеюсь (прости, Господи!), что 22.07.2022 г. он ’того’. В ночь с 16. на 17.05.22 ему сделали операцию.
Треба в усих подробицях це дiйство ’бачити’... ось його розділи, почали оперувати, щось пішло не так, пульс нитьовидний, лікарі в шоці, починають реанімуіати. Реанімували, зашили, відвезли в післяопераційну. Воно немощне і слабеньке лежить в трубочках, Шайгу плаче... Через декілька часів воно отямлюється, взнає що ВСУ отпиз-ли його армію і усьо нема діда ...
Якось так... треба візуалізувати, в мене навіть салют запасений, жду і візиалізую.
Lada_333• 25 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
Ой
Ну що там?
Мінять паспорт вже на польський ?
не варто. Вчора подруга скинула прогноз якогось польського ясновидця....
Lada_333• 25 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
Подивилась (
что там в двух словах?
Lada_333• 25 мая 2022
Ответ дляАННА 104
та ладно. А его прогнозы о том, что уже в первые недели у параши заканчивались ракеты?
nata.ant• 25 мая 2022
Ответ дляLada_333
И что там? У меня соседи поляки воон технику строительную дорогущую собрались покупать
Leshkatr• 25 мая 2022
Дівчатка, вишня на тортику: ядерне …. Що скажете ?
Ellillд• 25 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
От ні
Ставите дати з умовою.
Наприклад, у червні, я подивлюсь чи можу повернутись, повернусь, якщо, те і те відбудеться.

Так легше мозку. Сприймати інфу та адаптуватись. Завжди план має бути.
Это глупость. Это как ожидание дня рождения и сам день рождения. Не програмируйте себя, что б не получать удар.
iroman• 25 мая 2022
Ответ дляscandi
Хотіла сказати про цей Астрооберег.
Тут на форумі його хтось порадив. Я підписалась. Може звичайно людям і допомагає морально.
Але от ті голосові повідомлення від авторки слухати не можу. Секунд двадцять,а далі мало не нудить від манери розмовляти.
Щось сектантсько-зомбуюче є в її розмовах, саме в манері. Бррр...
Може ще в когось є таке відчуття?
пс. І не розумію цієї надмірної тяги до КАПСЛОКУ
У меня сложилось такое же впечатление. Послушала пару голосовых и отписалась - не моё.
Lada_333• 25 мая 2022
Ответ дляnata.ant
Польщу чекає велика евакуація? Кшиштоф Яковський позначив на карті територію Польщі, з якої люди, за словами ясновидця, люди почнуть панічно втікати. За його словами, це має статися незабаром і може бути пов’язано з війною в Україні. Що саме можна побачити на цій карті?

Кшиштоф Яковський із Члухова – найвідоміший ясновидець у Польщі, який веде розмови на YouTube для симпатиків, які він називає передачами. В одному з останніх під назвою «Мої передчуття – квітень 2022 року », записаному 28 березня 2022 року, ясновидець вирішив зробити щось безпрецедентне – показав карту Польщі з позначеною від руки місцевістю, звідки за його словами люди будуть евакуюватися з якоїсь невизначеної причини. Це карта, надрукована на його принтері з схематичним і швидким контуром, зробленим фломастером. Окреслена територія охоплює південно-східну Польщу, включаючи такі міста, як Жешув, Краків та Люблін. Інтернет-користувачі вимагали від ясновидця пояснень, що станеться в цій місцевості. На жаль, проблема в тому, що провидець не впевнений. Він знає одне – люди втечуть з цього краю. На карті також є стрілки, які ведуть до позначеної області.

Вже кілька місяців Кшиштоф Яковський розповідає про те, що, на його думку, стане поворотним моментом у світовій, але й польській історії. На його думку, паралельно з українською має вибухнути друга війна. Нібито в іншому регіоні світу (найчастіше в цьому контексті ясновидиця згадує Близький Схід). Однак найбільше інтернет-користувачів цікавить Польща, а тут у ясновидиці немає хороших новин. Він постійно повторює, що поляки, які проживають на окресленій на його карті території, чомусь втечуть зі своїх домівок, а Польща розділиться на три частини. Німеччина закриє кордон з Польщею. Ці слова сьогодні звучать досить абсурдно і навіть малоймовірно, як погоджується сам провидець. Але це все одно повторює тезу про «обезлюднену південно-східну Польщу».
iroman• 25 мая 2022
Ответ дляВера
Жесть, а не выпуск, если честно.
Начиная от очень тяжелого месяца, заканчивая перспективой войны до последнего украинского солдата и матами в адрес некоторых европейских стран
Ellillд• 25 мая 2022
Ответ дляscandi
Те ж саме відчуваю. Рвусь додому. Не хочу щоб дитина вчила польську мову...
Примите это как туризм. Новый язык ничего плохого не сделает. Просто не забывайте наш. Вы же понимаете, что назад ещё опасно! Мой ребенок знает немецкий. Онлайн школа, общение с одноклассниками.
И не наступайте на свои принципы. Ни одна льгота не стоит этого. Это совет.