Дейнеріс• Изменено 24 мая 2022

Дотримуєтесь якогось конкретного стилю в одязі?

Як знайшли свій? Може хтось звертався до стилістів, сподобалось? Чи може порадите якісь канали цікаві на цю тему.
автор Дейнеріс • 24 мая 2022
Хочеться після війни викинути нафіг все що маю і почати збирати ідеальний гардероб . Хоча купувати одяг і взуття не люблю(

Irinaina• 24 мая 2022
У меня стиль ’шО налезло’
MoonLoon• 24 мая 2022
Ответ дляДейнеріс
а ви вже зараз починайте збирати візуально те, що подобається і хочеться. дивіться, як воно між собою гармонує. і будете мати конкретний план дій, що купувати.
автор Дейнеріс • 24 мая 2022
Ответ дляMoonLoon
та от сіла зараз щось шукати, але не знаю з чого почати) мені на картинках багато чого подобається, але як воно на мені буде-хз.
Asteroidea• 24 мая 2022
В мене 2 типа речей в гардеробі. Перший це з понеділка по п‘ятницю business casual, переважно штани чінос та різноманітні блузки-сорочки, класичні светри-гольфи, кардигани, на літо є 2 сукні. В суботу та неділю джинси, светри, худі, спортивні костюми, літом - льняні плаття, сарафани.
автор Дейнеріс • 24 мая 2022
Ответ дляIrinaina
У меня стиль ’шО налезло’
от у мене зараз приблизно таке саме) між собою мало що компанується, і це дуже бісить.
N-natasha• 24 мая 2022
Я сама нашла свой стиль…даже не знаю как.
Оверсайз худи, свитшоты однотонные, пастельные тона одежды, черный, синий…штаны и джинсы клёшь или палаццо…шорты ношу только велосипедки, куртки без капюшонов, сумочки маленькие кросс боди с широким ремнем или большая шопер, кроссовки, кеды.
автор Дейнеріс • 24 мая 2022
Ответ дляAsteroidea
мені чоловік на днях сказав, що частіше хотів би бачити мене в такому стилі, як у вас) мені здається, що Камерон Діаз так вдягається теж.

Подобається ваш підхід, дякую за відповідь!
Asteroidea• 24 мая 2022
Ответ дляДейнеріс
Почніть з того, який у вас тип фігури. Подивіться що рекомендують под ваш тип фігури. Враховуйте вимоги (якщо вони є) по дрес-коду на роботі

автор Дейнеріс • 24 мая 2022
Ответ дляN-natasha
каблук не носите? з широкими штанями мені здається низькій хід не пасує. хоча, може я просто не бачила гарних поєднань.
MoonLoon• 24 мая 2022
Ответ дляДейнеріс
почніть з чогось) ви збирайте все, що подобається. потім проаналізуєте назбиране і побачите закономірності. це і буде ваше унікальне. кольори, фактури...
якщо турбуєтесь про ’як сяде’ - звертайте увагу на фігуру моделі. бажано, щоб була схожа на вашу.
N-natasha• 24 мая 2022
Ответ дляДейнеріс
Носила палаццо со шлепками кожаными на плоском ходу, очень нравилось. Каблук очень-очень редко, но есть мюли на каблуке летние, туфли тоже, просто всегда люблю в комфорте ходить и случая нет на каблуках выхаживать, пока что…)
Best hit Bonanza• 24 мая 2022
Да, кежуал и эклектика это мое. Есть базовые любимые вещи и время от времени в каждый сезон нахожу какое то новое сочетание, стараюсь не добавлять много вещей в гардероб, иначе я не успеваю их носить
Asteroidea• 24 мая 2022
Ответ дляДейнеріс
Визначитесь с кольоровою гамою. Наприклад м‘який теплий коричневий, чи холодний сірий. І вже под нього добирайте інші речі. Чорні та сині чіноси + сіра, вишнева та блакитна блузки чи сорочки. Біла базова теж зайвою не стане. Також ці сорочки ви зможете поєднувати з джинсами. Два кардигани в тон. Наприклад якщо сорочка світло+сіра як перлина, то кардигани може бути темніший і навпаки
Asteroidea• 24 мая 2022
Я блогерів не дуже дивлюся, але іноді підглядаю для натхнення. У цієї теж дещо цікаве можна знайти
https://instagram.com/lizaprostyle?igshid=
Ще була одна позитивна мАсквічка, але я її щось не бачу останнім часом. Ну зрозуміло чому
julianik• 24 мая 2022
Очень помогает определиться что именно вам требуется для гардероба? Работа, дом или для спорта.
Если интересно могу написать свой примерно гардероба. Очень помогает найти похожую фигуру среди знаменитостей и ориентироваться на ее стиль.
катерина12009• 24 мая 2022
Кейжуал, спорт-шик (можливо) - це останні придбані речі. Міксую все підряд), люблю мінімалізм, повсякденний одяг дуже простий з цікавими деталями і акцентами (1 акцент) на лук.
julianik• 24 мая 2022
Например для меня более подходит разделить гардероб на 3 части -лето, зима и весна/осень.
Потом переберите свой гардероб что есть, напишите список того что есть и что носите.
Например весна- верхняя одежда (....) потом обувь и что есть из гардероба сейчас. Потом подумайте что из этих вещей сочетается вместе? Если ничего то нужно создавать базу.

Для меня база на весну это -
юбки 3 шт (миди и макси и джинсовая) однотонные
+ 3 штук штаны (джинсы, вельвет и тканевые брюки)
+ водолазки 3 шт (однотонные и дорогие) + 3 блузки тоже однотонные
+ костюм тройка (юбка, штаны, жакет) однотонный и по фигуре
+ тельняшка и кардиган
+ 3 шт платья (миди, макси и вязанное)
+ верхняя одежда (полупальто, куртка, плащ)
+ обувь (сопоги, полусапожки, резиновые сапоги, красовки и мокасины)
Это на вскидку то что для меня входит капсула на весну.
julianik• 24 мая 2022
Если сомневаетесь в том что у вас есть в шкафу то можете например примерить и перефотографировать свой гардероб. Идёт вот эта блузка к этой юбке. Скинуть свои фото на компьютер и посмотреть со стороны на себя. Мне это помогло выкинуть из повседневной одежды очень любимые но старые водолазки. Можно посмотреть есть куча вариантов - капсульный гардероб на весну, лето... Смотрите картинки и сами ориентируйтесь нужно ли вам эти брюки или лучше в шортах вам?
Рекомендую если у вас есть стиральная подруга - пусть прийдёт к вам в гости потрошить ваш гардероб. Мне так моя подруга выкинуть заставила мои хоть любимые но старые лосины и заставила меня купить купить спортивный костюм для дома.

автор Дейнеріс • 24 мая 2022
Ответ дляjulianik
дякую за рекомендації!
автор Дейнеріс • 24 мая 2022
Ответ дляAsteroidea
прикольний акаунт, підпишусь, дякую!
Мэри Лин• 24 мая 2022
Всегда выбираю по фигуре, чтобы подчеркнуть достоинства и скрыть недостатки, за модой сильно не гонюсь, но и от молодых стараюсь не отставать)