Баррикадница• 25 мая 2022
Червоне обличчя і пече без причини
Доброго дня!
Може, хтось підкаже, що це може бути. Або хтось стикався із чимось подібним на власному досвіді.
Щось дивне коїться з моїм обличчям. Воно ні з того ні з сього стало червоне, червонюще. Щоки, лоб, нас, крила носа. І пече.
Мені навіть соромно на вулицю вийти, я просто як буряк.
А завжди була бліда.
Косметика не змінювалась (особливо нічим не користуюся). На початку березня перехворіла на ковід.
Живу в дуже поганих умовах (біженка), квартира дуже старенька і пильна.
Пробувала препарати від алергії, на стан обличчя не впливають.
Ще місяць тому помічала легке почервоніння, але не надала цьому значення. Зараз обличчя червонюще постійно і пече.
А завжди була бліда.
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Розацеа?
А вона може так раптово виникнути?
Ось фрагмент фото шкіри, без фільтрів.
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Аллергия на пыль
А тоді препарати від алергії мають допомогти? Але обличчя на них не реагує
Гжегож Бженчишчикевич• 25 мая 2022
Похоже на розацеа. было еще более фиолетовым. обострение на фоне стреса. пробую залечить. но как сказал дерматолог до конца оно не уйдет
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А вона може так різко вилізти? Мені за 30, і завжди була бліда. А це щось таке незрозуміле. Або розацея або алергія на пил?
Гжегож Бженчишчикевич• 25 мая 2022
Ответ дляБаррикадница
попробуйте найти дерматолога хотя бы онлайн проконсультироваться. сейчас многие доктора так делают. можно записаться через Хелси
Кожугетовый ансамбль• 25 мая 2022
Нет ли соседей поблизости, кто делает ремонт? Особенно покрасочные работы? Это может быть аллергия.
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Нет, таких нет, но сама квартира пыльная, вытру пыль, через час уже хороший слой лежит.
СирОжино пирОжино• 25 мая 2022
Ответ дляБаррикадница
Так резко скорее всего нет. У меня розацеа вылезла после 30ти на фоне сильного стресса, но предпосылки и до этого были. Кожа розовая, никогда бледной не была, на солнце всегда реагировала, на алкоголь и горячее.
Успокоить кожу можно пантенолом либо же термальной водой, дерматолог мне советовала в течение дня распылять на лицо. Еще в блоге у косметолога прочитала о гидролате для лица, я их стала использовать вместо тоника. Они на основе трав, выбираю нашего украинского производителя, заказывала на мейкапе. И в течение дня, когда лицо вспыхивает, брызгаю гидролатом на лицо и через время попускает.
Но у меня розацеа, диагноз поставлен врачом
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляФФФФристайла
Не доброго дня, а добрий день правильно
Чому? Бажають ’кого? що?’ - доброго дня. Доброго дня, вдалого дня, доброго здоров´я, доброї ночі.
ФФФФристайла• 25 мая 2022
Ні. Правильно доброго ранку, але добрий день і добрий вечір!
Це мовні традиції укр народу
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляФФФФристайла
Це мовні традиції укр народу
Я погуглила, літературна норма - добрий день. Але в неформальному спілкуванні прийнято вітатись Доброго дня. Так що це допускається
ФФФФристайла• 25 мая 2022
Я не знаю що ви гуглите, я дивилась тсн сніданок з професором, а потім ще й підняла книгу.
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляФФФФристайла
Молодець. Пять.
Баррикадница
• 25 мая 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Зверніться до лікаря.
Як кошти будуть. Поки що все до копійки віддала за оренду
Нуждаюсь в общении• 25 мая 2022
Ответ дляБаррикадница
Знайдіть безкоштовні консультації в інтернеті.
Можливо далі буде ще гірше