Оце то да
Ответ дляАлина-1240
Треш))это сорт с золотой косточкой что ли?))))
Схоже))
К.а.л.и.н.а• 25 мая 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2905828 - судячи з минулорічної теми за ці самі дати - в кінці травня 2021 була така сама ціна.
Чашечка чая• 25 мая 2022
Как бы сейчас еще не сезон украинской черешни и увы, много ее осталось в оккупации
Ответ дляksusha1155
В прошлом году 600 была в первые дни))
Ніколи такого не бачила
Алина-1240• 25 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Схоже))
Пусть сами ее едят,это 2 курицы в атб и пакетик куринной печенки
МаргаритаЛьвовна• 25 мая 2022
а клубнику уже кто-то покупал? стоит за нее такие деньги отдавать?
Киев
Чашечка чая• 25 мая 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Киев
Еще не сезон клубники
Дівчата, не думаю, що того року була така ж ціна
Продавці навіть не ставлять цінник, питаю: ’Чому цінник не ставите?’ Кажуть: ’Боїмось людей розлякати...’ типу, я спитаю і через аудіо канал злякабсь менше, ніж через зоровий.......
Тобто ситуація не ’стандартно-початок-сезону’.
Доречі, мова про РИНОК, не супер маркет
Ответ дляЛорисель
не берите. продукты в этом году будут золотые. без черешни можно жить.
По такій ціні не будемо, так. Це занадто.
Взяли полуницю по 95-100