prosto_aisha• 26 мая 2022

Підкажіть є строк придатності в смальцю?

Чому питаю, приїхали ми на дачу де колись хозяювала бабуся чоловіка ( померла 6років тому) стоїть в шафці баночки зі смальцем. Я ніколи з ним немала справу, і не розумію чи можна його використовувати чи ні? Він ще годний чи викидати треба?
Дисней_Кребо• 26 мая 2022
выдкриваєте. нюхаете. якщо немає прогірклого запаху, то можно використовувати.
якщо банка закрита кришкою металовою, то до 3х років може зберігаться.
з часом стає гірким
Анжелика93@• 26 мая 2022
Ну 6 років це вже багатенько, відкрийте подивіться до нього, я знаю в моїх батьків буває лижить рік ато і два, але не більше)
автор prosto_aisha • 26 мая 2022
Ответ дляДисней_Кребо
з часом стає гірким
Кришка не металева, а звичайна капронова.
VivaForever• 26 мая 2022
выкинуть
юля-звезда• 26 мая 2022
6років не має бабусі,капронова кришка,тільки в смітник.
Майстерня домашнього текстилю• 26 мая 2022
Два роки ще норм, три вже ризиковано, а 6 сміло викидайте.
Дисней_Кребо• 26 мая 2022
Ответ дляprosto_aisha
нажаль. скоріш за все він пропав.
яж кажу понюхайте. якщо пропав - то неприємний прогорклий запах. якщо запаху немає неприємного,, то можете використовувати
автор prosto_aisha • 26 мая 2022
Ответ дляДисней_Кребо
нажаль. скоріш за все він пропав.
Запаху немає ніякого. Ніколи не користувалася ним. І в моїй родині ніхто смальцем не користувався
Просто прибираю. Викидаю все що таке. А про смалець нічого незнаю.
Tania07• 26 мая 2022
Ответ дляprosto_aisha
Я печу хліб в хлібопічці. Добавляю смалець. Дуже шикарна з ним випічка виходить. Спробуйте
Алина-1240• 26 мая 2022
Ой,такое счастье около года хранить можно
чаревна• 26 мая 2022
6 лет, я б точно не ела. Пусть бы оно и пахло хорошо. Может то барсучий жир для растирки?
Heksa• 26 мая 2022
Спробувати на кінчик язика, якщо гірке або якийсь дивний смак - викидайте.