Кружите меня,кружите• 26 мая 2022
Алопеція в чоловіків лікується?
Чи можливо повернути волосся? На затилку. Чи тільки пересадка вирішує проблему?
Пусин Кукин• 26 мая 2022
Так, лікується, але потрібно підбирати методики. Нам підійшла нетрадиційна медицина після того, як солідну сумму і час безуспішно витратили на призначення трихологів і в відчаї почали шукати альтернативу.
Кружите меня,кружите
• 26 мая 2022
Ответ дляПусин Кукин
Гомеопатія?
Пусин Кукин• 26 мая 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
А можете написати які?
Там цілий комплекс і індивідуально, мова про підлітка правда на той час. Якщо завтра нагадаєте, то гляну назви і напишу, або відкрийтесь краще в особисті напишу, не хочеться бан за рекламу.
artist.irena• 27 мая 2022
Ответ дляПусин Кукин
І мені, будь ласка)
Карпатський грибар• 27 мая 2022
- Мама, почему у дяди голова босая?
(с) К.Чуковский. ’От двух до пяти’.