Olgusya• Изменено 27 мая 2022

Як думаєте, союзу України, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії,Естонії бути?

Борис Джонсон запропонував це Зеленському. Цікаво, це має бути економічний союз чи більше військовий? І в чому зацікавленість сторін, тих же Польщі та країн Латвії?
tarveldy• 27 мая 2022
Союз здорового глузду

Наша_русофобія_недостатня• 27 мая 2022
Думаю, бути.ЄС корумпований кацапією
rybka21• 27 мая 2022
Прибалти получать якісь плюшки
автор Olgusya • 27 мая 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Думаю, бути.ЄС корумпований кацапією
Польща та Балтія мають вийти з ЄС, щоб приєднатися сюди?
anta_res• 27 мая 2022
З одного боку дуже гарна пропозиція, з іншого боку Україна як частина економічного союзу для них буде складною. У нас дуже корумпована країна.
sashik77• 27 мая 2022
Ответ дляanta_res
Ото саме час навести лад в Україні
anta_res• 27 мая 2022
Ответ дляsashik77
Ото саме час навести лад в Україні
Ага, як сказали так і буде. Ну хоч би рожеві окуляри познімали.
автор Olgusya • 27 мая 2022
Ответ дляanta_res
Я це собі думала, звідки корені цієї корумпованості, й дійшла висновку, що з хутірської психології - моя хата скраю і тягнути все в хату. Бо корупціонери не тільки рашинські олігархи, які тут засіли, а й банально західноукраїнські волонтери, яких ловлять на крадіжках. Це як приклад
viktoria141178• 27 мая 2022
Как по мне лучше так, нежели болтливый многообещающий но не делающий

sashik77• 27 мая 2022
Ответ дляanta_res
Ну або в союз без корупції, або під парашу лягати і ложками їж ту корупцію. ..
Іншого не буде, бо ми залежимо від союзників.
автор Olgusya • 27 мая 2022
Ответ дляviktoria141178
Згодна. І не треба буде ходити принижуватися, щоб взяли, коли цього кожен другий член ЄС не хоче й сахається від нас, як від прокажених.
БонСу• 27 мая 2022
Де факто он уже есть. Иначе против европейских немощных пенсов, включая Макрона, не выстоишь. Ну и у Англии свои имперские замашки - они всегда тяготели старую Европу держать на контроле, а тут такой хороший повод себя показать.
Dzvo• 27 мая 2022
Вопрос, а зачем это Великобритании?
БонСу• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Вопрос, а зачем это Великобритании?
нет такого вопроса
автор Olgusya • 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Вопрос, а зачем это Великобритании?
Сфера впливу) Неоімперіалізм. Але я за таку імперію, ніж за рашистську педерацію
sashik77• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Ну по перше, в нас гарна звичка покладатися на долю - якось буде.
Тобто робимо, а про наслідки не замислюємося.
По друге, ми залежні і самостійними бути не можемо. Чого? А хз. Ми постійно шукаємо країну донора.
Ну карати теж не караємо. Тому - крадуть всі - від верхів до низу.
sashik77• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Так не дасть нам педерація бути тиси якими ми хочемо.
Чашечка чая• 27 мая 2022
Отличная идея. Соглашаться нужно однозначно
автор Olgusya • 27 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Я б сюди ще скандинавів додала, і була б пушка

sashik77• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Вопрос, а зачем это Великобритании?
Не по темі, але, дивилася я Історичну передачу, де британська стародавня прикраса коштовна називалася гривня.
Goldig• 27 мая 2022
Так еще до войны говорили о формальном союзе Украины, Польши и Британии.
Чашечка чая• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Вопрос, а зачем это Великобритании?
Британцы хотят себе вернуть свое величие в условиях слабого ес и прекрасно помнят уроки истории
Dzvo• 27 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Вот я тоже так думаю, а то как то давно британцы не на первых ролях в мире, а очень хочется. Но смущает то, что вряд ли они нас воспримут на равных и не хочется быть орудием в руках для борьбы с той же рашей. Раз он так хочет союз с нами, так начал бы с активного приема беженцев, а то почему то в ЕС их во много раз меньше
rybka21• 27 мая 2022
Джонсон красунчик.
бідна Україна, розчарована ойропейцями, кинеться до нього в обійми.
Dzvo• 27 мая 2022
Ответ дляrybka21
Джонсон красунчик.
Посмотрим, готов ли он для начала принять несколько млн беженцев.
rybka21• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
за це мова ж не йде зараз.
тільки пропозиція. як виклик ЄС.
Dzvo• 27 мая 2022
Ответ дляrybka21
за це мова ж не йде зараз.
тільки пропозиція. як виклик ЄС.
Так вот и не хочется стать разменной монетой, и при этом не получить абсолютно ничего.
Himikova• 27 мая 2022
Єстонія і так в Евросоюзі і в Нато.А так да.Англія недарма з нього вийшла.Думаю там корупція теж є , хоча й людям трохи дають кращого життя.
rybka21• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Знесилена зруйнована країна не може не бути цією монетою, на жаль. Ми потребуємо захисту і допомоги. Це очевидно. Зараз мова йде про виживання.
My_everything• 27 мая 2022
Ответ дляБонСу
Ну Англия давно не довольна союзом была. Там свои причины. Потому и вышла. Хочет новый союз. Почему нет ? В союзах странам проще.