Olgusya• Изменено 27 мая 2022
Як думаєте, союзу України, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії,Естонії бути?
Борис Джонсон запропонував це Зеленському. Цікаво, це має бути економічний союз чи більше військовий? І в чому зацікавленість сторін, тих же Польщі та країн Латвії?
Ответ дляanta_res
З одного боку дуже гарна пропозиція, з іншого боку Україна як частина економічного союзу для них буде складною. У нас дуже корумпована країна.
Я це собі думала, звідки корені цієї корумпованості, й дійшла висновку, що з хутірської психології - моя хата скраю і тягнути все в хату. Бо корупціонери не тільки рашинські олігархи, які тут засіли, а й банально західноукраїнські волонтери, яких ловлять на крадіжках. Це як приклад
Ответ дляOlgusya
Ну по перше, в нас гарна звичка покладатися на долю - якось буде.
Тобто робимо, а про наслідки не замислюємося.
По друге, ми залежні і самостійними бути не можемо. Чого? А хз. Ми постійно шукаємо країну донора.
Ну карати теж не караємо. Тому - крадуть всі - від верхів до низу.
Чашечка чая• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Вопрос, а зачем это Великобритании?
Британцы хотят себе вернуть свое величие в условиях слабого ес и прекрасно помнят уроки истории
Ответ дляOlgusya
Сфера впливу) Неоімперіалізм. Але я за таку імперію, ніж за рашистську педерацію
Вот я тоже так думаю, а то как то давно британцы не на первых ролях в мире, а очень хочется. Но смущает то, что вряд ли они нас воспримут на равных и не хочется быть орудием в руках для борьбы с той же рашей. Раз он так хочет союз с нами, так начал бы с активного приема беженцев, а то почему то в ЕС их во много раз меньше
My_everything• 27 мая 2022
Ответ дляБонСу
Де факто он уже есть. Иначе против европейских немощных пенсов, включая Макрона, не выстоишь. Ну и у Англии свои имперские замашки - они всегда тяготели старую Европу держать на контроле, а тут такой хороший повод себя показать.
Ну Англия давно не довольна союзом была. Там свои причины. Потому и вышла. Хочет новый союз. Почему нет ? В союзах странам проще.