Lola887• 27 мая 2022

Робила кішці укол і вколола себе ((

Робила кішці укол від тічки, і коли викидала шприц вколола собі палець на руці. Хто вкурсі це нічого страшного??
бобкина• 27 мая 2022
Название препарата? И сколько вкололи?
Irpland• 27 мая 2022
Максимально видавити кров якщо є, промити з милом
JeansCity• 27 мая 2022
Та нічого Вам не буде, кішка домашня, здорова, напевно облизувала Вас не раз)
автор Lola887 • 27 мая 2022
Ответ длябобкина
Название препарата? И сколько вкололи?
Не знаю, дочка купувала, там просто набраний в шприц препарат, як молоко.
JeansCity• 27 мая 2022
Ответ длябобкина
Название препарата? И сколько вкололи?
Пустий шприц був, після кішки
автор Lola887 • 27 мая 2022
Ответ дляJeansCity
Просто колись ветеринар налякав, що не можна самому колоти тварині вакцину, бо якщо з необережності вколоти себе, то може віднести палець
От і злякалась.. але це ж не вакцина впринципі.
JeansCity• 27 мая 2022
Ответ дляLola887
Мій тато раз випив дві таблетки котячого ’антисекс’ 🤣
Кампотик вишнёвый• 27 мая 2022
Ответ дляJeansCity
Вибачте Але не вдержалася
JeansCity• 27 мая 2022
Ответ дляLola887
Це не вакцина, плюс ви ж препарат собі не ввели, кішку вже вкололи..
Alohallo• 27 мая 2022
Ответ дляJeansCity
І що було?
JeansCity• 27 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Вибачте Але не вдержалася
Та ладно, самій ж смішно 😁
Мама казала, що не допомогло.. 🤣
JeansCity• 27 мая 2022
Ответ дляAlohallo
І що було?
Не подіяло
Feva• 27 мая 2022
Я неделю назад колола собакам прививки, то тоже себя уколола сильно. Шприц полный был, но я уколола в палец и ничего не вколола.
Попала еще в капилляр наверное, кровь сразу побежала сильно, я максимально выдавила ее. Да и все.
Кампотик вишнёвый• 27 мая 2022
Ответ дляJeansCity
Та ладно, самій ж смішно 😁
Мама казала, що не допомогло.. 🤣
тату
Lyucia2• 27 мая 2022
С Вами всё будет хорошо, а кошку рекомендую раз в полгода осматривать и сдавать анализы. Препараты от течки вызывают онкологию.
Промойте спиртом руку на всякий случай, или хоз мылом. На случай, если Вы аллергик.
автор Lola887 • 27 мая 2022
Ответ дляLyucia2
Дякую
Lyucia2• 27 мая 2022
Ответ дляLola887
Дякую
Отредактировала ответ чуть выше, промойте руку, чтобы не было аллергической реакции.
Тенюшка• 27 мая 2022
Автор, эти препараты очень губительно влияют на здоровье кошки. Стерилизуйте её, это намного безопаснее.
demra• 27 мая 2022
Ответ дляLola887
В больницу быстро заражение пойдет.
JaSonechko• 28 мая 2022
Ответ дляJeansCity
Помогло?)))