Советничаю тут• 27 мая 2022

Пульмикорт при астме

Добрый вечер! Скажите, как долго можно использовать пульмикорт при подозрении на астму? Один врач назначил месяц ингаляций, второй говорит, что нужно до полугода, и не прекращать даже если не будет кашля.
Златка3377• 27 мая 2022
В мене астма,пульмікорт можу використовувати тільки коли загострення,а так регулярно користуюсь Симбікортом і багато знайомих які мають астму теж,можливо в дітей інший протокол лікування
YourNastasya• 27 мая 2022
Мы пшикали фликсотид долгоо. Астма уже есть.
Рыжик-пыжик• 27 мая 2022
Зависит ещё от возраста ребенка. На пульмикорте был постоянный контроль аллерголога (на тот момент ребенку было 2 года). И по команде аллерголога - отмена и назначение других препаратов, неингаляционных. Если какие то непонятки - то снова к доктору, и уже снова принималось решение. Последний раз (ребенку 5 лет) обошлось неделей пульмикорта
Кошечка-муркошечка• 27 мая 2022
Пульмикорт, Беродуал, Вентолин до 14 дней обычно. Потом на Дискусе.
Worrm• 27 мая 2022
Пульмікорт максимум 10 днів, щоб зняти загострення.
Worrm• 27 мая 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Аналогічно, тільки 10 днів. регулярно - це Серетид. все 10 років на ньому, люкс.
Зубожиння• 27 мая 2022
Ответ дляWorrm
Ви постійно використовуєте серетид?
Дитині назначили при обструктивному бронхіті на місяць.
Вже не свистить.
Думаю, давати так довго чи ні.
Worrm• 27 мая 2022
Ответ дляЗубожиння
Ви постійно використовуєте серетид?
Вже не свистить.
Думаю, давати так довго чи ні.
Я вже 10 років щодня користуюся. З нього не можна відмовлятися різко, бо буде ще гірше. Треба поступово при нагляді лікаря. ЛІкар має призначити нижчу дозу, а потім ще нижчу. При зменшенні дози треба заміряти дихання пікфлоуметром.
Зубожиння• 27 мая 2022
Ответ дляWorrm
Лікар нічого такого не говорив.
Просто назначив 2 рази в день протягом місяця.
Все .
В дитини від сильних соплів пішли свисти . Я вчасно зробила вентолін/ пульміклорт.
Педіатр назначив серетид замість них.
За 2 дні дихання внормувалось.
Worrm• 27 мая 2022
Ответ дляЗубожиння
Лікар нічого такого не говорив.
Все .
Педіатр назначив серетид замість них.
За 2 дні дихання внормувалось.
Лікарі часто не говорять. РІзко його не можна припиняти. це я вам як астматик з 12 річним стажем кажу. серетид дуже класний препарат, він дуже чудово допомагає. Це препарат нового покоління з мінімальними побочками. Але сходити з нього треба поступово.
Зубожиння• 27 мая 2022
Ответ дляWorrm
3-4 дні просто половина дози вистачить?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 мая 2022
Автор, вы делаете гимнастику Стрельниковой? Обязательно делайте. Результат очень удивит. Проверено на себе. Делается очень легко и просто. Я всем тут рекомендую.
Worrm• 28 мая 2022
Ответ дляЗубожиння
3-4 дні просто половина дози вистачить?
Я не можу казати. У кожного своє дозування. Зв`яжіться з лікарем, нехай розкаже як схОдити з серетиду. Я навіть не знаю яка у вас доза. Половина дози - це не пів пшика, це інший флакон з меншим дозуванням.