Вітерець• Изменено 28 мая 2022

Як соромно перед міжнародними партнерами ((

Хроніка подій
1. Порошенко як депутат та 5й президент був запрошений у складі української делегації на засідання парламентської асамблеї НАТО в Вільнюс 29-30 травня.
2. Голова парламенту Стефанчук на підставі запрошення підписав наказ про відрядження, усім членам делегації видали погодження на поїздку.
3. Очікуючій стороні офіційно підтвердили склад делегації поіменно, ті приготовулися зустрічати.
4. Українська делегація 27 травня приїхала на кордон і тут з´ясувалось, що у Порошенко не сканується код на погодження.
Тобто, спочатку видали, а потім в останню мить перед перетином кордону, тихенько анулювали в системі.
Різні журналісти намагаються зв´язатися с головою парламенту, отримати якісь пояснення, але той не відповідає на дзвінки та повідомлення.

Питання - навіщо та кому потрібно ганьбити Україну під час війни.
Неважливо навіть, хто любить або ненавидить Порошенко, ніхто не буде заперечувати, що його поважають в інших країнах і це виглядає просто жахливо з точки зору тих, хто не в курсі наших внутрішніх сварок ((
Чашечка чая• 28 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Не сперечаюсь. Але ліпше паніка плюс якісна підготовка оборони, ніж паніка плюс ’проєбалі’.
Готовились, но на любой войне не без просчётов и потерь
JENYABEST• 28 мая 2022
Ответ дляfibinika
Знаете, мы жители Херсона жили в напряге с 2014 года. С чувством, нас могут сдать: по всей Украине что то строилось, дороги и тд. А у нас ничего: такое чувствую, что все бояться вкладываться . Ну и согласитесь , забрать выход к морю путин всегда мечтал . Но потом все же у нас начали делать дороги — это вселило надежду. Конечно, очень хочется чтоб все были наказаны
Как вы там ?
автор Cheburaha • 28 мая 2022
Ответ дляKoZa-biRuZa
Много пользы Украине принести - не поддержка и симпатия к человеку, нет?
И да, воров и преступников не уважают нигде. Нерукопожатный - это международный термин. У зарубежных партнеров возникет, вероятно, ооочень много вопросов - например, почему в Украине не нашлось более достойных людей лля такой миссии?
Принимайте факты, а не иллюзии
Факт - його особисто запросили, факт - спікер підписав наказ і надав погодження на поїздку, факт - мовчки не випустили і не надають пояснень журналістам.
Це факти, все інше - слова
YanaVkiev• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Але кусок, який запросили на зустріч міжнародні партнери, і ми погодились. Офіційно! І надали інформацію - зустрічайте .
А в останню мить мовчки не випустили без пояснень, без офіційних листів про зміну складу делегації
Ви вважаєте, що це нормальна доросла поведінка?
Автор, тим у кого у всьому винні папєрєднікі не докажете про політичну арену. Й що хороший політик це як хороший лікар. Є спеціаліст,а є актор.
Зараз актор добре справляється з ораторським мистецтвом. І воно нам реально дуже допомагає. За це йому велике дякую. Бо мовчати не треба це точно.
Але на переговорах з політиками має бути політик.
Але люди не хочуть критично мислити. Тож не треба говорити,що у нас пропаганда по тв не працює...

Нам дуже повезло з Залужним.

І трохи не в тему
Останнє інтерв´ю президента з дружиною. Хто вміє читати мову тіла , я думаю оцінили.... Наскільки Олені гидко вже від цього всього.
Безимени890123• 28 мая 2022
Ответ дляленаСТ
Береза не кращий приклад, такий патріот, що в жіночий монастир утік, ще й не соромно щось писати з відти.
Мова не про те, хто куди втік. Мова про те, що у нас по одному дзвінку можуть ’построіть’ голову ВР.
Pole• 28 мая 2022
Ответ дляJENYABEST
На законных основаниях ?
Укрпочта взлетела в разы и даже в часном порядке продавать стало практически нереально.
При чому тут Укрпошта?
Ви про оптову торгівлю, ЗЕД та митницю не в курсі?
KoZa-biRuZa• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Це факти, все інше - слова
Факт лише один - пеЦя злочинець, в тому числі військовий.
То Ви так і не відповіли на запитання: чим Він вас так підкорив?
Зайка11• 28 мая 2022
Ответ дляPole
Виходить, що і Зеленський зараз ніфіга не робить, якщо в нас саме зараз на Донбасі пиздець.
То із-за того що там пиздець, в інших частинах країни відносно тихо, в ми можемо спати вночі і їсти борщі. А деякі ще й шашлики смажать і співають… чи що Ви мені хочете цим сказати, це війна- війна з дуже сильною армією , яка переважає по кількості і озброєною, і там дуже дуже важко наши. Хлопцям… а про владу теперішню
Поговоримо через декілька років
автор Cheburaha • 28 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev

Нам дуже повезло з Залужним.

І трохи не в тему
Ми жартуємо над росіянами, які вірять пропаганді з тв, але по факту, у нас ситуація не набагато краще (
fibinika• 28 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Кто именно ? Мамы с детками ?
Мои знакомые мамы с детьми и говорят, как много наших цыган и тд там. В любой стране есть свои «граждане»
Безимени890123• 28 мая 2022
Ответ дляVikolette
безусловно, но согласитесь, что разрушенные мосты между Крымом и югом Украины кардинально изменили бы ситуацию.
Речь не о том, что нашим ВСУ надо было вступить в бой, это было бы самоубийство, надо было просто разрушить сообщение, и пусть бы они парились над возведением какой-то переправы, это дало бы время развернуть оборону. И тогда Азов защищали бы Мелитополь, а не Мариуполь.
А так роки как на параде проехались по всему югу.

Они же по сути захватили только то, что им отдали без боя. На Николаеве и Мариуполе уже обломались.
Те саме по залізничному сполученню. Вивід з ладу крупних залізничних вузлів ой як ускладнив би логістику орків з московії.
автор Cheburaha • 28 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Так! Тема саме про це!!!
Чашечка чая• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Так не только фанаты Зеленского создали себе кумира....
spain2406• 28 мая 2022
Автор, не надрывайтесь, избирателям зе заходит, что просто перестали стрелять, мир искали в глазах путина. Они не связывают свой выбор с тем, что мы получили слабого президента, перестади стрелять, перестали вкладывать в армию.наверное часть этих избирательниц отсидится в ЕС, пока тут будут убивать их мужей и мирных людей, которые просто не могут выехать. И вопросов к власти зе они не имеют.
LadyDShoes• 28 мая 2022
Ответ дляfibinika
И что? К сему ваше тыканье пальцем в небо
JENYABEST• 28 мая 2022
Ответ дляPole
При чому тут Укрпошта?
Почему не в курсе в курсе, просто если речь идет не о вагонных нормах, то укрпочтой ( другие транскортные компании закрылисть, были именно те кто доставлял товары в Россию ) было бы очень удобно.
Вообще не знаю почему только меня смущает, что ввезти товары 7$ за кг а вывезти 17$
Sonrisa89• 28 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Видно на скільки ви не в темі.
Й за ті 5 років з ваших рідних ніхто не був у армії.
Й які відбулися зміни при зміні влади вам явно не розповідав. Як скоротили витрати відразу на елементарне харчування. Зеленоюобіки вирішили,що це номер 1- харчування)) скоротити нафіг)
100%у мене знайомі в Ато були у 2014-2015 і от вони якраз бачили , яка армія була на початку(голі, босі) і вже у 2015, коли Порох піднімав Армію з нуля. Вот вони всі як один за Пороха були і вдячні йому по сьогоднішній день.+ їм квартал і мосейчук ніколи було дивитися, да всяких шаріів слухати.
YanaVkiev• 28 мая 2022
Ответ дляspain2406

Я і не за Порошенка,і не за Зеленського.
Хочеться,щоб люди мислили критично просто...
Святих і ідеальних немає
fibinika• 28 мая 2022
Ответ дляJENYABEST
Как вы там ?
Держимся. Пока в городе не бомбят , область и сейчас слышно. Бп , флаги, зетки — привычное дело к сожалению.
My_everything• 28 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Да. Сейчас вся власть сконцентрирована в руках одного человека так как в стране война. Но надо уметь в такой момент все свои личные амбиции и обиды отодвинуть в сторону и поступать так как выгодно стране, а не лично тебе.
Безимени890123• 28 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Готувались. Он данілов так готувалася, що аж чорне одягнув. Це ого яка підготовка. Баканов, ермак і ще багато хто, сиділи перші пару тижнів, як миші, чекали, чиє гору візьметі, який прапор виймати. У нас по півдню були сотні ’сплячих’ дрг рашистів, які СБУ тупо проєбало, а покарали пару дрібноти за це. Головні всі при посадах.
Чашечка чая• 28 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
В Киеве их тоже было огромное количество + нож в спину от лукаша
Sonrisa89• 28 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev

Нам дуже повезло з Залужним.

І трохи не в тему
З приводу Олени… теж помітила.
З приводу пропаганди на ТВ погоджуюсь з Вами. У нас працювали ті ж технології , що в на раші. Тільки там ворог-Україна , а у нас-у всьому винен Порох. І люди вірять у такі безглузді речі, що мені навіть не хочеться сперечатися з ними, просто не цікаво.
JENYABEST• 28 мая 2022
Ответ дляfibinika

Держитесь !
Как с продуктами, лекарствами ? Работой ?
Pole• 28 мая 2022
Ответ дляinna5577
Больше чем порошегко с минскими договорняками, и тп никто украину не подставил, ни оружия не закупил, ни самолетов, сволочь
А що закупив Зеленський за 3 роки при владі?
tosya78• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Понимаете, я сейчас не о том, плохой Порошенко или хороший, нужно его сажать или нет. Я о том, что мы во время войны устраиваем цирк на международной арене
Так вы ж и устраиваете! Созданием темы. Порошенко пофиг всем. Встречается с такими же сбитыми лётчиками, как и он сам. Для видимости и пиара самого себя. Пришлите новость и доказательство со встречи с кем-то, кто действительно имеет вес
Black Umbrella• 28 мая 2022
Только что читала, что мол страна объединилась на 90%... интересно, а 10% - это поклонники Петьмана? Чем вы от поклонникрв Путлера отличаетесь? Какое-то сумасшедшее слепое поклонение этому брехливому ворью... хз чем он вас так зазомбировал, но именно вам удивляться кацапским зомби уж точно не стоит. Чтобы ваше ЖмуРуку не творило - все схаваете. Так что изучать Z-омбанутых надо, но и П-нутых тоже не мешало бы.
НАТУСЯ.КИЕВ• 28 мая 2022
А не соромно перед народом України? Війна не перешкода: в російських супермаркетах продають цукерки roshen.
Jhenya_Sh• 28 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev

Нам дуже повезло з Залужним.

І трохи не в тему
А можно ссылочку на это интервью? Интересно посмотреть. Бедная Лена
ok1904• 28 мая 2022
Ответ дляCheburaha
Це факти, все інше - слова
Шоу.