rainbow in the sky• 28 мая 2022

Ми в окупації залишимося без зв´язку!

Гнів,розпач,обурення....З 1 червня на окупованих територіях Запорізької та Херсонської області окупанти відключать українських мобільних операторів! На ці номери в нас пов´язано все: приват банк,акаунти.... Вже продають свої паршиві сімки!((( В багатьох був домашній Інтернет від Київстар, тепер люди просто залишаться з одним раша ТВ. До цього всього ще сьогодні сказали,що залізничний вузол станції Мелітополь з вагонним та локомотивним депо переходить до Криму. Заборонили обналічувати готівку під відсотки,тим хто це робив. Як нам тепер жити,якщо банкомати не працюють вже три місяці? А вчора віджали два ВНЗ сказали що їх об´єднають і будуть з вересня навчати по "российским програмам". Як? ВНЗ без ліцензії? В мене немає слів! Це все вже заходить настільки далеко,що здається,що вони тут назавжди (((((( Як це все пережити?
LudaSHOPSale• 29 мая 2022
Бовсунгвский

Щодо Херсона. Оскільки інформація про операцію вже просочилася у публічне поле (хоча мені це не подобається) ретранслюю те, що мені передали наші хлопці станом на кілька днів тому. Херсон готові деокупувати будь-якої миті, є кому, є чим, є бажання. Однак є нюанси. Якщо це зробити безграмотно, усе наше угруповування буде заблоковано на берегу річки і мрія про деокупації Мелітополя, Скадовська, Енергодару та інших відомих населених пунктів залишиться лише мрією. Тому хлопці просили набратись терпіння і поки що цю тему не обговорювати. Жодної зради немає.
Буко• 29 мая 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Яка різниця як ви звільнились з роботи, якщо хочете тікати з міста? Який зв´язок?
Вы о чем, я второй раз спрашиваю.
Увольнение, тикати з миста..
Вы разберитесь для начала что вы комментируете.
Буко• 29 мая 2022
Ответ дляLedi Di 2013
Я так поняла что имеется в виду наше правительство ((В такой ситуации писать так диверсия и колоборционизм!
Что такое колоборционизм?))
Буко• 29 мая 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Тобто дві пристаркуваті маніпуляторки і егоїстки тримають у заручниках власних дітей і онуків??? То вибачтесь і скажіть, що хочете, щоб ваші діти жили і чоловік щоб не загинув як рашист, коли ці орки поженуть місцевих чоловіків до своєї армії і кинуть живим щитом перед собою...
А если эти пидстаркувати эгоистки как вы пишите говорят уезжайте, а дети не могут их оставить?
Такая мысль не посетила вашу голову?
Буко• 29 мая 2022
Ответ дляТимофейка
Нехай це все змусить Європу замислитися. Нехай допомагають нам у війні з російськими фашистами. Бо наші біженці обійдуться їм в круглу копійчину, обвал економіки гарантовано
Вы такая умная нехай, нехай..
Они сами разберутся без нас что им с экономикой делать.
А беженцам закрутят гайки, тогда и бежать некуда будет, как тут всё просто пишут бегите Европа поможет.
Буко• 29 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Це у вас якась ілюзія. Чи то ви своїх прав не знаєте?
Ще раз перечитайте, при звільненні за угодою сторін - виплати одразу. При звільненні за власним бажанням - через кілька місяців. При скороченні - через кілька місяців, тому що при скороченні надається підприємством допомога в кілька окладів.
Але нащо знати закони, простіше писати про ілюзії.
Ну да, заплатят сразу, потом догонят и ещё заплатят.
Темы 6500 вам не попадались за два месяца на глаза видимо.
Я их третий месяц уже ждать буду через пару дней.
Еленка14• 29 мая 2022
Ответ дляБуко
При чому 6500 до виплат по безробіттю з біржі?
Усі мої знайомі, кому ’положено’ було 6500 отримали. Чому ви не отримали і з якої ви планети я не знаю.
Тимофейка• 29 мая 2022
Ответ дляБуко
Вы такая умная нехай, нехай..
Так, я розумна. А у ваших словах немає логіки.
Буко• 29 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Если вы и три ваших знакомых получили, не значит, что получили все, кому они положены.
Вы видимо как то избирательно читаете информацию.
Здесь каждый день об этих выплатах пишут.
Как и не все переселенцы из получили.
И как никакой гарантии по остальным выплатам тоже нет.
Так понятнее будет?
Буко• 29 мая 2022
Ответ дляТимофейка
Для самой себя вы умная, я вижу.
Решили за Европу ещё порешать. Что они нехай делают.
Продолжайте, не отвлекайтесь на меня.
Тимофейка• 29 мая 2022
Ответ дляБуко
Для самой себя вы умная, я вижу.
Продолжайте, не отвлекайтесь на меня.
Подумайте про це все ще разок, а тоді пишіть
Shokobelka• 29 мая 2022
Ответ дляlith_oops
На жаль, гарантій ніяких... Але под бомбардуваннями також не краще.... А ще ж будуть відбивати...
Я кажу, що я б зробила. У безвихідній ситуації, особливо - з окупованих територій, якщо немає можливості працювати (я б теж не змогла, я - інвалід), я б азіл просила. Найшвидше що не дадуть, але якийсь час можна буде жити в очікуванні. І це в будь-якому випадку буде не гірше, ніж в окупації....
На жаль, немає нормального виходу з цієї жахливої ситуації.... Немає вірного вибору, немає такого, що не призведе до втрат.... Можна намагатися якось ці втрати мінімізувати - і все....
Тримайтеся, дуже вам співчуваю. Сподіваюсь, все буде добре і всі території повернуться до складу України без втрат.
Дуже дякую за підтримку! Так, ми чекаємо, що нас будуть відбивати. Це страшне очікування, але більшість чекає його з нетерпінням. Все буде Україна!
nadia-74• 29 мая 2022
Ответ дляStrelka_007
Я не казала того, що я не казала. Не приписуйте мені не моїх слів. Конкретно до нас заселилися 5 родин де є чоловіки призовного віку і ще один молодий чоловік окремо. Географія Харків, Київ, Херсон, Донецьк. Не інваліди, не багатодітні.
У мене таке питання наперед скажу що в мене чоловік 48:і син 21, находилось в Києві.
Багато чоловік виїхало ,а якщо їх розстріляли б як у Бучі,Бородянкі зв´язаними - було б краще?
Strelka_007• 29 мая 2022
Ответ дляnadia-74
Погодьтеся, виїхати, вивезти родини в безпеку і повернутися боронити свою землю це одне.

А схемами спєтляти в Європу щоб свідомо там лишитися на соціалці, це дещо інше. Я б на місці Німеччині ніяких плюшок цим здоровим лбам не давала взагалі. Жінки, діти, літні люди і все.
yula-yula• 29 мая 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Дякую! А ви де зараз? Просто ми поїдемо,а батьки мої і чоловіка не готові поїхати. Серце буде за ними розриватися
Автор, уезжайте. Сейчас дети - первый приоритет!