Кролик с моноклем• 28 мая 2022

Кто последний год делал ремонт, покажите, пожалуйста, ваши обои

Не могу найти так чтобы недорого и сердито. Одни взяла наши украинские, потому что покупали и клеили, смотрятся хорошо, вторые дорогие, но черные по большой скидке. И зависла. Все остальное или дешево и дешево выглядит или красиво но дорого
GeekTeaParty• 28 мая 2022
Обои под покраску были
marata• 28 мая 2022
Пофарбовані стіни
автор Naomii • 28 мая 2022
Ответ дляmarata
Пофарбовані стіни
Не получится. Дом дает усадку. Боюсь трещин
автор Naomii • 28 мая 2022
Ответ дляmarata
Пофарбовані стіни
Это еще дороже) обои +работа + краска+ работа
Irina7926• 28 мая 2022
Мабуть, я не з тієї категорії, що рік тому. Клеїли 4 роки тому. Купувала на оббої.юа. Ціни там значно нижчі, ніж у магазинах. Брала Італійські під колір бетону. В інтер´єрі вони просто бомбезні.
Katinka2008• 28 мая 2022
В дитячих кімнатах в серпні робили ремонт. Купували в Епіцентрі, середній сегмент. Поки все норм
Inna Medvetska• 28 мая 2022
Ответ дляIrina7926
У мене такі в коридорі. Дійсно просто супер
assiyka• 28 мая 2022
Автор, я вам раджу обрати у магазині пару варіантів, заплатити з умовою можливого повернення, і приміряти вдома))). Я поклеїла у всій кв. на 9 місяці і мене прям з´їдали( шпалери у спальні. А зараз далеко від дому і сумую, бо зараз так...
Svetlana-7070• 28 мая 2022
As creation німецькі задоволена якістю, уже в другу квартиру купую. Ціна вище середньої.
І також спробували sintra з епіцентра(причина та сама що і у вас), терпімо, кольори подобаються, в деяких місіях видно стики, але не критично.
Nadya3• 09 июня 2022
вчера заказала, метровые, цена хорошая, из этого каталога беру вторые https://rulon.net.ua/trend-textures/37673-6/