Не могу найти так чтобы недорого и сердито. Одни взяла наши украинские, потому что покупали и клеили, смотрятся хорошо, вторые дорогие, но черные по большой скидке. И зависла. Все остальное или дешево и дешево выглядит или красиво но дорого
Inna Medvetska• 28 мая 2022
Ответ дляIrina7926
Мабуть, я не з тієї категорії, що рік тому. Клеїли 4 роки тому. Купувала на оббої.юа. Ціни там значно нижчі, ніж у магазинах. Брала Італійські під колір бетону. В інтер´єрі вони просто бомбезні.
У мене такі в коридорі. Дійсно просто супер
Svetlana-7070• 28 мая 2022
As creation німецькі задоволена якістю, уже в другу квартиру купую. Ціна вище середньої.
І також спробували sintra з епіцентра(причина та сама що і у вас), терпімо, кольори подобаються, в деяких місіях видно стики, але не критично.