Грошей вже майже нема, платять мало, знімають половину на армію ( Чоловік без роботи зараз. Подякувала дітям зуби, хоч в самої теж повний аут( купили окуляри і капець@ Коли нарешті кінець, якщо так піде далі, люди можуть почати голодати і не в Африці, а в Україні . Читаю коментарі, будемо до останнього боронити землю, не здамо ні клаптика і виникає питання, це такий патріотизм чи у людей є запаси просто?
winter2011• 28 мая 2022
Ответ дляValli-valli
Читайте! Навчіться нарешті читати! Де я написала, що я взагалі без грошей?!
так ви прочитайте свій пост: Грошей вже майже нема, платять мало, знімають половину на армію ( Чоловік без роботи зараз.
нам всім піти здатися , щоб у вашого мужика з´явилась робота?і щоб ви відпочили цього літа?
Ответ дляНе ангелы
Так Вы пишите,что у Вас всё плохо. Вы за всех решение не принимайте, хочется в нашу - поезда ещё ходят
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 28 мая 2022
Ответ дляsnejs
Скинули бы ))
Не работает реестр. Иначе скинула бы обязательно. Я о ней здесь писала ещё в 2014 году.
В решении суда идёт речь об одном авто, но отжали их тогда с десяток. Эти автомобили были погружены на вагон автомобилевоз в поезде Донецк Киев. Это были последние дни жд сообщения с Киевом. Их оттуда выгрузили и стырили. А так, да, ничего не воровали)))
Ответ дляwinter2011
У мого скоро буде. Я не звикла жити на частину зарплати, з цінами не реально дозволити собі нічого нормального, рівень впав. Мова про це!
Olga Zelenyak• 28 мая 2022
Ответ для...Anna
Откуда у вас информация что денег в бюджете только до октября?
От не понимания откуда деньги в бюджете берутся
Ответ длянова_Я
та це щось протизаконне ( хоча я не юрист), але не може так бути!
Може. У нас знімають, може і протизаконно , але всі мовчать
Ответ дляpolski
Так бюджетникам и платят 2/3 зарплаты, с чего вы решили ,что лично у вас щабирают 1/3....
Нас збирали і так говорили, з кожного знімають треть, пояснили , що гроші підуть на армію.
Ответ дляМашкус
Не знаю как на счет отжимать ноу одних квартира была в Луганске, у вторых в Донецке. Все эти семьи выехали оттуда сразу. Свои квартиры продали через несколько лет, но получили за нихменьше 20тыс дол.((( одним даже условие поставили- покупаем но из квартиры ничего нельзя забрать, вот все что видим что б на месте было- мебель, техника, люстры...
Да отжимали там. Мой земляк урод поддерживал войну против Украины, стал там каким-то опупенным полководцем, и во второй половине 14-го года из Красного Луча перебрался в отжатый добротный дом свежепостроенный в Луганске, ему рассейское начальство подарило его как особо верному воину.
Ответ дляirina _d
А власники де були? Чи ви фантазуєте?
Ответ дляНе ангелы
Мы тоже с бюджета получаем зарплату. Просто с задержкой на неделю- две, а всё остальное как и было
ми бюджетники ( вчителі), то випл.повністю вже за травень ( зняли деякі доплати), чекаємо відпускні і навіть оздоровчі (! обіцяють. З профсоюзів майже всі повиходили щоб не платити профсоюзні. Відпустка, правда 24 дні, але все ж виплачують.
Natatashka• 28 мая 2022
Ответ дляValli-valli
Ми фінансуємось з держ. бюджету . В січні перерахували на рахунок кошти, зарплати на рік вперед, тепер кожного місяця організація повертає назад. Нам так пояснили
Вы сами поняли что сказали?
Ответ дляNatatashka
Вы сами поняли что сказали?
Перерахували на рахунок організації гроші, для зарплат!
Natatashka• 28 мая 2022
Ответ дляValli-valli
Так. Нас ознайомили і все. Кожного місяця наша організація повертає назад в бюджет гроші, з кожного знімають 1/3
Это незаконно
Ответ дляirina _d
Делать мне нечего, как фантазировать.
Где были владельцы я не подскажу, а вот ФИО нового хозяина подскажу без проблем, в миротворце он, скотина, на почетном месте есть, урод.
А можливо він його купив?