Месяц назад взяли брошенную кошечку, а на днях закрались сомнения 🤣 Котик или кошка? А то не понимаем, звать Рысей или Рысем.
Спасибо всем, кто не поржет. Да и тем, кто поржет над темой, тоже)
Результат:
вже голосів:
261 (71.7%)
Кот
58 (15.93%)
Кошка
45 (12.36%)
Кастрированный кот
У мене питання складніше. Прибилася невеличка кішка, прийняли ми її неохоче, бо своїх вже є троє. Але воно таке наглюче, що доведеться залишити. Але як визначити чи стерилізована вона? До ветеринара треба їхати машиною. УЗІ поруч точно немає. Поки вирішили почекати. Якщо почне кругліти, то їдемо одразу. Але муляє мені це, бо аборти не найкраще вирішення питання.
LarsonPeterson• 29 мая 2022
Ответ дляsportyplace
Кот очень агрессивный, не хочется лишний раз таскать куда-то и заставлять стрессовать. Его месяц держали в клетке в квартире, где живет 100 животных. А до этого на улицу был выброшен
может отойдет, вы правы, от фото коту ни холодно ни жарко, лишний раз их тягать не надобно
baluevadara• 29 мая 2022
Ответ дляДашенька_
Дякую, про кота навіть не думала. Хоча є свій кіт і кішка стерилізовані.
В мого котика, такі ж пусті яєчка
baluevadara• 29 мая 2022
Ответ дляHeksa
У мого кастрата аж очі виїдає. Не кріпторх, 100%
У мого зовсім не пахне.
До того, як був малий, пісюшки пахли - як у дядька доброго. Аж очі різали.
Зараз, ніхто не скаже, що у нас дома кіт. Дуже чистоплотний. Якщо з лотком щось не так, то верещить жахливо
baluevadara• 29 мая 2022
Ответ дляДашенька_
Думаю, коли буде гуляти, ви одразу зрозумієте.