Птичка_улитка• 29 мая 2022

Усиновлення дитини, в якої є матір

Хто може підказати, чи можливе зараз всиновлення дитини батьком (мати є)? Про те, що в цілому ця процедура призупинена, знаю. Можливо це тільки для дітей - сиріт? Чи це стосується абсолютно всіх дітей?
Наприклад, в матері одиначки хоче всиновити дитину її вітчим. Таке можливо?
котик88• 29 мая 2022
Отчим матери ребенка?

rybka21• 29 мая 2022
відомості про батька згідно ст.135 СКУ?
автор Птичка_улитка • 29 мая 2022
Ответ длякотик88
Отчим матери ребенка?
Її (тобто дитини) вітчим. Трохи незрозуміло написано, згодна.
Alika-07• 29 мая 2022
Якщо мати дитини зареестрована як одинока, щодо такої дитини може бути визнано батьківство за спільною заявою батька та матері в рацс
автор Птичка_улитка • 29 мая 2022
Ответ дляAlika-07
А якщо батько дитини був позбавлений батьківських прав, то через стандартну процедуру всиновлення, не знаєте?
Alika-07• 29 мая 2022
Ні, не підкажу(
автор Птичка_улитка • 29 мая 2022
Ответ дляrybka21
відомості про батька згідно ст.135 СКУ?
Нє, ч тільки що подивилася. Там батько дитини був позбавлений батьківських прав, вітчим хоче всиновити
автор Птичка_улитка • 29 мая 2022
Ответ дляAlika-07
Ні, не підкажу(
Все одно дякую за допомогу ❤️
Alika-07• 29 мая 2022
Можливо тільки через суд, виключення відомостей про батька, але потрібні підстави

rybka21• 29 мая 2022
Ответ дляПтичка_улитка
то не є статус матері-одиначки.
тому всиновлення в судовому порядку. тільки так.
rybka21• 29 мая 2022
Ответ дляAlika-07
там термін позовної давності один рік з народження дитини, якщо не помиляюсь.
автор Птичка_улитка • 29 мая 2022
Ответ дляrybka21
то не є статус матері-одиначки.
Але я так розумію, що зараз взагалі ніякі справи про всиновлення дитини не розглядаються. Ви випадково не знаєте?
rybka21• 29 мая 2022
Ответ дляПтичка_улитка
ніякі. в законодавстві немає особливих випадків для всиновлення, все на загальних підставах, в процессуальному плані також.
автор Птичка_улитка • 29 мая 2022
Ответ дляrybka21
Дуже дякую за інформацію!
Alve• 29 мая 2022
Автор, оформить усыновление и пресечь границу сейчас нельзя. Таких умных домножко
автор Птичка_улитка • 29 мая 2022
Ответ дляAlve
Ви маєте на увазі, щоб в чоловіка (мужчины)третя дитина з´явилася? Поки ви не написали, я і не додумалася, що так можна
Голь на выдумки хитра, как говорится