Доброго дня!
Користувалась естель, бо заміну так і не знайшла. Скоріш за все, погано шукала...
Порекомендуйте, будь ласка, свої зособи, що підходить на кожен день для тонкого волосся / жирної шкіри голови, не обтяжує і доволі бюджетне (до 350 грн за літр засобу)
Завчасно дякую!)
транжира007• 29 мая 2022
Понравилась вот такая серия от Матрикс, тоже тонкие волосы и жирная кожа головы, волосы окрашены в темный тон.
Брала после того, как мне ими мыли в салоне
Бесбардак• 29 мая 2022
Ответ длятранжира007
И давно Матрикс стоит ДО 350 грн за ЛИТР?
Ответ длятранжира007
У них непоганий спрей для прикореневого об´єму
Нажаль, поза бюджетом)
Я тут с краю постою• 29 мая 2022
Ответ дляБесбардак
Да, сейчас цены подросли на него, не промониторила. Но до войны примерно за 350 покупала его.
Шампунь 300 мл сейчас стоит 150 грн, достаточно неплохая цена.
lol_olchik• 29 мая 2022
Я теж любила Естель
Зараз взяла Каллос такий і ще кондиціонер цієї серії в фіолетовій бутилці, то подобається теж дуже. Рекомендую)