Прочитала в одній темі повідомлення і задумалась...
Як ми будемо зимувати?
Вугілля не буде поставлятися через ситуацію з морем і портами.
Запаси газу скінчуються.
Вибачаюсь,якщо нагнала паніки,але дуже непокоїть це питання.
Які в кого думки?
Як ми будемо зимувати?
Запаси газу скінчуються.
Які в кого думки?
арина-ветерок• 31 мая 2022
Если война закончится , то как-то будет. А вот если нет. Нам повезло, у нас газ и электричество выбивали по очереди. Два дня без света, потом три-четыре без газа, потом опять примерно так же. Но были дома и микрорайоны, где электричества по месяцу не было. Если ЦО не будет, то будет ж..а.
Oksana0612• 31 мая 2022
Ответ дляA no name
Та жодна електромережа не витримає обігрівачі! Заміна проводки у квартирі взагалі не вирішить ситуацію, як тут наївно думають. Треба міняти міські електромережі. Це раз. І друге: хіба у нас вже знято обмеження по споживанню електрики по областям? нкрекп обмежував споживання на кожну область, були ліміти. Ось звідки віяльні відключення. То хто дасть зараз споживати більше електроенергії?
В мене сонячні батареї. І котел на дрова як альтернатива газовому. Не буде газу буду дровами, не замерзним.
арина-ветерок• 31 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Я уже присмотрела. Никого не слушаю. Покупаю если что сама. Буржуйки такие компактные на 1-2 комфорки.
А у вас дом или квартира? К буржуйку ещё ж и дрова надо.
ALenushka505• 31 мая 2022
Ответ дляPavelolka
А вы не знали что многие перешли на электроотопление?
Ага особливо бакатоквартирні будинки старого фонду зі старою електропроводкою, яких в україні напевно 70%
ALenushka505• 31 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Не поняла вашего ага. Как то, что вы написали, меняет суть?
Переводжу. Не многие, а відсотків 10% на електриці. Решті, що робити, коли це технічно не можливо?
Vita_Nikita• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Нет. Не знала. А в каких городах? У нас в Харькове такого не видела. Сейчас на Западе. Тут или централизованное или индивидуальное газовое
Автор,будут топить как на Салтовке после 14 марта-чтоб батареи не полопались.ТЭЦ5 уже говорили о приостановке работы,а до отопительного еще ого-го
Rikitikitavi_2022• 31 мая 2022
Автор, якщо бути відвертою то я плачу узимку та восени 600 гривень за міфічний ’мінімальний платіж’ у середньому при перекритих батареях, у мене квадратура мінімальна. То таким как я - я краще віддам ті гроші людям, щоб вони купили собі дров та реально натопили, або ще краще - щоб київтеплоенерго мене відрізало та забуло де я живу. Я протоплюся економними панелями інфрачервоними та теплою підлогою+ в мене супер утеплена будівля з найгіршою шумоізоляцією, але за рахунок пустоти в цеглинах - тепло зберігається на ура. А так мені пофігу особисто чи буде те тепло, навпаки може нарешті будуть економити та не влючати нам (утепленим будівлям сучасним) опалення коли на вулиці +15 або навіть +19 восени, а віддадуть тепло тим хто потребує, а не здирати гроші за перекриті батареї у людей які стільки втратили і втрачають у війну.
арина-ветерок• 31 мая 2022
Ответ дляVita_Nikita
У нас на Салтовке, причем в двух разных местах, нормально топили, тепло было как обычно. Вот света с газом периодами не было. Отопление было все время.
Ответ дляlesmille
Нагревает. У родителей такой был. Норм в условиях ограниченного бюджета
Не нагревает. У меня неотапливаемая дача. Дуйка не помогает. Можно сидеть под ней, одетым как медведь и холодно. Как только выключите, в комнате сразу холодно станет. И повторяю, очень сушит воздух. Постоянно надо проветривать, а значит - снижать температуру.
Ответ дляPavelolka
Нам норм нагревал. Как-то не фартануло вам.
Vita_Nikita• 31 мая 2022
Ответ дляарина-ветерок
Ну,света,интернета и телевидения у многих не было,потому что несколько вышек разбили.У нас распределитель разбили,одна стена осталась.2дня отопления не было вообще при -12,потом дали еле теплые были.А воду так и не сделали никакую.
ksusha1155• 31 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Уже не первая. Смотрю задание новое
Так, зачастили троллі
Vita_Nikita• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Какая температура в помещении примерно была, не подскажете? Я выехала в начале марта
Не знаю,я помню тогда морозы жахнули до -12 ночью,думала все-замерзнем на хер.Правда,свет дали на следующий день-протапливали периодически,а когда не было газом немного.Но газ то такое...пар изо рта шел
ksusha1155• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Нічого не залежить. Але є таке поняття як просто поспілкуватися, обговорити болючу тему. Умієте так? Чи тільки на людей кидатися (на своїх же) і паранойю з тролями розганяти?
Еще лето не наступило, а вы уже за зиму всепропало