Прочитала в одній темі повідомлення і задумалась...
Як ми будемо зимувати?
Вугілля не буде поставлятися через ситуацію з морем і портами.
Запаси газу скінчуються.
Вибачаюсь,якщо нагнала паніки,але дуже непокоїть це питання.
Які в кого думки?
Як ми будемо зимувати?
Запаси газу скінчуються.
Які в кого думки?
Ответ дляVita_Nikita
Не знаю,я помню тогда морозы жахнули до -12 ночью,думала все-замерзнем на хер.Правда,свет дали на следующий день-протапливали периодически,а когда не было газом немного.Но газ то такое...пар изо рта шел
Ужас((((
Страшно, если такое может длиться долго((
Знаєте, я чомусь запам´ятала, як в 95-му не було взимку гарячої води півтора місяці, а батареї були такі, щоб тільки не порвало.... Холодні були, але без льоду.
Ну вижили.
Пам´ятаю, тато думав буржуйку взяти і якось через балкон трубу вивести, так було холодно. Але живі. ))))
Тож якось воно буде.
Ну вижили.
Тож якось воно буде.
Black Umbrella• 31 мая 2022
Хз, будет или нет, но дровишек на даче мы собрали. Если экономить, то на 2-3 месяца хватит. Посмотрим...
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляlith_oops
Ну вижили.
Тож якось воно буде.
Ну вижили.
Тож якось воно буде.
Квартиру обогреть еще не так сложно, а вот дом...
Ответ дляBlack Umbrella
Ой, якщо бетонний, та половина людей ще не повернеться, то воно буде як лід....
Я не знаю ще, чи будемо повертатись. Сподіваюсь, до кінця війни якось в Європі дотягнемо. Бо дуже страшно... Дуже хочу додому, але дуже страшно.
Я з Києва, кажуть, у нас нормально, але я не хочу, щоб дитина сіпалась від жаху. Нехай краще тут....
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляlith_oops
мы месяц как вернулись
поначалу на сирены еще реагировали
а сейчас я уже своими делами занимаюсь
а так в целом жизнь в прежнем ритме
разве что секция наша закрыта, ребенку скучно, надо искать что-то новое
поначалу на сирены еще реагировали
а сейчас я уже своими делами занимаюсь
а так в целом жизнь в прежнем ритме
Ответ дляBlack Umbrella
мы месяц как вернулись
поначалу на сирены еще реагировали
а сейчас я уже своими делами занимаюсь
а так в целом жизнь в прежнем ритме
поначалу на сирены еще реагировали
а сейчас я уже своими делами занимаюсь
а так в целом жизнь в прежнем ритме
А я ще боюсь...
Але я тривожна, дуже... Як буде можливість не повертатись - пока не повернемось.
Хоча додому ДУЖЕ хочеться!
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляlith_oops
А я ще боюсь...
Хоча додому ДУЖЕ хочеться!
да, в гостях хорошо, а дома лучше ))
lana vinogradova• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Нет. Не знала. А в каких городах? У нас в Харькове такого не видела. Сейчас на Западе. Тут или централизованное или индивидуальное газовое
Ми давно не залежим від російського газу. Нам би війну виграти, і все буде добре.
lana vinogradova• 31 мая 2022
До речі, була в Дрогобичі - там люди відрізали центральне опалення, бо дорого, і грілись керамічними панельками. У Болгарії знайома каже, що опалення це дуже дорого і в квартирі, яку знімає, не передбачене. Є кондиціонер.
lana vinogradova• 31 мая 2022
Ответ дляrybka21
нулячий свіжачок з анонімним баном прийшов розігнати зрадоньку
Перестаньте шукати скрізь зраду.
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
так у них и теплее, наверное
у нас в -10 как-то кондишном не сильно и нагреешь
Ответ дляsinolga1408
а для дома можно твердопаливний котел иметь.
а вообще, кто частный дом имеют - у них вообще 3 вида отопления, на всякий случай. газ, электро, дрова.
шанс замерзнуть больше у тех, кто в квартире.
у меня знакомая в селе. топят дровами уже давно, с тех пор как нам дулька газ дорогой впарила по всем известным контрактам.
У нас в донецкой области леса много сгорело
И это только начало
Идут бои, лес горит, тушить нет возможности
Дрова, мне кажется, будут тоже не очень доступны
И это только начало
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляsinolga1408
на самом деле вопрос у автора правильный, поскольку об этом действительно нужно задумываться летом.
я вот свои идеи высказала, и задумалась, и в уме на всякий случай держу, что в квартирах мы заложники, а вот в доме - нет, дом автономней.
сейчас я арендую квартиру с инд.газовым отоплением, и варианта у меня нет.
а у кого центральное отопление, то генерирующие тепло станции и на торфе могут работать. хотя вонидло от него жуть.
а я вот да, буду заложницей, но хотя бы 1 комнату обогрею. пошла думать :)
цікаво про сморід..
моя знайома італійська сім’я закуповує собі на зиму торф, уже років 15 так точно, для свого будинку на зиму, але щось не пригадую ніякого запаху..
А в комин кладуть дрова, теж, відповідно, все ок з запахом.
MarinaMiropolskaya• 31 мая 2022
Ответ дляТыква2016
Меняйье проводку, еще есть время.
Пы.сы. Я уже поменяла, снаружи утеплила, кондер поставила…
Во всем доме поменяли? Или до щитка? Тогда какой в этом смысл?
lana vinogradova• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Я розумію. Але поки вона йде, то є шанс що опалення буде? Не електричне.
Буде!
lana vinogradova• 31 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
так у них и теплее, наверное
Думаю, рік на рік не приходиться. Два роки тому мама у лютому щось сапала на городі) та і вся зима була тепла)) а цього року й весна не весна.в квітні вже опалення не було, а в нас 1 поверх, дубар))
lana vinogradova• 31 мая 2022
Ответ дляMarinaMiropolskaya
Згодна, проводка в квартирі ні про що, якщо у будинку стара
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
да, мы на даче в апреле еще топили, вплоть до пасхи