Міражана• 31 мая 2022

Російська пропагандистка Овсяннікова їде ко Києва

Завтра російська пропагандистка Овсяннікова, яка роками брала участь у інформаційній війні проти України та один раз вийшла з плакатом «нєт войнє», планує дати прес-конференцію у Києві на вул. Рейтарській.

Поки не ясно, чи це буде онлайн, чи вона припхається фізично.
Такий захід відверто шкідливий для нашої інформаційної безпеки.

І якщо у організаторів лишилась хоч крапля совісті та поваги до українців, то закликаю захід скасувати.

Нам не потрібні поради пропагандистів.
Не потрібне примирення з ними.
Вони нам не потрібні.
Бо так можна докотитись і до толерування російських солдатів.
Вони такі ж, як і Овсяннікова. Просто війну ведуть у різних просторах.
Стерненко.
автор Міражана • 31 мая 2022
І нагадаю, що Овсяннікова закликала зняти з рф санкції і жалілась на русофобію у всіх західних ЗМІ
Заkoхані• 31 мая 2022
Багато емоцій.
Хто сказав, що вона приїде з порадами?
Та чи взагалі приїде?
Vlada-Maria• 31 мая 2022
Гнати, як собаку шолудиву, цей ’спєцпроєект’ путуністів
Lastochka888• 31 мая 2022
Надеюсь ее здесь и грохнут.
ТриАна• 31 мая 2022
В Маріуполь хай їде курва запах тіл убитих почує(((
Strelka_007• 31 мая 2022
Цю сучку гнати звідси сцяними тряпками. Пропагандони колишніми не бувають. А ще вона зараз наче в DW німецькому працює. Я впевнена на 100% що відпрацьовує наратив рашистів в Європі. Це якийсь кавалок гімна для нас заготований. Курва буде розхитувати Європу зсередини щоб не допомагали Україні.
ksusha1155• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
Продажна шкура
автор Міражана • 31 мая 2022
Не розумію, хто її запрошує. Невже люди реально вірять, що в параші, де за любу фігню проти війни дають 15 років, якійсь Овсянниковій, яка типу ’зірвала’ прямий ефір, би дали ходити на волі, давати коментарі іноземним ЗМІ і їздити по закордонам? Це явно все кремльовський проект.
kuskus• 31 мая 2022
Не вірю жодному слову кацапів, такої брехливої нації ще пошукати треба. Засилають своїх козачків усюди де можна пролізти, і ця така сама. Смішно було дивитись на неї типу на допиті-на кого цей показово-демократичний номер був розрахований, я не знаю, мабуть на европейців, раз вже вона у Німеччину поїхала винюхувати, що до чого
Решка7777• 31 мая 2022
Делает Хайп и имея.
Она же профи пиарщица
Black Umbrella• 31 мая 2022
Та кто ж ее пустит сюда? Будет звиздеть по Зуму наверное. Думаю, организаторы этого чудо-действа себя похоронили этим. А кто они, кстати?
kuskus• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
100%
У них там всі під ковпаком фсб, а це чергова його агентесса
Sara-a• 31 мая 2022
Зачем это чмо сюда едет ?
автор Міражана • 31 мая 2022
«Попередньо очікується її безпосередня фізична присутність на заході», – підтвердили Радіо Свобода в інформаційному агентстві.

Отаке
автор Міражана • 31 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
Багато емоцій.
Хто сказав, що вона приїде з порадами?
Та чи взагалі приїде?
Black Umbrella• 31 мая 2022
Нашла, интерфакс... Им там в комментах под анонсом уже напихали )))
Единственный выход сейчас, чтобы не самоубиться окончательно - отменить все и извиниться.
Black Umbrella• 31 мая 2022
Це перемога
автор Міражана • 31 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Це перемога
Ті журналісти як в паралельному світі живуть. Запрошують тих Каців, Овсяннікових, ніби українцям зараз потрібна думка громадян кацапстану. Правильно зробили, що відмінили)))
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
долбанутым нет покоя
но хорошо хоть что вовремя скасували
другим будет наука, что нефиг всяких консерв фсб-шных тащить сюда
Sara-a• 31 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
долбанутым нет покоя
но хорошо хоть что вовремя скасували
Они реально думают,что украинцы дураки и верят таким курвам рашистким ?
Нет слов
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляSara-a
Нет слов
Понравился коммент в ФБ, что эта сучень приедет сюда, чтобы спровоцировать наших людей на массовые протесты. И кацапские помойки с радостью подхватят новость, якобы - в Украине притесняют русских и так далее. Хорошая картинка для раша-тв будет.
Vlada-Maria• 31 мая 2022
Ответ дляStrelka_007
+100000000
julia_v_m_a_34• 31 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Не пускати взагалі
Marinka152• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
В реальному вони світі живуть.Чи ви думаєте, що вони направду такі тупенькі і недолугі, не розуміють нічого? Все у них за планом.І українське суспільство теж випробовують за планом. Не пройшов номер? Через день - другий чекаємо чогось нового. Так само і з наступом на свободи людини. Грунт зондують,де прогнеться суспільство - назад повернути права буде важко, майже неможливо.
Vlada-Maria• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
ну чому ж? просто їх господарі ’закидують камінчик’, щоби побачити, як суспільство зреагує
santa• 31 мая 2022
А кто организатор?
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Афігеть інфо.Обляпати зеленкою,та яйцями закидати,хто їй дав право в´їжджати в Україну?хто їй дозвіл дав?
PmB• 31 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Тоде интересно какие свиньи ее позвали.
PmB• 31 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
долбанутым нет покоя
но хорошо хоть что вовремя скасували
Обо@рались
Black Umbrella• 31 мая 2022
Ответ дляPmB
Обо@рались
и комменты на сайте потерли