Ви читаєте рос.новини? Чи тільки українські? Щойно попалась новина про тіла на азовсталі, і задумалась кому можна насправді довіряти.
Результат:
вже голосів:
333 (41.26%)
Довіряю нашим
248 (30.73%)
50на50 , дивлюсь і там і там
189 (23.42%)
Свій варіант
37 (4.58%)
Довіряю російським
Ответ дляCometome
Дивлюся, щоб розуміти, до якого дна вони можуть ще впасти.
Я не у рожевих окулярах і розумію, що наші теж не всю правду говорять, але їх новини то вже зовсім клініка.. Таке придумати ще треба мати хист .. або захворювання
Я не дивлюсь блогера від слова зовсім, ні наших ні їхніх. Іноді заходжу на один сайт і там сухо короткі сводках по Україні.
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ дляMalya
Все врут... Но рос.новости - это днище...
Я б сказала,що наші до кінця не всю правду кажуть,а от у рашистів точно новини з псих лікарні
Oksana0612• 31 мая 2022
Не дивлюсь жодних. Можу інколи Жданова послухати або Купера почитати, раз в два тижні. ТГ в мене теж немає.
сладкий_ноябрь• 31 мая 2022
Я недавно прочитала о том, как могли так легко заехать в Херсон, если мост был заминирован. А заехали без единого взрыва, это блин как?
Я мало чему верю, так как у меня много вопросов, на которые я не могу получить ответы.
Ответ дляИннусичкаЯ
А де ви дивитись, я заходжу на новини., там про Україну 2-3 речення в день
NesmeyanaYa• 31 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
міст розмінували, це відома інформація. Розбиратись мають типу після війни, але я думаю що винуватців знають
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ дляValli-valli
Взагалі цю їх клініку не сприймаю,хоча б наші укр.інф.марафон,хоч трохи в курсі бути,зараз це неможна ігнорити
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ дляSovaNaSevere
у меня рвотный рефлекс срабатывает их новости смотреть.
Це точно,вуха хочетсья затулити,поток лайна
сладкий_ноябрь• 31 мая 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Ну это понятно, что разминировали.
Так это блин как называется? Слив Херсона?
NesmeyanaYa• 31 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это понятно, что разминировали.
Ну якось так, нажаль
golublexa3• 31 мая 2022
Российские сми не читаю и не смотрю, новости с дурдома мне не интересны.
Если бы для меня стоял вопрос доверия, то я бы не искала правду в рф, для этого есть много зарубежных независимых сми.
Что касается украинских сми, то откровеной лжи я не видела, как правило не договаривают или подают запоздалую информацию.
SovaNaSevere• 31 мая 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
это вы еще местные новости ’лнр’ не слушали.злость такая подкатывает, аж воздуха не хватает.
Ответ длясладкий_ноябрь
Я вам скажу, що були напрямки важливіші за Херсонську обл. Людям звісно це чути не легко. Але те, що будуть йти з Криму всі знали з 2014... Їм треба була вода на Крим. Я вірю, що Херсонщина скоро буде вільна!
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это понятно, что разминировали.
Так Херсон одразу і здався,тому там і необстрілювали
сладкий_ноябрь• 31 мая 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Ну якось так, нажаль
И я не верю, что не знали об этом. Вот не верю.
сладкий_ноябрь• 31 мая 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Да, слили красиво.
ИннусичкаЯ• 31 мая 2022
Ответ дляMalya
Хочетсья вірити
SovaNaSevere• 31 мая 2022
Ответ дляklycha
А что там? Как всегда домбили бамбасс?
’укронацистов надо гнать до Львова’. украинцев по Украине гнать надо, понимаете ли. лозунги ’работайте, братья’.