Shipowner• 31 мая 2022

А вы знали,что Байрактар это наши беспилотники?

Сделаны с нуля и до последнего болта Запорожье СИЧ и Харьковским ФЭТ?
Лето72• 31 мая 2022
Ответ дляShipowner
фото
Що таке Денис Ярославский?
автор Shipowner • 31 мая 2022
Ответ дляkuskus
«Все же это правда»- такий собі аргумент, а якщо точніше- аргумент г….й. Ми тут не в параші, де можна задавити авторитетом, тим більше авторитету у вас нема. Давайте інші джерела або не тягайте цю рашистську лабуду сюди
Таааак
А рашисты тут при чем?
Это гордость нашей страны
kuskus• 31 мая 2022
Ответ дляShipowner
Таааак
А рашисты тут при чем?
Это гордость нашей страны
Що саме гордість? Ви зараз принесли інформацію, що наші відмивають гроші і хочете, щоб вам повірили без фактів?
автор Shipowner • 31 мая 2022
Ответ дляЛето72
Що таке Денис Ярославский?
Ну погугліть
Лето72• 31 мая 2022
Ответ дляShipowner
Ну погугліть
Денис Ярославский — бывший полицейский, который безуспешно баллотировался в Харьковский горсовет и в Верховную Раду, теперь уже во второй раз претендует на должность мэра Харькова.
Воно?
автор Shipowner • 31 мая 2022
Ответ дляkuskus
Це 21рік
За яку ціну вони купляють зараз-мені невідомо
Sofia-Sophie• 31 мая 2022
Ответ дляShipowner
Таааак
А рашисты тут при чем?
Это гордость нашей страны
НАШ - прорашистський канал, не дивіться його
автор Shipowner • 31 мая 2022
Ответ дляЛето72
Воно?
Так
Мешкає зараз в Києві
автор Shipowner • 31 мая 2022
Ответ дляSofia-Sophie
Я його й не дивлюсь
Дивилась лише з відео
Лето72• 31 мая 2022
Ответ дляShipowner
Так
Мешкає зараз в Києві
І ви вважаєте його авторитетом?
автор Shipowner • 31 мая 2022
Ответ дляЛето72
І ви вважаєте його авторитетом?
Я вважаю,що таке може бути
Знаю нашого київського підприємця,який шиє для однієї імпортної фірми,з Трої,дуже відомої
Все його,а єтикеики-їх
Знаю,що купили партію огірків у китайців,все їх-єтикетки-наші
Sofia-Sophie• 31 мая 2022
Ответ дляShipowner
Я вважаю,що таке може бути
Все його,а єтикеики-їх
Це називається виготовлено під замовлення. у нас теж таке є, наприклад, в АТБ продаються під маркою Своя Лінія продукти з інших заводів, які цю ж продукцію і під своїми брендами випускають
globus801• 31 мая 2022
а че? вполне Украинская фамилия средний запад, Василь Байрактар
Мандарина• 31 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Бляха вы хоть молчите про такое, русские любят по таким заводам шмалять. Но нет не знала, если это правда - то молодцы наши)
Да, интересно под каким ником тут министр обороны их сидит? 😂
Мандарина• 31 мая 2022
Ответ дляShipowner
Таааак
А рашисты тут при чем?
Это гордость нашей страны
Гордость по отмыву государственных денег?
Rikitikitavi_2022• 31 мая 2022
Ответ дляМандарина
ой, тиха вы кантору папалите))))
nnnnika• 31 мая 2022
Я пару днів тому дивилася це відео. Пішла до чоловіка питати чи правда, сказав ні. По-перше на Байрактару стоять закордонні двигуни, а не Мотор-Січ. По-друге, інформація, що ніби наші повністю розробляли і збирали Байрактар не підтверджена і скорше за все це не так, можливо приймали участь у розробці. В мене чоловік помішаний на війсковій техніці і це відео бачив ще, коли воно вийшло. Сказав, що це фейк. А так хотілося, щоб це була правда. А Мотор-Січ дійсно робить двигуни для турецького безпілотника, але для іншого - Akinci(теж компанії Байрактар)
Мандарина• 31 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
ой, тиха вы кантору папалите))))
Посмотрела, реально есть такой контракт у Мотор сич, но не на украинских ресурсах нашла. Двигатели они делают. Но его разхерачили, вроде
Rikitikitavi_2022• 31 мая 2022
Ответ дляМандарина
может) я просто горжусь и маленьким, наши киевские ребята разбирают электронные сигареты и из них делаю пауэрбанки для армии самопалом, у меня слезы и гордость за таких ребят) и природу берегут, и ресайклинг отличный, и еще и поможет в деле, какие молодцы эти украинцы, просто умнички)