mandarynovna• 02 июня 2022

Чи можна сьогодні ВЖЕ вишивати?

Кажуть, що ввечері вже можна щось робити (на свята)
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Це ви собі до заміжжя вишивали?
І як?
Щасливе?
Я вже заміжня, хіба доньці, але ще рано :)
Про вишиванку теж думала, але щось нічого простого і гарного не бачила, а за складне не візьмусь.
Ні, вишивала десь років п’ять-сім назад. З чоловіком 30 років живемо)
Я тоді полотно на тому сайті сиділа, потреба була на якусь прикмету вишити. Но я довго підбираю що вишивати буду. Щоб і подобалось і повісити можна десь було. Бо буде як з черешнями) пару до них не можу підібрати, лежать в рулоні
DamianaD• 02 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тема щасливішого заміжжя не відкрита :)
Щось змінила вишивка?
artushik• 02 июня 2022
Я вишивала будиночок Діменшинс- працює.
І янголят- правда ростуть трохи інші ангелята, не вистачає лише ріжок і хвостиків, все одно люблю)
artushik• 02 июня 2022
Ответ дляDamianaD

Я заміжня, але не заможна.
То мені можна чи ні?
Вам для фінансів? Шийте карпів кої, або фінансову жабку, кошеня манекін чи грошове деревце. Тільки починайте в правильний день і вішайте згідно феншую - якщо вірите в символізм.
DamianaD• 02 июня 2022
Ответ дляartushik
Ви серйозно?
Це реально працює?
artushik• 02 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Ви серйозно?
Це реально працює?
Ангелята- шила 1 раз ангелів, другий раз іншу картинку з подібними намірами- 2 малих ’поросят’ ростуть.

Будиночок, як вище у темі- зробили ремонт майже всієї квартири, капітальний.

Жабку собі вишила- запропонували роботу, хоча я тоді в принципі працювати не планувала взагалі, але графік хороший, оплата норм і робота цікава.

Ці вишивальні прикмети не означають, що вишили і лягли на диван чекати мішок грошей без праці чи дитинку без чоловіка. Але ті хто шили і докладали зусиль в потрібному напрямку- працює)
Шити з хорошим настроєм і гарними думками.
DamianaD• 02 июня 2022
Ответ дляartushik

Дякую, цікаво :)
Ех настрій зараз, як і думки, не дуже....
artushik• 02 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Дякую, цікаво :)
Розумію, сама майже не вишиваю зараз, руки не ’стають’, нема того настрою, а без нього псую роботи, помиляюсь в хрестиках.

Буду пробувати хоч шити з фетру різдвяні шкарпетки, бо від творчого ’безділля’ дах їде. Там більш механічно, але результат красивий.
_Galina_Viktorovna• 02 июня 2022
Ответ дляLana.._
Якщо вишивання - це хоббі, відпочинок, то можна вишивати і в свята, якщо це тяжка праця, то треба відпочивати від цього
Повністю згодна. Спеціально гуглила на релігійних сайтах, немає заборони на вишивання. Вважаю це старими забобонами.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Тема щасливішого заміжжя не відкрита :)
Щось змінила вишивка?
Не думала про це. Ми завжди з чоловіком гарно жили. Я хотіла щось на прикмету вишити. Будинок мені не потрібен. Дітей більше не хотіла.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Ви серйозно?
Це реально працює?
Працює, якщо прикладати зусиль.
Ви ж не думаєте, що для купівлі будинку чи квартири достатньо тільки вишивки. Працює по різному. Комусь іпотеку дають, хтось нарешті знаходить той дом, яких хотів і мріяв.
О, згадала, ще є картина для худнення) дама в шляпі
Зараз пошукаю
Тоже кажуть, що працює )
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Ви серйозно?
Це реально працює?
Ось цю )
Як діє, не знаю
Netaly79• 11 июня 2022
Есть еще котик от Дименшионс, который лежит на ветке дерева. Его вышивают, чтоб дети были прилежными в учебе.
У меня сработало ’неправильно’: сын не стал отличником, а я неожиданно оказалась в магистратуре