kanareyka_tweety• 03 июня 2022
Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?
Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів:
264 (26.32%)
Показати результати
224 (22.33%)
Ніхто з цих
216 (21.54%)
Поляки
154 (15.35%)
Росіяни
145 (14.46%)
Білоруси
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
а может хватит отправлять имеющих иное от вашего мнение из их страны? вы предлагаете мне ребенка учить одному языку, а самим разговаривать на другом? это не странно для вас? до подрасткового возраста ребенок с языком уже определился и да, это очень плохо, если семья в таком возрасте теряет авторитет могут быть плохие последствия
Ні, мені дивно, що люди які вважають себе рускіми так страждають в Україні. Вони заслуговують на краще життя.
А підтримка російської культури і спадщини на території України, ще й під час війни, для мене дико.
Ответ дляЦвіту і пахну
А якщо дитинство пройшло і в дитини народилась дитина в Україні, то хто вона?
Вихідців із росії всього 17%
Ця дитина громадянин України, який повинен знати українську мову. Як він розмовлятиме в приватному житті-його особиста справа. Всього 17% -це майже кожен п´ятий. Це 170 чоловік із кожної тисячі. Якщо в Україні 40 млн, то це майже 7млн. Нічогеньке таке всього.
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Прикордонні області тісно пов´язані родинними зв´язками. Пів Харкова має родичів в Росії. Під Харковом накрошили бурятів, дагестанців і ще якихсь чурок, при чому байки про слов´ян?
. Остання фраза про те, що чхати вони хотіли на те, якою мовою тут розмовляють і захист Донбасу, то лише привід.
Я повторю, мова не привід, а підгрунтя. Це знищення зсередини країни, цінностей, історії.
Ответ дляMira29-c3c3
Мова вам не така ,вишиванка не подобається,чоловіка служити не дай Боже щоб забрали -що вас тут тримає ?
где я писала, что мне язык не такой? мне его некоторые любители не такие, та же история и с вышиванкой, а муж, ну простите, я не готова им жертвовать ради правителей, жизнь у него и меня одна и моя позиция неизменна, вне зависимости от государства
в смысле, что меня держит? живу я тут всю жизнь
baronessa-1• 03 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Зараз ополченочки наголосують за росіян
Подивимося, скільки їх тут
да,тайные мыжебратья,не удивляюсь,как вспомню катюшу,напится в отеле,бить морду сопернице,кошмар,куча таких
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
А якщо національність інша?
Якщо ви не поважаєте традиції країни в якій живете можете підшукати щось більш підходяще.
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
я вам больше скажу, тот же Киев куда больше связан родственно с россией, а не с ЗУ, если говоить про киевлян
у меня на работе более поливины русские, ну как русские, это люди родились в ссср и приехали учиться в Украину, а родители остались в россии, сейчас такие проблемы с этим у кого еще живы родители, потому как они пожилые и надо помощь, а поехать они не могут
Це ви щось вигадуєте. В Києві більшість це кияни та люди з київської області, що їдуть на навчання і залишаються.
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Не повинні. Але бути людяним і не знущатися з біженців було б не погано. Ніхто ж не говорить в Польші нашим біженцям :’тільки польською’.
А хто знущається? Ви були учасником? Чи десь чули?
Ответ дляЦвіту і пахну
а я какое отношение имею к этим людям? где я писала, что я русская и страдаю в Украине? я как раз украинка, лично русских корней в 2-3 ближайших поколениях не имею
про поддержку тоже не поняла, никакого отношения к этому не имею и не интересуюсь этим в принципе
Ответ дляЦвіту і пахну
Що пропонуєте робити з євреями, татарами, гагаузами і тд? У них свої традиції і вони сотні років мешкають на території України?
Поважати традиції і наслідувати їх -це про різне.
lekon-lekon• 03 июня 2022
Ответ дляmkuliza
Да хоть лично Лукашенко запускает. Это не повод говорить, что белорусы как народ нам враги. Ну это конечно моё мнение, кто хочет может копытами по земле стучать до всирачки, и кричать все пропало.
Тогда и россияне нам не враги, только думаю вряд-ли такие мысли у обстреливаемых из Белоруссии сел и городов. Украинцы гибнут, дома разрушены, а из вашего выходит ’понять и простить’.
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
Не, сами такое смотрите, скучно
там не дивитись, а на пам’ять вчити треба
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
І що? Це привід знущатися? Чи ви думаєте після того в людини з´явиться бажання перейти з язика на мову? Пропагувати потрібно по іншому. Показуючи красу і милозвучність, створюючи пісні і фільми, ставлячи вимоги зно при вступі до вишів та займання держпосад .
П.си: я не розмовляю українською , тому що коли я відповідаю на українській, я перекладаю з російської.
Про які знущання мова? Про той скандал за участі сварливих тіток? А якби навіть там питання було у мові, А в чому знущання сказати українською? Це тортури?
Ответ дляЦвіту і пахну
ну так они киевляне, но родители то в россии остались, а паспорт они уже в Украине получали, когда меняли ссср, я говорю о тех кому в 91 было около 20 лет
сейчас в Киеве в принципе все, кто имел деньги и купил квартиру, так уже лет 20 последних , но да, это уже граждане нашей страны
Ответ дляИринаКа
Я трішки волонтерю і маю багато знайомих. Ось, наприклад
45 тисяч - це зарплата не передка. То де вони там миються в літньому душі? Щось не сходиться
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
’Як він розмовлятиме в приватному житті-його особиста справа.’ - хіба з цим хтось сперечався коли-небудь?
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
в смысле киевлянка? это где в школе было некомильфо говорить на украинском? так если между собой говорят на русском, то они русскоязычные, а то как-то у вас интересно получается
Яке питання? Я вас не зрозуміла. Школа в Деснянському районі. В певному віці більшість перейшла на російську, бо або батьки вчились в совєтах або музика, кіно російські, а українська типу не то, не модно, не круто, бо популярні фільми , актори і виконавці говорять російською, та і взагалі росіяни
dneprovskaya• 03 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Зараз ополченочки наголосують за росіян
Подивимося, скільки їх тут
Мда.. вы как в воду глядели
Результат ’вражає’
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
интересно. я вас старше немного, но у меня не было вышиванки и никто нам не говорил покупать, только ближе к 00 купили для выступлений
Мені не купували, мама чи то щось вишила трохи, чи то тісьму пришила на сорочку, я вже не дуже пам´ятаю.
Ответ дляЦвіту і пахну
да, про район спрашивала
так все наши родители учились в совке и многие из нас, но это не мешало говорить на украинском, а еще в 00 была территория А и много музыки нашей, я сама тогда на нее подсела, хотя говорила на русском
да, я в жизни не думала, что языковой вопрос когда то так остро станет, как и с вышиванками...
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Яке населення Харькова, Донецька? Прикордонних міст? А інші розкидані по всій Україні. І якщо вони тут давно, то мали асимілювати, а діти тим паче, інакше який сенс переїзду?
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
Я не знаю що ви і до кого маєте. Висловила свою думку.
Ответ дляЦвіту і пахну
мне костюм покупали, я танцами занималась
кстати, мне он очень нравился, там платки очень красивые были и сорочка
я своей малой в детстве тоже купила платки и сорочку вышитую и туфли под это, гуляли так , но именно принудиловка меня бесит, вот как-то так
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Вони не скаржаться. Чого ви за них вписались?
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
Я в Києві все життя. Знаю одну людину, чиї батьки з росії, масово точно ні. Ті що лишились з СРСР в Україні, росіяни саме, зараз літні люди. Громадяни нашої країни навіть ті хто в школу пішов в Україні. Самим молодим ’ рускіми’ вже по 60. Інші випадки поодинокі.
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Alve, так боїтеся моєї відповіді, що аж заблокували мене?))) Думаю ті тітки провокатори, не бачу проблеми відповісти мовою країни, в якій живеш.