kanareyka_tweety• 03 июня 2022
Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?
Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів:
264 (26.32%)
Показати результати
224 (22.33%)
Ніхто з цих
216 (21.54%)
Поляки
154 (15.35%)
Росіяни
145 (14.46%)
Білоруси
Ответ дляHupBaHa
опять же смотря что смотреть, к примеру, если фильм/сериал это фантастика, то не имеет значения ментальность, там вообще о другом.
Для чого це дивитись?
Чому просто не забути що існує це дєрьмо у всіх його проявах?
Сьогодні серіал, завтра пісенька, віршик і гляди за 50 років асвабадітєлі знову у наших воріт, ну скільки можна?
Vasilina7755• 03 июня 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Ті, хто тикають в росіян в опитуванні, ви в курсі, що в них наприклад нема дня Святого Миколая?
Або що таке кутя?
В моем детстве тоже не было святого Николая, я из Украины. Только с рождением детей узнала о нем из школы ребёнка
Ответ дляHupBaHa
раз речь обо мне, то я смотрю детективы, не напряжно и фоном идет, качаю из инета, но вот какое это все имеет отношение к войне?
Ответ дляmkuliza
Да хоть лично Лукашенко запускает. Это не повод говорить, что белорусы как народ нам враги. Ну это конечно моё мнение, кто хочет может копытами по земле стучать до всирачки, и кричать все пропало.
Если у вас отсутствует инстинкт самосохранение, можете жить иллюзиями. Про русских, такие как вы, говорили тоже самое, еще 3 месяца назад.
Даже угроза жизни вас не лечит.
за крок до весни• 03 июня 2022
Серіали спотворюють реальність. Готують громадську думку. виставляють у правильному світлі тих, кого потрібно. Насміхають з того, що вигідно.
Є багато статей про те, як російська ’культура’, вибачте на слові, принижує інші через начебто невинні мемчики і смішні жартики. Як возвеличує армію і владу через серйозність та пафосність. Як це впливає на ваше сприймання образу росіян в цілому і звідки ота повальна толерантність до ’старшого брата’
Чим забивати собі мізки - особистий вибір кожного, це безперечно. Проте у час, коли русня відкрито воює проти нас, коли ставить собі якісь аморфні цілі і бореться з ворогом, який існує лише у їх промитих мізках, знайте, що ви частина цього дійства та насолоджуйтеся своїм бокальчиком вина чи чаєм з цукерочкою, якщо совість вам дозволяє. А вам дозволяє.
Черноморская ривьера• 03 июня 2022
Ответ дляMamaGalya
У поляків сильне почуття національної приналежності. Їм не потрібні «старші брати» і тп. Вони самі по собі. Як і має бути.
Чужинців недолюблюють абсолютно всюди, просто зазвичай не показують.
Да мне на них аналогично
Julia 2020• 03 июня 2022
Ответ дляOksana0612
Ні, сусідство тут ні до чого.
Можливо зараз вже змінилося але колись баба моя розповідала, що були вулиці де жили поляки і українці старалися не ходити ними. Конфлікти були часто.
як раз до чого, если люди живут веками рядом, в селах ведь все всё про всех известно)
сестра моего деда, во время остарбайтерства в Австрии сошлась с поляком и после освобождения союзниками в Канаду уехали и счастливо жили
Oksana0612• 03 июня 2022
Ответ дляMamaGalya
Я своїх знайомих ’зацьонтими’ називаю, тих що в Україні проживають.
Ответ дляbananos
Для чого це дивитись?
не для чего, чисто для развлечения что-то посмотреть. причем тут рашка с войной, думаете они из-за этого пришли? в грузию, сирию, чечню и т.д с войной пришли защищать русскоговорящих? не помогайте оккупантам, их пропаганда по разделению украинцев по языковому вопросу, к сожалению, очень даже работает
Vlada-Maria• 03 июня 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
есть союзники везде, есть враги везде, дело не в национальности
Трохи не так. Діло - в національній самоідентифікації. В Польщі дитина ще в предшколю, а вже гордо говорить ’Я єстем поляк, Польска - над усе!’ А у нас чого в садочках вчать? - ’Іванку, Галинко, Васильку, баран буц!’...
Згадай, скільки тут лише ковбасіння і тем було, що ’насілуют’ мовою і вишиванками, як одна ’звізда’ форуму київська тут хвалилася, що її дитина, котра ще навіть до школи не ходить, а вже (дослівно) ’нєнавідіт украінскій язик’
Vlada-Maria• 03 июня 2022
Ответ дляLadaU
А сейчас хоть кто-то вышел? Хоть что-то против сказал? Не питайте иллюзий на их счет. Мы за эти иллюзии платим кровью.
Ракеты на голову летят с территрии белоруссии, но белорусы хорошие, то все лука. Пипец просто.
+100000000000
Ответ дляbananos
Не напрягайтесь, не досягнете -
вы из ЗУ? вот типичное высокомерие, а потом такие как вы удивляетесь войне....
самое страшное, что вы даже не понимаете, но вы такие же как асвабадители, что тв им в голову вливает, то они и несут в массы, те, блин, всех осбождать идут, а вы все никак себе цены сложить не в состоянии...
Ответ дляHupBaHa
Через що вони сюди прийшли це питання глибше.
Для чого дозволяти своїй свідомості сприймати роль ворожих героїв, для чого формолювати воаження і думку на основі того як параша себе подає і що вона пропашує у своїх фільмах, для чого це?
Oksana0612• 03 июня 2022
Ответ дляJulia 2020
В мене є багато знайомих католиків зараз у Львові і однокласниці дві, так от, шлюб з не католиками поляками в їх сім´ях не вітається, зараз вже легше але бажано польського походження. Львів великий не село. І в родині мого батька є поляки, то знаю про що пишу.
Ответ дляза крок до весни
откуда скопипастили?)
Vlada-Maria• 03 июня 2022
Ответ дляmariya59
Я тоже... Особенно после событий Волыни 43-го года...
ви спочатку сядьте в архіви КДБ і почитайте про ’собитія Волині 43го года’ і звідки ноги росли в цього ’собитія’. І що після цього була операція ’Вісла’.
А по факту: по такому же сценарію закрутили в 2014му внуки дєдів-КГБістів ’русскую вєсну’ і точно так же зараз депортують із окупованих територій україців
Vlada-Maria• 03 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Як казала Фаріон, ми поляків різали на своїй землі, а не під Варшавою. Поляки були на Волині окупантами. Та й там були взаємні етнічні чистки, а не тільки з нашого боку
багато документів зараз відкрито, хоча багато КГБ й вивезло чи знищило. Але навіть з того, що є, зрозуміло, що зіштовхнули лобами українців і поляків, а потім винищили і одних, і других, ’спєцАпєрациєй Вісла’. Сьогоднішні події нічого не нагадують?
за крок до весни• 03 июня 2022
Ответ дляHupBaHa
Яке мовне питання. Заспівали за здравіє, завершили за упокій. У вас не сходяться аргументи.
Ви пишете зараз російською, напевне й у побуті нею послуговуєтеся, хто вас чіпає? Ніхто. Окрім русні, які вас визволяють уже 8 років та 100 днів, обстрілюють градами і скидають бомбами.
Чи знайшли б вони інший привід, як кажуть пропагандони мишебратьєв? Можливо, але зараз привід їм даєте саме ви, оцією мантрою, що вас тут хтось розділяє.
Може якби дійсно розділили, то ті б у летаргію впали і потихому самі відключилися. Але ні. Вам вигідно просувати рузькі наративи, розбурхувати, прикидаючись поміж тим милою овечкою. А ми всі вигрібаємо через таких як ви.
Ответ дляVlada-Maria
Так їм в серіалах москальських все показали, тому вони все знають і далі продовжують їх дивитись, так як війна і серіали не пов‘язані між собою
за крок до весни• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
откуда скопипастили?)
Погугліть чи пропустіть через спец програми - дізнаєтеся.
Ответ дляbananos
на меня никак герои из фильмы не влияют, это просто фильм)
Vlada-Maria• 03 июня 2022
Ответ дляmariya59
Ну, на вопрос Вашей темы, я отвечу так - НЕ поляки. И уж тем более, не американцы и англичане, хотя этого в Вашем вопросе нет... И да, я русскоязычная киевлянка, поэтому цитировать мне Фарион - не надо
ба, це з яких пір донецька баба Марія, котра спочатку радісно чекала руЗЬкій мір по кримському сценарію, а потім чкурнула до Києва від нього подалі, стала ’русскоязичной кієвлянкой’?
Ответ дляgizma2019
Зато ви в стані робити якісь дивні умозаключення про людей яких навіть не знаєте.
Мені от з вами все ясно.
Не пишіть мені більше будь ласка, ви праві, ви недостойні моїх відповідей
Мені от з вами все ясно.