kanareyka_tweety• 03 июня 2022
Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?
Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів:
264 (26.32%)
Показати результати
224 (22.33%)
Ніхто з цих
216 (21.54%)
Поляки
154 (15.35%)
Росіяни
145 (14.46%)
Білоруси
Ответ дляgizma2019
какие очевидные? если все перестанут смотреть их сериалы то война закончится? можно конкретнее, чем просмотр сериала влияет на войну?
Ну якщо ви не знаєте про те що фільми заробляють з реклами і прокатів я вам нічим недопоможу.
Якщо ви не розумієте що нам як нації потрібно ментально, культурно, духовно віддалитись/щакритись від нашого сусіда, теж вам не поясню.
Вам серіалів, фільмів у світі мало?
Ответ дляkanareyka_tweety
Як казала Фаріон, ми поляків різали на своїй землі, а не під Варшавою. Поляки були на Волині окупантами. Та й там були взаємні етнічні чистки, а не тільки з нашого боку
Ну, на вопрос Вашей темы, я отвечу так - НЕ поляки. И уж тем более, не американцы и англичане, хотя этого в Вашем вопросе нет... И да, я русскоязычная киевлянка, поэтому цитировать мне Фарион - не надо
Ответ дляkanareyka_tweety
У них смертна кара за повстання. Вже стаття ’тероризм’. Ніхто помирати не хоче
Пленные кацапы тоже плачутся ’нас заставили’ и что?
Т.е., если нас убивают белорусы, мы их должны пожалеть, бо смертная кара?
То были ’хорошие русские’ - это все путин, теперь вторая серия ’хорошие белорусы’ - это все лукашенко.
Даже ракеты на голову не лечат. Жесть.
Oksana0612• 03 июня 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
Всегда думала, что поляки украинцев недолюбливают.
В Львівській області є такі села де живуть нащадки поляків ( католики) і українці так ось, жодного шлюбу між ними.
Ответ дляbananos
Вам серіалів, фільмів у світі мало?
если в инете смотрит и с пропуском рекламы, ничего они не зарабатывают
Galina_vinsport• 03 июня 2022
Ну никак не россияне и не белорусы.. поляки мне нравятся тем, что никуда не спешат.. вот у них как девиз - Спокойне..
Ответ дляbananos
Вам серіалів, фільмів у світі мало?
так вы внятно изьясняйтесь, что вопрос не в сериале, а в деньгах которые на нем зарабатывают, но тут я мио, качаю пиратки из инета
ну, вам надо, а мне и так нормально, я промывкой мозга с тв не страдаю, я это я, а они это они, но да, как ни крути, но у нас с ними очень много общего (я не говорю это хорошо или плохо, просто факт)
мне мало, наши почти не снимают, а зарубежные мне не интересные, в основном
Ответ дляmariya59
А що вам зробила Фаріон і чому я не повинна її цитувати? Ваше русскоязичіє - це те, за що вже більшості українців стає соромно
Ответ дляOksana0612
Нічого собі
Наша_русофобія_недостатня• 03 июня 2022
Ті, хто тикають в росіян в опитуванні, ви в курсі, що в них наприклад нема дня Святого Миколая?
Або що таке кутя?
Ответ дляgizma2019
Внятно изясняйтесь
Ладно, з вами все ясно.
Цікавтесь далі парашакультурою
Ладно, з вами все ясно.
Цікавтесь далі парашакультурою
Julia 2020• 03 июня 2022
Ответ дляOksana0612
так может то давняя соседская неприязнь, а не межнациональная?
Ответ дляkanareyka_tweety
Ну именно за эту позицию, которую Вы указали в своём посте - отношение к родному языку. Встречный вопрос - как вы относитесь к нашим русскоязычным парням, которые сейчас сражаются и гибнут на фронте? Язык никак не характеризует степень патриотизма и уважения к своей стране. А высказывания Фарион на этот счёт, я полагаю - известны всем...
Oksana0612• 03 июня 2022
Ответ дляJulia 2020
Ні, сусідство тут ні до чого.
Можливо зараз вже змінилося але колись баба моя розповідала, що були вулиці де жили поляки і українці старалися не ходити ними. Конфлікти були часто.
Черноморская ривьера• 03 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
По-вашему было правильно резать польских жителей, только за то, что они здесь жили?