Вклала дитину, було нудно і вирішила спробувати спекти печиво. Майже не зіпсувала. Тепер друга вечеря у мене🤣
А у вас що?
Kristal2013• 03 июня 2022
То давайте рецепт, а то хвастаетесь только.
Я без ужина, минералочка. Мигрень сжирает с обеда.
Ответ дляdiana2201
Это печенье с трещинками , но без какао ?
Делала с какао его, очень вкусно , как брауни
У наступному разі буде вже, не зіпсувала - можна далі модифікувати його вже
Ответ дляKristal2013
Сподіваюсь не отримаю бан за ютуб.
Тільки я робила подвійну норму.
Маленький бутерброд, чай на травах
Печиво пісочне ’Алкоголіки ’пекла на днях простеньке, ні яєць, ні сметани , але смачне (замінила масло на дом смалець, а горілку на насточнку глоду) . Все гуд. Інший раз додала макового жмиху, не супер, але вже трохи коричніше, бо клітковина.
Ответ дляdiana2201
Его нельзя испортить, главное не передержать в духовке, чтоб не засохло
10-12 мин и все , дать остыть
Оно как пирожное
10-12 мин и все , дать остыть
Оно как пирожное
Трохи перетримала, духова шафа з особливостями.
Ответ дляdiana2201
А я сегодня пекла торт Карпатка , не вышел у меня , выбросила в мусорку , не смогла есть
Моя мрія, але точно не зможу зробити, я навіть готову не знайшла у нас.
July_StockShop• 03 июня 2022
була голодна і намагалася не їсти шкідливого на ніч, з `їла клубники (сьогодні перший раз пробувала), черешень, горішків грецьких, трохи меду, а тоді ще кави, тепер в мене футбольний м `яч, а не живіт, але їсти вже не хочеться
Ответ дляJuly_StockShop
Я вже теж полуницю з’їла
Ответ дляРойЛеля
В мене в холодильнику тулька.
Я про неї мрію! Завтра в обід зварю мундєрки, накришу цибулі кольцами, наріжу солоний гурок і з тулькою!
Ото жизнь))))
А мене в хододильнику є мойва солона(сама солила, нямка), є зварене для сім´ї картопляне пюре, смачний чалат з зелені, я про ту мойву мрію, сьогодні був розвантажувальний день, трималася як могла
July_StockShop• 03 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я вже теж полуницю з’їла
якби саму полуницю, то тільки на користь)