Лень гуглить• 04 июня 2022
Покажите вашу чашку кофе и смаколыки к ней?
Попипиповна• 04 июня 2022
Ответ дляНевидимка
без смаколиків, і так сама як суцільний смаколик - пухкенька і збитенька )))
на морі можна і без них
a.ostroverh• 04 июня 2022
Ответ дляyula-yula
Вас давно не видела на сайте)
Теперь понимаю, что вы выезжали.
Слава Богу живы.
Теперь понимаю, что вы выезжали.
Слава Богу живы.
Спасибо!
Кумушка• 04 июня 2022
Ответ дляЛень гуглить
Эх ,моя мечта . Но дорогая собака ))))
Я до войны самую дешовую делонжи на работу взяла, так она ни чем не уступает той, что у меня дома и в два раза дороже
Попипиповна• 04 июня 2022
Ответ дляОля_с_киркою
что тут рашисты делают?
наши все знают
рашистам і про каву в себе нудно поговорить, тому лізуть сюди
КондуктЕр тролейбуса• 04 июня 2022
Ответ дляlilu502
дуже душевне і тепле фото
Саме так. Тут все по-іншому, не завивають сирени, співають пташки, діти розслабилися. І тут МАМА.
Попипиповна• 04 июня 2022
Ответ дляБутербродница
Я, например, украинка и знаю что это такое.
Но это слово мне до ужаса просто режет слух. Люблю чистый, красивый украинский. А вот смаколыки по ощущениям явно с Западной. Всегда говорили солодощі, смачненьке... А как помешательство на украинском языке случилось, смаколыки, проєкти, директорки и начались везде
мені теж краще сприймається традиційне ’солодощі’, а
’смаколики’ - це як калька з ’вкусняшки’, і на заході України в моєму дитинстві цього слова ніколи не вживали.
Напевно, нове словечко якогось блогера, що прижилось, але не це точно не традиційне діалектне слово
КондуктЕр тролейбуса• 04 июня 2022
Ответ дляПопипиповна
У мене одна знайома ще казала «добрятина» ))) таке цікаве, смачне слівце, часом і сама так кажу жартома
Попипиповна• 04 июня 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
о, в цьому є ще один сенс))
добрятина - те, від чого можна ’роздобріти’ - набрати вагу)
Бутербродница• 05 июня 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Как по мне, добрятина лучше, чем смаколыки)))
Попипиповна• 05 июня 2022
Ответ дляНе за Будка
забыла на работе. а там завелась своя жизнь.
По малюнку в цій каві можна ворожити)
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня 2022
Ответ дляПопипиповна
о, в цьому є ще один сенс))
Та роздобріти можна і від добрятини, і від смаколиків ))))
А по темі, то я з Черкащини, тут слово «смаколики» взагалі невживане. Ще згадала, що мама моя всі солодощі до кави чи чаю називає лише «пундики». І неважливо, чи то цукерка, чи пиріжок)))
Розавенная• 05 июня 2022
Ответ дляПопипиповна
Погугліть що таке синоніми.
Кумушка• 05 июня 2022
Ответ дляПопипиповна
По малюнку в цій каві можна ворожити)
К жениху, я так поняла
Попипиповна• 05 июня 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
моя мама з Чернігівщини теж тільки пундиками називає.
А ’смаколики’ - типу нове модне словечко) у нас в сім’ї не вживається.
Діти мої, коли просять солоденьке кажуть ’десерт’: ’дай, щось таке, що ’на десерт’))
Кумушка• 05 июня 2022
Ответ дляНе за Будка
Рисунок намекает на не скучную личную жизнь)))
Мой завтрак• 05 июня 2022
Ответ дляЛень гуглить
А кавуська з кавомашини?
Так, я фанат. Я напевне найперша в Україні собі придбала кавомашину, ще у 1996 році, Ровента адажіо, вона тоді шалені гроші коштувала, але я хотіла ’таке саме еспрессо як у Будапешті в готелі’ :)))
Лише минулого року вона зламалась і я вже собі взяла повністю автоматичну Делонгі. Але зараз я на дачі, тут також Ровента, напівавтомат.
Поки була ’туристкою’ то за кордоном ще собі купила капсульну кавоварку та автоматичний капучінатор. Вже каву собі до вибору до кольору можу робити. Але я фанат, кавоман з 15 років.
У неділю в мене день відпочинку від їжі - то я собі цілий день каву. Вранці, пепша доза - рістретто - маленька та міцненька.
Потім пробіжка ранкова.
Потім вже еспрессо з сиром/м´ясом в´яленим. А потім капучіно чи лате.
Якось викладала тут фото капучінатора, у Польші брала, недорого зовсім, дуже задоволена, навіть 0.5% жирності молоко збиває суперські 👍👍👍
Зараз собі до капсульної кавоварки набрала цікавих капсулок з матчею різною - вранці вже сфоткаю, треба освітлення гарне. Блакитну та жовту з куркумою.
Потім пробіжка ранкова.
Мой завтрак• 05 июня 2022
Ответ дляКрасота неземная
Сумниваюсь)останним часом багато нерозумилых огидливих терминов з,явилось в украинский мови.Тому я питаю,багато дурних баб их застосовуе не до речи
Смаколики - це зовсім не новий термін. Я його вживаю вже так років 45 :)))
Комиссия50%• 05 июня 2022
Эх...смотрю ...смотрю . Все люди как люди , не то,что я : 120 гр овсянки и 2 белка. И так каждое утро
Лень гуглить
• 05 июня 2022
Ответ дляМой завтрак
Потім пробіжка ранкова.
Эх читаю я вас - красиво вы умеете просто жить ! Так романтично описали,как будто не еду а города Италии.
Красота неземная• 05 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Ви теж із тих, хто може під каву або чай заточити бутер із оселедцем? Признавайтесь
Нет,селедку не ем))
А вот с икоркой или семгой -вполне)
Мой завтрак• 05 июня 2022
Ответ дляЛень гуглить
Це хоббі, фанатизм навіть :)
Кава- то для мене свята справа. Мама п´є каву - це найважливіша річ.
Ось з куркумою напій 👍👍👍
Додатково збила нежирне безлактозне молоко. Я в принципі вживаю молочні продукти нормальної жирності, але не в неділю.
Ось з куркумою напій 👍👍👍
Лень гуглить
• 05 июня 2022
Ответ дляМой завтрак
Це хоббі, фанатизм навіть :)
Ось з куркумою напій 👍👍👍
И для мене кава ритуал!! Мы б з вами були подругами гарнымы))))