Правда что ви в возрасте 14-17 очень много пили? Есть статистика.
Зараз статистика така: 34% хлопців і 15% дівчат щотижнево вживають алкогольні напої». Ольга Балакирєва говорить, що, насамперед, змінюється сама функція алкоголю: він стає просто одним із обов’язкових атрибутів проведення вільного часу у підлітків.
9 із 10 українських підлітків заглядали у чарку. А кожен п´ятий зізнався соціологам, що його друзі напиваються мінімум раз на тиждень. Опитування провів Український інститут соціальних досліджень імені Яременка за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Пиятика серед неповнолітніх українців стає масовою і перетворюється на стиль життя, стверджують експерти. Чому нетверезий спосіб існування стає все популярнішим серед юнаків, а іноді й серед дівчат?
Ви в три раза переплюнули поколение 90-х годов которим сейчас 40+.
Вам не стидно?
Кому тридцать как часто ви пьете алкоголь в литрах ?
Вам не стидно?
Результат:
вже голосів:
9 (47.37%)
100 и больше
4 (21.05%)
2 (10.53%)
0 (0%)