В телеграмі є їхній сайт, там вони пишуть про свою велич, які вони класні і на кого кинути ядерну бомбу. А ще про нацистів українців. Там наші пишуть коментарі, але їх дуже мало . Хто хоче, напишіть їм щось, щоб. Щоб трохи корона впала.
Ответ дляBonya_A
Не бачу сенсу опуститися до їхнього рівня і шось їм писати.
Може ви і праві. Мені жаль тих наших, на яких вони накидаються
World Shop• 04 июня 2022
после слов на скринах - хуев пересосала и трахать в задницу,я б туда и близко не пошла, с такими опущенными людьми ,у которых все сводится к мату на сексуальной почве ,говорить не о чем.
Опускаться до их уровня? зачем
Asteroidea• 04 июня 2022
Навіщо мені з ними в 💩калапоцкатися?
Вони все одно не зрозуміють які вони тупі які вони зашорені зомбі