успокойте_Меня• 04 июня 2022
Согласились бы?
Чтоб ваших детей кормили червяками и насекомыми?
Люблю порядок• 04 июня 2022
Ответ дляЧебурастик
Чим білок в м´ясі або рибі відрізняється від білка в комахах?
Люди устриць делікатесом вважають, слимаків в модних рксторанах давно подають, в чому проблема з личинками? Їх же не в натуральному вигляді подаватимуть.
Як чим ? Коли ви вживаєте шмат м’яса яловичини, свинини, риби, птиці, то ви знаєте, що все інше було відділено та видалено та відмито ( органи виділення та ін) . А з комахами такий варіант не пройде . Прийдеться вживати разом з його травною/ виліт рою системами та ін . Не всім підходить такий варіант харчування
Люблю порядок• 04 июня 2022
Ну і туди ж хітиновий покрив, що не перетравлюється та ж сильним алергеном . Сумнівна альтернатива м’ясу
Телепузик• 04 июня 2022
Ответ дляЧебурастик
Ага да, бройлери на гормонах - не ’всякая хрєнь’))
А устриці ’хрєнь’, канєшно)
а вы едите только бройлеров? Есть еще говядина , свинина и индейка , курицу есть не обязательно