Шукаю дитячі босоніжки. Знаю, що є якісь нюанси в моделях, є на вужчу стопу і на ширшу.
Між цими моделями є різниця? Які підійдуть на вузьку стопу? Чи на яку модель можна звернути увагу?
(Клоги стандартні широкі)
Джулияробертс• 05 июня 2022
Я не знавець, просто напишу як у нас. Носили завжди клоги, потім босоніжки взяла як на першому фото. Ніжки натерли в перший день. Тому повернулись до клогів. Зараз уже просто шльопанці носить. Ступня широка.
Моя носила подобные, тоже узкая нога. Хорошо сидели.
Единственное - там застежка. А в обычных моделях - сунул ногу и пошел.
Подскажите, плз, на ногу 23,5 см какой размер брать? Если ’клоги’, т.е. обычные.
И смотреть в детских ии женских?
И можно ли доверять продавцам на Кидстаффе? Они оригиналы продают?
И смотреть в детских ии женских?