я робила минулого року на пробу.
пару банок.
дуже сподобався. цього року хочу багато зробить.
але рецепт не зберігала, а брала перший ліпший.
в кого є перевірений свій?
пару банок.
в кого є перевірений свій?
Ответ дляJekanchik
То, мабуть, з квітів, а не ягід-батьки колись з них мед штучний варили
так, з квітів.
Мама Павлика• 05 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Та всім,
цей квас з бузини дуже гарне відхаркувальне. І пити приємно, і мокроту гоне на раз ) І сушені квіти взимку теж гарно допомагають, але ж зрозуміло що без фанатизму обпиватися ним
Я роблю квас з бузини, рецепт:
20 літрів води, 40 мінімум суцвітть бузини( вони як корзинки великі) , 2 кг цукру і 50 грам лимонної кислоти, ставите на сонці на декілька днів, поки не почне бродить і піниться, якщо потримать трошки довше, то буде ще й з невеличким 6радусом, як сідр, якщо не перетримувать, то як квас, але газований, дуже смачно.
Такий же рецепт використовую на квас із малини і сідр з яблук, все так само, тільки замість бузини кидаю яблука, або малину. Робила ще з полуниці з м´ятою, але не дуже смачно.
Tatyana_1975• 05 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Ой, стрьомна ягода
Угорщина здоровенні поля має бузини. Роблять і напої і, здається, соки
Ответ дляgranfola
Вы заблуждаетесь. Волчьи ягоды это другое растение
я сразу поняла, о чем пишет человек.