Дівчата, хто закордоном і любить читати.
З телефону занадто дрібно.
З ноуту - і так цілий день до вечора робота, а читати з ноутбука, ну не моє.
Доставка - ціна космічна. З інтернет-магазину 3 книги 1000 грн., а доставка на них ще +2000 грн.
Можливо купити планшет?
Порадьте діагональ. Є і менші, і більші..
З телефону занадто дрібно.
Можливо купити планшет?
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Лучше электронную книгу, для глаз лучше. Я читаю на телефоне дома
а дитині теж буде ок?
лікар заборонив дитині мультики з телефону. тому вмикаю лише з ноуту.
Але все одно є онлайн-заняття. купувати ноутбук дитині зараз не можу, їй всього 5.
Ответ дляSunbeam1
а не краще планшет одразу? з нього ж можна зайти в інтернет і скачати
Ви ж самі написали: ’З ноуту - і так цілий день до вечора робота, а читати з ноутбука, ну не моє’.
Яка різниця ноут чи планшет? Очі будуть втомлюватися однаково. Від електронної книжки такого немає.
Ответ дляmeli5a
я думала, електронна книга і планшет - це одне і те ж))))
Ответ дляSunbeam1
а дитині теж буде ок?
Лікар заборонив телефон, так Ви ноут.
Телефон дрібніший - ок. Але навантаження на очі не суттєво відрізняється. Що телефон, що ноут впливають.
Ответ дляЧаюри
Якщо є проблеми із зором, то не краще, якщо у вас всі генетично стовідсотково зрячі, то можна і планшет. Я придбала електронку, бо попсувала зір читанням з планшету.
порадьте книжку електронну.
а з неї можна скачувати з інету? чи якось по електронній пошті відправляти?
Ответ дляmeli5a
Лікар заборонив телефон, так Ви ноут.
в неї були проблеми з фокусуванням.
Без мультиків не можу, працюю цілий день, дитина нудиться.
Плюс зараз дивиться онлайн-садок, хоче ще онлайн заняття англійської
Ответ дляSunbeam1
в неї були проблеми з фокусуванням.
Якщо читати то або паперові, або електронна книжка. Не вигадуйте з планшетом.
Тим паче, що зараз електронні книжки і в інет можна зайти, але вони не шустрі зовсім.
Ответ дляJeyana
В електронної книги екран не світиться, на відміну від планшету. Вона сприймається як паперова книга для очей. Особисто мені більш зручно, тому що я можу підбирати комфортний для себе шрифт.
Є з підсвіткою екрану. Не так світиться як планшет, але можна читати втемряві.
StudentMathematician• 05 июня 2022
Порадьте, будь ласка, електронну книжку, щоб підручники було зручно читати.
Ответ дляSunbeam1
а дитина теж зможе читати звідти? і там кольрові зображення будуть відображатись?
Якщо купите кольорову то будуть кольорові зображення. Але ви повинні розуміти, що вони не будуть настільки яскраві як звикли бачити картинки. Зайдіть на сайти з електронікою подивитися кольорові, яке зображення.