Некомильфо• 05 июня 2022
Допоможіть прийняти рішення чи повертатися в Україну
Я в Польщі, 2 дітей, старшому 10, молодшому майже рік. І я божеволію з ними сама. Я знімаю квартиру, трохи працюю за спеціальністю, запрошкю няню, знаю мову. Старший ходить до школи і постійно плаче, що хоче до дому. Тут в мене брат, має громадянство, фізично не може мені допомагати, бо серйозго зламав обидві руки, зараз реабілітація. Тобто я забезпечую нас тут. Ми з Києва, там своя квартира. Чоловік офіцер, зараз у маленькому міста на ЗУ, коли переведуть до Києва невідомо. Чоловік кличе приїхати до нього, а мені страшно, що може прилетіти будь де. Але дивлюся, що всі повертаються, щасливі. Малий зробив тут перщі кроки без тата, годує тата печивом по відозв´язку... я не витримаю тут з ними сама.. і скільки ще? Рік, два? Я не хочу жити сама без чоловіка. Але що чекає дітей зараз Україні, школи на дистанційці будуть? Не розглядаю варіант: якщо що- повернусь, бо другий раз таку дорогу я не витримаю. І таке помешкання за таку ціну теж не знайду. От що робити? Дівчата, чи вам спокійно на ЗУ?
Некомильфо
• 05 июня 2022
Ответ дляN-natasha
Если на ЗУ, то езжайте домой и не парьтесь
Дім у Києві, але не бачу сенсу жити самій там, те саме що тут.
Без Баяна• 05 июня 2022
Ответ дляНекомильфо
Не те саме. Думаю новини сьогоднішнього ранку ви читали.
Бабушка Бетман• 05 июня 2022
З малою дитиною важко. Як ще й працюєте? Я з двома підлітками вирішили повертатися, бо вони мені вже голову винесли, що їм тут не так. Ну і роботи і житла я не знайшла, тож і не буду шукати. Мови не знаю. Чоловік каже, як вирішиш, так і буде.
Некомильфо
• 05 июня 2022
Ответ дляБез Баяна
Звісно, читала, щоб ці кляті орки повиздихали
ПМСница• 05 июня 2022
На Прикарпатті точно все спокійно, а на Закарпатті говорять, навіть тривог майже нема. Дивлячись де саме ваш чоловік, я би напевно на літо точно до України повернулась. Але як ви брата залишите у такому становищі?
Некомильфо
• 05 июня 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Праця тут, зараз - це моє щастя, бо я можу вийти на декілька годин з дому без дітей😐 Знайшла тут няню-україночку через знайомих. Я звикла працювати постійно по декілька годин в день. Вийшла до роботи через 3 тижні після КС, зі старшим, із молодшим так само.
Некомильфо
• 05 июня 2022
Ответ дляПМСница
Ми живемо окремо. В нього вже пройшла операція, зараз реабілітація. Я маю на увазі, що він не може посидіти з малим, щоб я відпочила, бо не можна навантажувати руки, а молодший любить залізти на руки. До речі, я тут вжн і спину лікувала, бо малий дуже часто на руках.
Бабушка Бетман• 05 июня 2022
Ответ дляНекомильфо
Цікаво, скільки Ви заробляєте за ці пару годин, що і няню, і квартиру можете оплачувати. Я порахувала, що при зп 2500 злотих за 10 годин я кімнату можу зняти за 2 тисячі мінімум. І то, з дітьми не беруть.
Принцепесочка• 05 июня 2022
Автор, подумайте, что если Вы вернётесь в Украину, то потеряете защиту на 18 месяцев это раз. Два - если начнётся война и на западной или сильные обстрелы там, то Вам надо отсидеть три месяца прежде чем снова въехать в Европу по без визу. И въедете Вы так же по безвизу всего на 3 месяца. Где в Польше искать жильё на три месяца ?
Поэтому принимайте решение, что если возвращаться в Украину, то навсегда или надолго и будь что будет или же сидите на месте.
ПМСница• 05 июня 2022
Ответ дляНекомильфо
Але ж чоловік теж не зможе з дітками сидіти, як я зрозуміла. А у Польші у вас є помічниця...Сташий хоче додому-але до Київа ви не поїдете..Подумайте ще, мабуть. Плюси та мінуси для себе у два стовпчики запишіть.
Любовь Калистратовна• 05 июня 2022
Ответ дляБабушка Бетман
У автора чоловік-офіцер з гарною зп.
Замороженная селедка• 05 июня 2022
Ответ дляНекомильфо
Автор, я вам раджу залишитись в Польщі. В мене майже всі родичі в ЗСУ, тому мені дуже дивно що ваш чоловік кличе вас і дітей до себе... Як на мене то це егоїзм. Мені навпаки сказали сидіти на місці і не рипатись.
Кофр для ноги• 05 июня 2022
Ответ дляСкромняшка
Конечно возвращаться. Спокойно.
Не считая 4х ракет сегодня утром
Шопингмонстр• 05 июня 2022
Може в гості будете їздити до тата на канікули? Зараз наче і прямі поїзди є.
Ми 2 місяці були на ЗУ, було і зараз тихо там, повернулися додому, до Києва. Сьогодні були вибухи, але били конкретно по цілі, ми виходили то в під’їзд, то в ванну. Син злякався, але їхати за кордон без тата не хоче. Навчання думаю буде онлайн, це погано, але за літо буде видно, що далі.
Любовь Калистратовна• 05 июня 2022
Я повернулася з Польщі, чоловік на війні, все чекаю, що можливо хоть на декілька днів відпустять. Якщо він був би на ЗУ, то я б і не їхала нікуди з України. Ввважаю, що сім`я має бути разом.
Жена сына• 05 июня 2022
Розпишіть собі по пунктах всі плюси і мінуси. Я так втомилася за кордоном, що буду повертатися додому. Плюси: спокійно, ну і чистенько гарненько все навкруги. Мінуси: старша дитина з особливостями, в школу нормально не ходить, молодша має ходити в місцеву школу, але їй 4 роки і вона не знає мови; житла нормального немає (для старшої дитини це дуже великий мінус), роботи із-за цієї грьобаної школи немає, ну і мову я не знаю, тобто працюватиму на мінімалку, няню не вийде найняти. Завтра он сестра приїде з сусіднього міста, теж тікала. Так вона втекла з чоловіком (інвалідність)і мамою, дитина здорова, вже ходить до школи. Дивуються, чого це я вирішила поїхати. Думають переконати.
Ви самі собі маєте вирішити, щоб потім не жалкувати ні про те, що лишилися за кордоном, ні про те, що поїхали на ЗУ
Запыхалась• 05 июня 2022
Ответ дляnoraone
Як я вас розумію, але я з Харкова, який сьогодні знову страшенно обстрілюють(((
Ну так Киев, сегодня утром тоже ракетами обстреляли, если Вы не в курсе...((
Кофр для ноги• 05 июня 2022
Автор, вам или к мужу или вообще домой? Если к мужу то на ЗУ, а вообще домой то вы также будете одна + сирены+ вероятность прилета+онлайн школа+ безработица. Надо ли оно вам решайте сами. Мне, например, нет.
Кофр для ноги• 05 июня 2022
Ответ дляЗапыхалась
Та ну, ерунда какая. Подумаешь всего-то 4 ракеты. А так все спокойно, халявщицы:)))
Кофр для ноги• 05 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Почему-то кажется, что с сентября дети не пойдут в школу(( я как подумаю о том что снова дистанционка будет, меня тяпать начинает ((
По поводу возвращения, ничего вам не посоветую, это вы сами должны решать
Не пойдут. Я горячо надеюсь на январь.
Кофр для ноги• 05 июня 2022
Ответ дляЖена сына
Не знаю які саме особливлсті в дитини, але Польща не підходить для дітей з особливостями типу аспергера, аутизма. Там є спецшколи. Я нікому не казала, що у сина аспергер. На щастя, він в легкій формі
Запыхалась• 05 июня 2022
Ответ дляКофр для ноги
Жена сына• 05 июня 2022
Ответ дляКофр для ноги
Ми не в Польщі, але якщо будемо тікати знову, буду мати на увазі.
Ганцю в кєдах• 05 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Нам уже учитель написал, что с осени дистанционка, чтобы настраивались. Мало шансов, что дети пойдут в школу