Незнакомлюся• 07 июня 2022

Хочу 3 дитину.

Дівчатка, хочу 3 дитину, але чоловік не в захваті від цього. Наче і погоджується, але мотивує, про нестабільність. Ви б планували вагітність зараз?
Умный хвост• 07 июня 2022
Вы работаете, троих детей сама прокормите? Если ответ нет, то свои хотелки придержите. Если на содержании мужа,то лучше молчите,это несерьезно

автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Целенаправленно не планировали, хотели до войны но случилась беременность. Недавно даже тему создавала, так как была в сомнениях. Решила всё таки родить.
У мене була вагітність 3 осінню, але я приймала таблетки сильні. І був аборт по медичним показам. Я відчуваю почуття провини.
ЖенаАйтишнеГа• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Значить так мало статись.не виніть себе
Умный хвост• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Я зараз ще в декреті, дитині буде 3 рочки тільки молодшій
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляУмный хвост
Так, я працюю після закінчення інституту і працювала завжди. Зараз в декреті, теж підробляю. Не сиджу)
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Значить так мало статись.не виніть себе
Дякую Вам. Насправді це важко морально. Зараз мене будуть засуджувати про моє бажання. Можливо було б мені 20 я не так це сприймала б.
ШапкаУшанка• 07 июня 2022
я тоже о 3 задумалась, все равно сейчас работы нет и ближайшие пару лет не будет, как раз тоже младшему еще 3-х нет
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляШапкаУшанка
У мене старшій 9, молодшому майже 3
Ух ты какая Я• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
У меня абортов никогда не было, нас подвели презервативы.

Морожена_курка• 07 июня 2022
Нет. У меня двое детей. Нас ждёт значительное падение экономики, уже имеем проблемы с качеством образования. Что я смогу дать своим детям?
ШапкаУшанка• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
У мене старшій 9, молодшому майже 3
у меня стпрший студент уже
Застряла• 07 июня 2022
Автор идите в церковь исповедайтесь , причаститесь. Молитесь за душу нерожденного ребенка. Батюшка скажет что и как вам делать.
Только так вина пройдет. А не с рождением ребенка.
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляЗастряла
Дякую Вам за пораду.
КлараЦеткин• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Мені 35 зараз. Дивлюсь, стільки вагітних зараз багато.
Той що? Хтось вагітний вперше.
КлараЦеткин• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Квартира 84 кв., доход 60
Ви готові самі підняти дітей, якщо що? То вперед.
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляКлараЦеткин
Ніхто не може бути впевнений , тому що все змінюється! На даний час, так.
Брехушка• 07 июня 2022
В мене теж така ситуація, мені 35 молодшій 6, чоловік каже хоч до осені почекати, а мене не покидають ці думки
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляБрехушка
Теж те саме) Домовились почекати до кінця літа)
Морожена_курка• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
У мене старшій 9, молодшому майже 3
Это очень маленькие дети. Расширьте свои горизонты. Посмотрите на образование, например. Вычтите из Вашего дохода нормальную очную частную школу для старшего. Вся это гос дистанционка годами - никуда не годится. Плюс к ней минимально - один вид спорта и одни языковые курсы.

КлараЦеткин• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
А чому постійно потрібно бути вагітною і з малими дітьми? Чому не хочете просто бути жінкою, доглянутою, спокійною, чогось досягти, окрім вічного декрету? Хоббі якесь знайти. Чи овуляція перекриває усе інше?
Тепличная• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Квартира 84 кв., доход 60
Вы уверены что хотите третьего с такими вводными?
Брыкалка• 07 июня 2022
Я и планирование первой отложила на время, потому что НЕ сумасшедшая
ротцвеники• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Через пару лет войны , у Вас все чувства , и не только вины, исчезнут
Будет только одна мысль , чем кормить детей?

До людей ещё не дошло, что война разделила жизнь на до и на после
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляКлараЦеткин
У мене не вічний декрет. З першою дитиною, була 1,5 роки, з другою 2, 5. Зараз 35 років, працюю з 21 року. Тому не потрібно говорити про те, чого не знаєте)
Брыкалка• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
’Подрабатываю’ и ’смогу нормально содержать троих детей’ это две большие разницы
КлараЦеткин• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
А що я знаю? Що у вас на сім´ю з 4-х дохід 60 тис грн. На двох працюючих дорослих. Це ознака великих кар´єрних досягнень у 35 років?
автор Незнакомлюся • 07 июня 2022
Ответ дляБрыкалка
Ну не знаю, я народжувала 2 діток, коли не було житла, знімали. Зараз маємо 3 кімнатну квартиру. Теж дуже переживала, але все склалося) Звичайно, було не легко, але зараз я справді щаслива. Не уявляю своє життя без дітей своїх.
КлараЦеткин• 07 июня 2022
Ответ дляМорожена_курка
Ті, в кого бажання постійно вагітнити, над таким не замислюються.
Принцепесочка• 07 июня 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Сейчас-нет, конечно.
Дождитесь хоть окончания войны...
Война может идти очень долго, а автор не молодеет, так себе совет
Люблю Украину• 07 июня 2022
Ответ дляБутылка с банками
Планую першу, але теж по трохи відтягую, бо думки як в вашого чоловіка проскакують.
І я планую першу і ніфіга не відтягую, навпаки ще інтенсивніше займусь