Незнакомлюся• 07 июня 2022
Хочу 3 дитину.
Дівчатка, хочу 3 дитину, але чоловік не в захваті від цього. Наче і погоджується, але мотивує, про нестабільність. Ви б планували вагітність зараз?
Незнакомлюся
• 07 июня 2022
Дівчатка, я щиро дякую Вам за поради, коментарі. Бажаю всим гарного, спокійного дня.
Герцогиня• 07 июня 2022
Ответ дляПикарда
Виросла у 90-і, наслухалась як жінки в селах самі порались по господарству, бо чоловіки були на заробітках, у місті вважалось нормальних залишити 5-річну дитину за няню для молодших і іти на роботу, або залишити 7-річну дитину саму в квартирі, нагодувати їсти і поїхати на 1-2 дні в Угорщину продати сигарети (контрабанда), або в Одесу за одягом і тягти на ’кравчучці’ 2 сумки кг по 15-20. Якщо Вас це не лякає - народжуйте, Ваше життя.
Так наші бабусі так жили. В чотири місяці здавали в ясла і йшли в колгосп працювати.
ДА да да• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Тут лише на словах всі з доходом колосальним і житлом 300 квадратів. А по факту, все скромніше.
Буча , Ирпень , Мариуполь, Чернигов-могут везде
ДА да да• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Все я проходила з батьками, 90 теж. Мене це багато чому навчило. Моїм батькам було важко, але я не раз чую від них, що вони живуть нами і внуками.
В 90-х бомбили Украину?
Не сравнивайте , ракеты не летали
Брыкалка• 07 июня 2022
Ответ дляПикарда
Наверное 2 легче поднять.
+ та элементарное ведение беременности, роды, все для малыша = это же тоже деньги и не такие малые.
Осознанно брать на себя такие дополнительные обязательства при нынешней ситуации...
Герцогиня• 07 июня 2022
У мене чоловік дуже хоче третього. Дітям 12 і 10. Мені 38, дохід зараз трішки меньший ніж у вас, бо я поки що не працюю. Але я боюся. Бо він точно нікуди закордон не поїде, не може. Я як уявлю себе з трьома по вокзалам і не зрозуміло де і в яких умовах- мені відразу погано стає. Я прекрасно розумію що все буде на моїх плечах. Мені і так важно з цим навчанням дистанційним, весь час треба контролювати. Якщо ваший захоче, і буде з вами, виїде з вами, при необхідності- то чому ні?
Ух_ты_какая_я• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Квартира 84 кв., доход 60
84 метра и трое детей? прикольно наверное...
Добрый Йиннот• 07 июня 2022
Вы своих готовых детей со счетов сбросили?
Вы же понимаете, что растить детей - это не только позаботиться о мисочке пищи и ботиночках зимних.
Где ваши дети будут учиться? Какой вы дадите им старт? Двое у вас, напоминаю. Двое.
2 будущих студента.
Или вы их по ПТУ надумали порастыкивать?
2 будущих студента.
Герцогиня• 07 июня 2022
Ответ дляПикарда
У них не було вибору. Десь до 2000-х контрацептивів по факту не було, багато жінок мали 3-4 дітей и 10+ абортів.
У моєї один син. От слухала її розповіді, і розуміла як нам повезло з усим. До війни
Незнакомлюся
• 07 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
2 будущих студента.
Боже, Боже. Яке ПТУ? Думайте що пишете.
Герцогиня• 07 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Это мало? У нас 47 и двое детей, разнополых. Все устраивает.
Кружите меня,кружите• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Мені 35 зараз. Дивлюсь, стільки вагітних зараз багато.
У меня трое, меньше года назад родила, муж говорит, давай ещё, украинцев нужно рожать больше. А мне почти 40.
Незнакомлюся
• 07 июня 2022
Ответ дляГерцогиня
Тут почитати, як казку на ніч) Живу у новуюому ЖК. Навкруги старі будинки, там дітей більше, ніж у нас.
Бутылка с банками• 07 июня 2022
Ответ дляЛюблю Украину
І я планую першу і ніфіга не відтягую, навпаки ще інтенсивніше займусь
Такі як ви мотивують. А я вже розумію, що хочу, але війна, всі ці лякалки навколо, не хочеться потім тікати вагітною закордон, хочеться насолоджуватись вагітністю.
Тому поки проходжу лікарів, потім поки вітамінки проп’ю місяці три, може хоч якось стане зрозуміло куди все йде.
Час почекати є, мені зараз 25
Герцогиня• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Я взагалі дивуюся відповідям. То в інших темах всі без роботи, тут уже пишуть малий дохід і площа. Нікого не слухайте. Самі приймайте рішення. Все у вас чудово!
Ответ дляротцвеники
И квартира , и работа в нынешнее время величины крайне непостоянные
Тоже не понимаю как можно быть уверенным сейчас в работе
ну допустим жилье на Зу где-то и то , белорусы вон вечно наступать собираются а работа то вообще
У меня у всех друзей ухудшилось материальное положение
ну допустим жилье на Зу где-то и то , белорусы вон вечно наступать собираются а работа то вообще У меня у всех друзей ухудшилось материальное положение
Незнакомлюся
• 07 июня 2022
Ответ дляМиззери
А у Вас житло яке? Дохід?
Незнакомлюся
• 07 июня 2022
Ответ дляМиззери
Все ясно автор) рожайте ) вы же уже решили не забудьте написать потом тему
С нынешними ценами ваши 60 как 30 раньше
Добре, не забуду) Всього доброго Вам.
Морожена_курка• 07 июня 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Это всегда так. Подумайте почему.
Мальчун-задирун• 07 июня 2022
Автор, нашли, где спрашивать совет)
То это не так, то это не то. Война опять же. Поводов отмазаться от рождения детей очень много.
Через пару лет вам здесь напишут- вы шо? Куда рожать на старости лет!!!
Кому то и не надо много детей, кому то вообще не надо, а кому то надо столько, сколько он хочет.
Вспомнила одну унылую тётку с работы, у нее один взрослый сын был. Я ей позвонила с радостью сообщить, что у меня будет ребенок( первая беременность в 29лет) Ее ответ- ооооо, это ты сейчас радуешься...посмотришь потом....
Нафиг слушать таких ????
Автор, все будет отлично!
Нафиг слушать таких ????
Автор, все будет отлично!
Думаю пора закривати тему. Завжди були жінки які в війну народжували, і які в часи радянської стабільності, маючи велику хату, чоловіка, роботу, безкоштовні ясельки, робили по 30 абортів, і які вже в часи незалежності України після 2000-х жили в своє задоволення, їздили в тури по Європі, на море в Туреччину/Єгипет, купляли гори брендового одягу, половину з якого не одягали і жили в цивільному шлюбі. Якщо жінка не хоче дитину - знайде 1000 і 1 причину не народжувати, якщо хоче - народить за будь-яких обставин.
Автор, не спешите! У вас двое деток, в стране война, не дай Бог выезжать, куда ещё беременность? Сейчас нужно собрать все силы и быть готовым ко всему, а беременность никак не способствует выживанию. Подождите, пускай хотя бы война закончится, я молчу про восстановление экономики…