Чучело сосны• 08 июня 2022
Просто крик души! К какому врачу идти?
Девченки ,6 месяцев назад Был гипертонический криз,давление было 150 *90,трусило ,приехала скорая.потом пошла к врачу ,проверила щетовидку и гормоны -в норме узи сердца -норма .Ну ок ,Дальше у меня началась тахикардия , панические атаки ,давление гнало вверх ,прошла онлайн костульацию психиатра ,назначил курс ,пропила ,было легче .Теперь вот неделю каждый день головные боли,боли в затылке .А вчера опять давление 140,потом меряю 150,потом 177 меня трусило ,я думала я умираю .Давление сбила .Куда мне идти ,мне надо невролог?Узи шеи головы ???Хотя год назад делала и его тоже …. Я вообще не знаю ,с чего начать и что делать
Бла бла бла• 08 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
Тяжело научиться это делать при панике !Вы хоть раз исписывали паническиую атаку ???
Панічна атака призводить до підвищення АТ? Чи бачите цифри на тонометрі підвищеного тиску і це виникає панічну атаку?
У мене ніколи страху не було перед високими цифрами АТ, навіть коли АТ було 200/120 і кілька разів вище. Напевно я не вмію цінувати своє здоров´я. Для мене в той момент головне, щоб не викликати ’швидку’ щоб в лікарню не забрали. Їм таблетки у період гіпертонічного кризу. У мене стійке підвищення АТ.
175см55кг19лет (она)• 08 июня 2022
У меня была похожая ситуация, лечила меня невролог, два подряд приступа было. На фоне стресса такое возможно, по хорошему психолог нужен. Я смогла сама помочь себе.
Бла бла бла• 08 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
Щодня ніхто не призначав ,тем більше шо кардіолог підтвердила ,шо це можливо із за панічних атак
До коментаря 61 (відредаговано): У мене ніколи страху не було перед високими цифрами АТ, навіть коли АТ було 200/120 і дещо вище.
Проконсультуйтеся у фейсбук у невролога Приватний невролог Анатолій Німчук (можете домовитися про онлайн консультацію).
Чучело сосны
• 08 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
А в мене навивки ,від одної мислі що зараз тонометр покаже тиск , сердце вилітає руки трусяться,бачу 150 починаю панікувати ,страх смерті ,и тиск росте ще більше
Бла бла бла• 08 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
У мене в спокійному стані АТ може бути високим (гіпертонія). Напевно не боюся, тому що вже є ускладнення. Підвищуватися АТ почало після 20 років. Ну не вмію цінувати своє здоров´я...
Не будь КакСвета• 08 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
Так как их проверить если узи не видит ?
Я же написала - мрт надпочечников
Бла бла бла• 09 июня 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Я же написала - мрт надпочечников
В зв´язку з гіпертонією направили на МРТ наднирників?
У мене дуже рано почало підвищуватися АТ, бувають кризи. Гіпертонія. Нирки в нормі (по УЗД). Наднирники обстежувати не пропонували. Призначено було антигіпнертензивні препарати.
МРТ наднирників робиться з контрастом чи стандартне?
Не будь КакСвета• 09 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
Феохромоцитома, если не ошибаюсь в названии, то есть опухолл надпочечников, может давать очень высокое давление. Исключить ее можно, сделав мрт надпочечников с контрастом.
Очень часто ее игнорируют и высокое давление повреждает почки(((
Чучело сосны
• 09 июня 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
У моей мамы давление с 35 лет ,ей уже 60 и никто не предлагал делать мрт надпочечников
Не будь КакСвета• 09 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
У меня тоже папе лечили усердно сердце, а то оказался рак.
Не верьте врачам.
Бла бла бла• 09 июня 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Дякую
Крім гіпертонії, напевно, повинні бути ще симптоми, щоб запідозрити захворювання наднирників? Напевно обстежуватися потрібно, коли тільки виявлена гіпертонія?
Про МРТ наднирників навіть ніколи ніхто з лікарів і не говорив.
У мене після 20 років почав підвищуватися АТ. Стійко підвищений чи високий АТ, бувають гіпертонічні кризи. Постійно таблетки. Вже й звикла до гіпертонії за ці всі роки. Але ускладнення пішли на мозок у вигляді виражених вогнищевих змін і ін. (МРТ ГМ робила більше 10 років тому, тепер не знаю, що там).
Не будь КакСвета• 09 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
Дякую
Высокое давление может быть единственным симптомом..
Лучше проверьте.
Бла бла бла• 09 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
Виявили підвищений АТ, виписали таблеточки. Ну направлять на ЕКГ, УЗД серця, УЗД черевної порожнини (щоб нирки подивилися), ЗАК, може ще на декілька аналізів. І все. Без різниці, в якому віці почав підвищуватися АТ - в 23, в 35, в 45, або після 50 і більше. Чи сам визначайся з обстеженнями і проходь. Чи у сімейного лікаря просити направлення на те чи інше обстеження або у стаціонар. Тому у поліклініку взагалі не ходжу, лише у медичний центр.
Бла бла бла• 09 июня 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Лучше проверьте.
Дешевшого методу діагностики, напевно, не існує? Лише МРТ?
Я вже декілька місяців у роздумах, яке МРТ важливіше. МРТ головного мозку чи МРТ хребта. Разом це так дорого. Не роблю ні те ні інше.
Не будь КакСвета• 09 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
Мрт только( Или КТ. Спросите у эндокринолога!
Бла бла бла• 09 июня 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
А аналіз на катехоламіни (адреналін, норадреналін, дофамін) здавали?
Бла бла бла• 09 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
Гіпертонія може бути спадковою.
У мене цей випадок, думаю. Дуже рано проявилася. У батька гіпертонія, у мами з гіпотонії повільно перейшла у гіпертонію, у більшості родичів гіпертонія.
В більшості причину підвищення АТ виявити не вдається, і визначається гіпертонія, як первинна.
Чучело сосны
• 09 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
Для чего эти анализы ,кто их назначает ?
Бла бла бла• 09 июня 2022
Ответ дляЧучело сосны
Я сама визначаюся завжди з аналізами і необхідними обстеженнями.
Аналізи на катехоламіни призначає ендокринолог, якщо є до цього показання.
Катехоламіни (адреналін, норадреналін, дофамін) - маркер наднирникової (феохромоцитоми) та позанаднирникової парагангліоми:
- діагностика феохромоцитоми;
- диференціальна діагностика артеріальних гіпертензій;
- Виявлення дисфункцій симпатоадреналової системи.
- діагностика феохромоцитоми;
САМ_ТАКОЙ• 09 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
через невролога МРТ головного мозга бесплатно
Бла бла бла• 10 июня 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
КТ та МРТ безкоштовно по програмі медичних гарантій для пацієнтів з онкологією. Всі інші платять за МРТ і КТ. У ЦПМСД (колишня поліклініка) і рентген платний, і УЗД платне. Деякі аналізи безкоштовні.
Думаю замінити МРТ головний мозок + хребет на КТ.
САМ_ТАКОЙ• 10 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
нет, у меня нет онкодиагноза и мне дали направление на мрт
Бла бла бла• 10 июня 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Напевне в кожному місті по різному. Може десь і безкоштовно можна пройти МРТ, але медичний центр, напевне, самому не можна обрати.
У нас безкоштовно МРТ і КТ лише для онкохворих по електронному направленню сімейного лікаря.
У поліклініку до невролога не ходжу, розчарувалася. Лише у приватному медичному центрі був неврологом встановлений діагноз (на 9-й рік після проходження МРТ ГМ).
САМ_ТАКОЙ• 10 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
мне невролог выдал электронное направление
Бла бла бла• 10 июня 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У нас УЗД платне. У поліклініці (тепер ЦПМСД) немає можливості пройти УЗД, поряд у медичному центрі проходимо. А як може бути МРТ безкоштовне. Медичні центри МРТ приватні, там і проходимо.
Деякі аналізи безкоштовні.
У кожному місті, напевно, свої правила.
Взагалі то всі аналізи і обстеження, по можливості, прохожу платно.
Деякі аналізи безкоштовні.
У кожному місті, напевно, свої правила.
САМ_ТАКОЙ• 10 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
Деякі аналізи безкоштовні.
У кожному місті, напевно, свої правила.
Деякі аналізи безкоштовні.
У кожному місті, напевно, свої правила.
мрт в государственной больнице
узи в поликлинике, смотря какое иногда в соседнюю надо ехать
Бла бла бла• 10 июня 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
мрт в государственной больнице
У лікарні швидкої допомоги МРТ проходять ті, кого ’швидка’ доставила у лікарню.
В обласній лікарні МРТ апарат старий, немає ніякого сенсу проходити.
Потрібен МРТ апарат не менше 1,5 Т.
Лише приватний медичний центр МРТ.
Потрібен МРТ апарат не менше 1,5 Т.
Лише приватний медичний центр МРТ.
САМ_ТАКОЙ• 10 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
Потрібен МРТ апарат не менше 1,5 Т.
Лише приватний медичний центр МРТ.
Потрібен МРТ апарат не менше 1,5 Т.
Лише приватний медичний центр МРТ.
нынче местные власти решают когда обновлять медоборудование, везде по разному
Бла бла бла• 10 июня 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
На МРТ на базі лікарні потрібно записуватися за 2 чи більше місяців (люди і з міста і області проходять).
Не знаю чому, але більша довіра приватним платним медичним центрам.