Непостоянная постоянность• Изменено 09 июня 2022
Субсидії мобілізованим.
Чоловік передав мені довідки зі своєї військової частини. Які ще потібні документи? Які там пільги на оплату комун.послуг? Хто вже займався?
Непостоянная постоянность
• 09 июня 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
а чего? Ему зарплату не платят?
Навіщо мені відповідати питанням на питання?
Прийнято закон - пільги для мобілізованих за комун.послуги.
Непостоянная постоянность
• 09 июня 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Ну так идите в собес и узнавайте.
ну може хтось уже був, тому й питаю, що нести з собою.
БЦАшка• 09 июня 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Так льготы и субсидия - это совершенно разные вещи.
Субсидия это одно, а льготы - другое.
Муж ветеран АТО, есть льготы по коммуналке. Но это никаким боком к субсидии не относится.
Это під нова категорія.
Какие документы - уточните в вашей управляющей компании.
Субсидия это одно, а льготы - другое.
Это під нова категорія.
Светка-пипетка• 09 июня 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Вас и спросили по делу. Так вы фыркаете. Субсидия дается ТОЛЬКО малоимущим. Льготы участникам боевых действий. Мобилизированным льготы по комуналке никогда не были положены. О новых законах ничего не слышала.
Непостоянная постоянность
• 09 июня 2022
Ответ дляСветка-пипетка
зараз новий закон, так це пільги.
Виниловая пластинка• 09 июня 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
зараз новий закон, так це пільги.
ну так идите и узнавайте
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 09 июня 2022
Автор я і сама хочу про льготи дізнатися, в квартирі він не проживає, а комуналку за нього нараховують, треба ідти розбиратись. Довідка і витяг з наказу в мене є.
Элька-Карамелька• 09 июня 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
У знакомой сына забрали, не в горячую точку. Узнавала, льготы не положены.
Дама_с_коготками• 09 июня 2022
Довідка, на підставі якій надається пільга, довідка про склад сім´ї. Про копії не пам´ятаю. Це потрібно подати у всі організації, що надають послуги - вода, світло, газ, зміття
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 09 июня 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дякую
Твоя подруга• 09 июня 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Виключно тільки якщо мобілізований отримав посвідчення учасника бойових дій.
Все інше - до лампочки.
З документами паспорт+код+про статус учасника бойових дій в управління соцзабезпечення.
Заповнюється заява, з вказуванням усіх постачальників комунальних послуг (потрібні будуть квитанції за останні місяці).
Крім того, вказується яка форма оплати - безготівкова/готівкова. Для готівкової потрібно довідку про номер банківського рахунку учасника БД (з банку), на який будуть перераховуватись кошти.
Пільга нараховується виключно на УБД та в межах норм споживання.
При готівковій формі отримання пільги ви сплачуєте УСІ рахунки комун.служб у розмірі 100% (а компенсація за пільгу падає на карту УБД). Заборгованість приводить до автоматичного переводу готівкової форми у безготівкову.
При безготівковій формі пільга оплачується Мінсоцполітики через Ощад відразу постачальникам ком.послуг. УБД отримує СМС-ку на свій тлф з сумами кому і скільки сплачено. Решту доплачуєте самостійно.
Все інше - до лампочки.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 09 июня 2022
Ответ дляShib-0892
А какую коммуналку начисляют? Вывоз мусора?
Или у вас нет счётчиков?
Квартплата нараховується по чисельності прописаних(проживаючих). На все інше стоять лічильники.
Твоя подруга• 09 июня 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Ні в які організації, що надають послуги, - НЕ ПОДАЄТЬСЯ.
Довідка про склад сім’ї - НЕ ПОТРІБНА. Дані беруться з реємтру зареєстрованих осіб по місцю регістрації пільговика. Пільга надається ВИКЛЮЧНО на пільговика У МЕЖАХ НОРМ СПОЖИВАННЯ на одну особу.
Твоя подруга• 09 июня 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
По закону послуги ЖЕК/ОСББ нараховуються від площі житла, а не кількості зареєстрованих осіб.
Кількість впливає лише на вивезення сміття.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 09 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
Дякую за інформацію
екатерина-137d• 09 июня 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
В принят закон ? Можно ссылку?
Тоскующая• 09 июня 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Льготы да, только для участников боевых действий.
Но может кое-что пересчитать.
Раньше можно было перерасчёт сделать, если человек отсутствовал, не жил какое-то время в квартире.
Пересчитать то, что начисляется по человечно.
Например, у нас в квартире это газ, и вывоз мусора.
Всё остальное не подходит для перерасчёта ( фактическое потребление по счётчикам), - вода , отопление- на квартиру в целом, квартплата- на метраж квартиры.
в 2017-2018 годах,- когда сын служил в Армии,- я подавала документ с печатью, что он служит и мне пересчитывали.
Может и сейчас такое можно. Не знаю, не узнавала.
Но может кое-что пересчитать.
Тоскующая• 09 июня 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
По метражу квартиры.
Мені таке не перераховували. Бо це не по людях рахують.
Тоскующая• 09 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
И если придомовой счётчик на газ в многоквартирном доме, и начисление за газ- по количеству людей зарегистрированных делают.
Мне когда-то делали перерасчёт по газу.
Твоя подруга• 10 июня 2022
Ответ дляТоскующая
Мне когда-то делали перерасчёт по газу.
Каким боком услуги по поставке газа к услугам, предоставляемым ЖЭК/ОСМД?