На любой поезд пишет «Билет нельзя купить, так как мы пока не продаем билеты этого перевозчика».
Ответ дляnata.ant
Потому что они так заранее не продают,вам нужно в кассе покупать если хотите на эти числа.На этом сайте по моему за два- три дня до выезда можно купить
Боже, как все сложно)
Спасибо
Автор, ми два дні назад їхали з Хелма до Варшави. Я купила білети завчасно, але тим, у кого не було квитка, видали їх безкоштовно! Хоча писали, що після 1-го числа вже не буде безкоштовним проїзд. Може б Ви не поспішали купувати квитки, а на місці зорієнтувалися. Потім, коли ми вже їхали у Варшаві до аеропорту на електричці, волонтери мені сказали, квитка не потрібно, треба підійти до контролера поїзда і показати укр паспорт. Ми, правда, його не знайшли і проїхали так.
Ответ дляArisya1
Ну на авось как-то страшно, честно говоря
Ответ дляArisya1
Бесплатных осталось несколько направлений, в том числе в Хелм и из Хелма, несколько приграничных городов.
козирнаЯ дама• 10 июня 2022
Дівчата, підкажіть будь ласка ,якщо потягом їхати з Катовіце( Польща) у Львів, писали, що у Пшемишлі є пересадка, бо ідуть вже інші колії, хто з цим стикався, розкажіть будь ласка.
Ответ длякозирнаЯ дама
Да едите до Пшемысля,там покупаете уже билет на другой поезд до Львова.
Ответ дляnana713
В PKP попробуйте
Набрала Kraków Gdańsk pkp в Польше билеты в продаже доступны за месяц от предполагаемой даты
Спасибо!