Чи має хтось в планах подавать на карту побиту. Маю на увазі які перетнули кордон після 24.02 та зараз мають тимчасовий прихисток.
Я так розумію, якщо проживаєш у родичів і немає договору найму житла, то подать не зможем, це є однією з умов?
Ті хто приїхав після 24.02.22 можуть подаватись на карти тільки після 9місяців. Перелік умов на карту є на оф.сайті. Головна умова отримання карти це мета для чого вона потрібна - навчання, робота, конкубінат, чоловік поляк.
Якщо проживаєте у родичів, робите мельдунок і засвядчення від них (що ви там проживаєте і не витрачаєте на це коштів).
Але повторюся, головна мета отримання карти це ціль вашого проживання у Польщі.
ku4eravaku4erava• 11 июня 2022
Ответ дляSelena*
Родичи не мета, праця
VivaForever• 11 июня 2022
Ответ дляSelena*
мета-це ціль, чего то не складывается))) у меня
VivaForever• 11 июня 2022
Ответ дляSelena*
Вчить українську :)
я знаю українську, мета це і є ціль, це синоніми.
мета отримання карти побуту це отримання певних прав та можливостей
Можливість безперервного перебування в країні на протязі 3-х років з продовженням терміну;
Можливість перебування в будь-якій державі Європи (Шенгенської угоди) терміном до 90 днів на півріччя;
Офіційне ведення бізнесу та легальне працевлаштування в РП;
Пільгове страхування та медичне обслуговування;
Безкоштовне дошкільне виховання дітей;
Безкоштовна європейська система освіти в державних школах і ВУЗах;
Отримання поточних та іпотечних банківських кредитів з мінімальними виплатами по відсотковим ставкам (2-6% річних);
Купівля, продаж та офіційна реєстрація транспортного засобу за місцем прописки (оренди житла).
Безкоштовне дошкільне виховання дітей;
dajkiri-irina• 11 июня 2022
Ответ дляKisska12
Нет, должна быть офицыальная работа и прожить должен 9 месяцев, но когда вы продадите на карту то выезжать куда нибудь вам будет запрещено, тем более в Украину даже на пару дней
Почему запрещено?
dajkiri-irina• 11 июня 2022
Ответ дляАфри
Выехать можно в Украину к примеру, а назад уже нельзя, если нет дней безвиза или визы.
Потому что пока ждёшь пару лет карту побыта заканчиваются все сроки на легальный въезд в Шенген
Это я знаю,но там написали,что категорически нельзя. Выехать-пожалуйста,
dajkiri-irina• 11 июня 2022
Ответ дляKisska12
Если подали на карту побуту то нет. Пока её не получите. Если ведёте то придётся заново подавать и платить
Не пишите ерунду. Вьехать можно по визе или актуальному безвизу
Ответ дляdajkiri-irina
Речь не о выезде как таково а о карте побуту, когда вы на неё подали вы не выездные так как в любой момент может прийти извещение и вы должны явится, не явитесь придётся все заново перепроходить и подавать
dajkiri-irina• 11 июня 2022
Ответ дляKisska12
Вы читать умеете?? Смотрю нет.. И не понимаете о чем идёт речь
Я как раз понимаю,вы доказываете,что в ожидании карты невозможно выехать. Можно,вопрос,как заехать
dajkiri-irina• 11 июня 2022
Ответ дляKisska12
Только вы можете потерять то что подали и подавать заново прийдется
Вопрос не в том,что потерять,а в том ,что вы написали-выезжать запрещено. Читаю хорошо
Ответ дляKisska12
Неправда.
Куда явиться? Какое извещение?
Я уже третью карту жду.
Куда явиться? Какое извещение?
Я уже третью карту жду.
dajkiri-irina• 11 июня 2022
Ответ дляKisska12
Кто вам такое сказал-невыездные?
Sharkarianka• 12 июня 2022
Ответ дляKisska12
Какие глупости