Чоловік на фронті,мені 2 рази в тиждень треба на роботу,в понеділок і в середу,дітей завозили до бабусі,але в селі повно роботи,бабушка має господарство,город,а дід може накричать на дітей,жорстоко з ними поводитись,на жаль навіть ображать словами,останнього разу на старшу сказав дура,от просто в шутку....
Отаке дівчата життя,геть покинуть роботу я не можу,а під страховки з дітьми немає
Моїм дівчаткам 8 і 5, завтра думаю залишить їх самих, розбуджу, нагодую, хай дивляться мультики і граються, попрошу подружку мою,хай зайде до них на пів години, нагріє обід, перевірить, а в 5 і я повернусь
В гіркий час ми живемо і діти наші
Прикро від того
Тема не для образ і жовчі, а для підтримки і якихось корисних порад,можливо хтось в подібній до моєї ситуації і поділиться досвідом
В гіркий час ми живемо і діти наші
Прикро від того
Kristal2013• 12 июня 2022
Мне так нравится: да меня в 5 лет уже саму оставляли, да я уже суп варила (а чё только суп, а не меню из столовки?), да я то, да я сё.... А как почитаешь ответы в других темах от вас, так вы из за сирены истерические темы строчите и труситесь от пука соседа.
А когда тут темы строчат, что прилетело, так вы же и обсираете: что мать безмозглая, детей не вывезла, понадеялась авось пронесёт. И не пронесло.
Ответ дляЭолия
Угу, просто тоді така інформація так афішувалась, як зараз, що траплялось з такими дітьми. Так не треба маніпулювати словами ’ми’ та ’у мирні часи’. Неадекватні люди були такими завжди і у усі часи. Коли дитина з ’ключем на шиї’ - це ненормально.
Ні одного не знаю випадку, всі однокласники, знайомі виросли так і стали дорослими. Ну якщо у дитини немає елементарного поняття безпеки і вона робить із простині парашут без нагляду - то це батьки повинні думати, чому не виховали.
Ненормально сидіти у декреті до повноліття дітей. Ключ на шиї, бо в портфелі губився між книжок:) Не треба до цього чіплятись. Зараз діти такі всі несамостійні, в 15 років не знають, як включити плиту.
ALenushka505• 12 июня 2022
Якщо ваш чоловік на фронті, то отримує достойну з.п. залишайтк роботц і бережіть дітей
Ответ дляДобрый Йиннот
Не нехтуйте інтернет-зв´язком.
Спілкуйтеся з дітьми у скайпі чи інших месенджерах.
Придумайте якісь творчі завдання, щоб діти від нудьги не придумали небезпечні розваги.
Обов´язково (!!!!) слідкуйте за тим, щоб не перетворити старшу дитину на свою помічницю. Це ваші діти, і ваша відповідальність.
Почитайте про парентифікацію та слідкуйте, щоб не псувати психіку старшій дитині.
так підримую цей комент. ніколи не кажіть молодшій - твоя сестричка старша, тому слухайся її. вона не набагато старша, і така ж дитина. тому молодша 99% її не слухатиметься, та вони ще сваритимуться без вас.
Добрый Йиннот• 12 июня 2022
Ответ дляЭолия
Дякую. Так. І ніколи не треба казати старшій: ’Ти старша, тому мусиш... Ти мамина помічниця. Вона маленька, а ти старша, і тому... Будь розумнішою, бо ти старша’
Ответ дляМарго 152
Якщо для вас прольоти це маніпуляції, то хто тут дурна цілком зрозуміло.
Я не вірю, що адекватна людина, тим більше жінка взагалі таке може написати.
Дурні ті, хто цим маніпулює у кожній темі заради благодарочок))
Я думаю, діалог завершено? Автору я думку сказала. Пояснювати навіженим більше не збираюсь нічого, зі святом:)
Ответ дляZelenkа
Я думаю ви і відноситесь до тих про кого написали, тому вам пояснювати нічого не варто. Святкуйте.
Ответ дляМарго 152
Я не святкую, я просто вас привітала)
Ви можете думати, як заманеться, добре, що процес хоч якось крутиться ’мислітєльний’. Тільки я написала свою думку і не чіплялась при цьому ні до кого, але вкурвило вас і інших)
Ще раз гарного дня
Ответ дляZelenkа
Я не святкую, я просто вас привітала)
Ще раз гарного дня
Звичайно добре, на фоні того що у вас він відсутній. Присутній тільки гострий язик і далеко не найкраще наповнення. Але мені байдуже до сторонніх людей. Добре що поряд таких немає. Гарного дня і успіхів в житті.
Ответ дляМарго 152
Якби було байдуже, не бігли б за мною із своїм ’наповненням’ і розказували ще при цьому про моє))
Так, добре, що поряд немає упоротих маніпуляторів тривогами і дітьми. Гарного дня ЩЕ РАЗ.
екатерина-137d• 12 июня 2022
Ответ дляLyudaT
БОльшая часть детей моего поколения выросли так в совершенно спокойное время. Родители на работе, дети сами дома. Сами грели себе обед с 6-7 лет (как в школу пошли), сами гуляли и т.д. И мультиков по телевизору постоянных не было. Вы хорошая мама) не переживайте, всё наладится
Тоже вспоминала своё детство , на каникулах одна дома
Ирина -04c0• 12 июня 2022
Вы хорошая мама)не волнуйтесь даже .вотпервых подумайте поставить камеру -можно через какой то гаджет ,что бы Вы могли смотреть.детям звонить обязательно и с видео.подружка зайдёт -супер)и настраиваетесь на позитив.я своих тоже негде оставить/поэтому понимаю
Танюша мама двоих принцесс• 12 июня 2022
Попробуйте найти няню на два дня в неделю это не дорого. Возможно соседка?