Zaviriuha• 13 июня 2022

Приват банк, хто може допомогти

Випадково побачила, що на протязі року гуляє туди сюди 1000 грн. Почала аналізувати по випискам, бачу що знімала з карти кошти в сумі 1500 коли на карті було 400 грн. І відтоді гуляє, то списують з авансу,то знову в мінус по платежам. Не можу зрозуміти, як я могла зняти в банкоматі якщо їх не було. Додзвонитися до них неможливо. Кредитів ніколи не брала і закрила всі ліміти кредитні ще як отримувала карту.
english book• 13 июня 2022
Є чат в Приват 24.Там можна поспілкуватися.
Це ще краще ніж дзвонити.Можна заскрінити.
А зняти можна буває більш,ніж є.Може кред.ліміт,може овердрафт.Виясняйте.

автор Zaviriuha • 13 июня 2022
Ответ дляenglish book
Написала їм, побачу коли відповідь нададуть.
silma• 13 июня 2022
Это несанкционированный овердрафт. Вообще не должно было вам дать снять больше денег, чем есть на карте, может вы в другом банке снимали, не в Привате.
автор Zaviriuha • 13 июня 2022
Ответ дляsilma
Ні. В приваті. По виписці видно. Раніше не було такого, а це фігня. Приходитять на карту кошти, пише баланс, я йду знімаю,або оплачую платежі не знаючи, що баланс не той вже. От сьогодні випадково помітила і почала копатися тих мінусах.
silma• 13 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
Наверное у них был какой-то глюк, это вам точно с банком нужно решать, в идеале идти в свое отделение
Antonina Lindeman• 13 июня 2022
Ответ дляenglish book
Не можу до них доптсатися вже дні три ( у всіх так ?
автор Zaviriuha • 13 июня 2022
Ответ дляAntonina Lindeman
Мені теж не відповіли
Antonina Lindeman• 13 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
Мені теж не відповіли
Не просто не відповіли ,там чат постійно не має вільних операторів.
автор Zaviriuha • 13 июня 2022
Ответ дляAntonina Lindeman
Моє повідомлення висить в чаті, але написало,що вільних операторів немає

english book• 13 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
Спробуйте зараз,або пізніше.
Я завжди з ними майже вночі питання вирішую.
Очікую не більше 5-10 хвилин.Як тільки з´являється оператор,далі він вже не зникає.