Marine_29• 16 июня 2022

+Еще два миллиона призывников, итого три миллиона лучших из лучших.

Нет света в конце туннеля, у меня брат служит, каждый день плачу, сколько еще наших мужчин ляжет...?!
Из последних новостей, так стало в "невмоготу грустно и тоскливо".

Ежедневно на Донбассе гибнут или получают ранения до тысячи украинских солдат, из них от 200 до 500 убитых и гораздо больше раненых, — заявил (https://www.axios.com/2022/06/15/ukraine-1000-casu...) Арахамия

По словам Арахамии, если ранее президент заявлял о гибели от 60 до 100 украинских военных ежедневно, то за последние две недели это число выросло.

Также он сообщил, что Украина мобилизовала миллион человек и имеет возможность призвать в армию еще два миллиона, но чего не хватает, так это оружия и боеприпасов.
ДанечкаLucky• 16 июня 2022
Что-то у меня не складывается логика... Ориентировочно у нас сейчас есть около миллиона (было, по словам Бутусова еще в марте, около 700 тыс, вместе с теробороной). Ну еще 2 млн резерва наберут, допустим. А воевать чем? 18 гаубиц на всех делить будут?
Если б у нас было хотя бы 500 тыс вооруженных, все уже б закончилось, не нужно миллионов людей.
В США армия 1,3 миллиона (постоянная, это без резервов). И тут наши заявляют, мол, мы больше, чем америкосы наберем...
Либо Арахамия ляпнул лишь бы ляпнуть или по какой-то другой причине они ж умельцы страху нагонять, либо я чего-то не понимаю.

Вероника-2014• 16 июня 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Так, краще віддати землі, і жити під руснею, і чекати ще 2-5 років наступного наступу. Це ж так правильно
Разве одно исключает другое?
автор Marine_29 • 16 июня 2022
Ответ дляNatalia505
Мені так *подобаються* місцеві експерти з постачання важкого озброєння. Читаю і дивуюся, чому ви ще на порадниці, а не в міністерстві оборони? Може тому що в дипломатії і війні, ви ніфіга не розумієте, так само як я?
а мені так подобаються такі, як ви в рожевих окулярах) 4 й місяць війни, 4 й, а в нас до сих пір достатньої зброї не має і не буде, пока парашку вони не добьють, кому це потрібно, нам дають стільки, щоб ми відбились, все.
Natalia505• 16 июня 2022
Ответ дляMarine_29
ви це моєму братові скажіть, який служить і жінкам в яких чоловіки пішли на медкомісію і вже служать хлопці. І ще раз повторюю, добровольці є, але є такі, яких просто забирають.
Конкретно-як це просто забирають? Є якийсь варіант насилля над особистістю, примус фізичний, моральний, психологічний, садять у карцер, погрожують розтрілом? Дуже цікаво, розкажіть.
@nn@tu• 16 июня 2022
Ответ дляnnnnika
Згадую 2014 і кількість загиблих візуально була більша - більша кількість похорон, більше машин, які зустрічаєш з грузом 200. За ці 3,5 місяці я бачила одні похорони війскового і 1 груз 200, в 2014 я бачила їх десятками. Звичайно, що по таких речах судити не можна, але от так.
я вам расскажу почему, на примере нашего кума. С 21 марта нет от него вестей, в военкомате ничего сказать не могут. Вышли на командира через месяц, сказал погиб, в морге, тело ждите. Ждут месяц ничего нет. Опять в военкомат, вестей нет, командира разорвало на части. врачи что были в морге все новые никто не знает что было месяц назад. Сказали света не было в морге скорее всего захоронили как неопознанных где то. Дали справку как пропал без вести. И что она теперь с этой справкой , на пособия не имеет права, а осталась с детьми сама 10 и 12 лет
Пикарда• 16 июня 2022
Ответ дляkpss2017
а за что они боролись?
Вы же слышали/читали про ОУН-УПА?
ximerka• 16 июня 2022
Ответ дляLegendaZ
А Вы разницу между физиологией хотя бы, не улавливаете?
И не только физика, а и психо-эмоциональная сфера?
Мужчина с минометом 190 и 100 кг, и женщина 160 см и 50 кг веса, в бронике - никакой разницы, совсем.
Мені тільки скажи що треба йти і дай бронік, то все не відкачають, який з мене толк.
Takamaka• 16 июня 2022
Ответ дляVlada-Maria
заради того, щоб не гинуло ще більше. Чи надієтесь, що ляжете і не зачепить? Зачепить, не сумнівайтесь. За ’а какая разніца’ чи ’бариня лягли і просють’ платити доводиться ще дорожче
Все так. Если у кровожадного психопата и маньяка есть план вас изнасиловать, убить и забрать имущество, то ваше добровольное согласие только упростит ему задачу, но не избавит вас от надругательства в особо жестокой форме и ограбления.
TanSt810• 16 июня 2022
Ответ дляnnnnika
Запрошую вас відвідати цвинтар в моєму місті. Кількість захоронень збільшилась майже в 3 рази у порівнянні з 2014 роком(.

nnnnika• 16 июня 2022
Ответ для@nn@tu
Можливо і так і це дуже страшно. Бачила відео з багатьма могилами похованих невідомих війскових(ціле кладовище)
LegendaZ• 16 июня 2022
Ответ дляximerka
Ага, а многим почему-то кажется, что у нас воюющая женщина будет с маленьким розовым пистолетиком.
Natalia505• 16 июня 2022
Ответ дляMarine_29
А повинні були що зробити за 4 місяці? Армію розкрадали і руйнували 30 років. Прокиньтесь вже. Потрібно було весь час будувати оборонні заводи а не пиз...и гроші. Льоні, Віті, Петі, крали усі, а тепер ви чекаєте чудес і знищення величезної армії, у якої ресурсів неміряно? І хто з нас в окулярах рожевих?
lia-lia• 16 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
Удалено администрацией...
Зрозуміло яка ти ягідка ( жаргончик ще той- дура, сцуки...) все цим сказано.
Пикарда• 16 июня 2022
Ответ дляTanSt810
Мене зараз закидають капцями, але чому молоді хлопці, які не мають ще своєї сім´ї та дітей мають гинути, а ті, у кого 3 і більше дітей вільно виїжджають?!
Тому що влада вирішила що жінка в разі втрати годувальника цілком може ’поставити на ноги’ 2 дітей, а 3 вже ні. Щодо молодих... Напевно Зеля прихильник творчості Цоя. У нього є пісня зі словами ’война дело молодых, лекарство против морщин ...’ Було б смішно, якби не було так сумно
lia-lia• 16 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
К сожалению да.
Знакомого после трепанации и инсульта призвали.
Удалено администрацией...
Ira759• 16 июня 2022
Ответ дляNatalia505
Вручають повістку, відмова - кримінальна відповідальність.
TanSt810• 16 июня 2022
Ответ дляnnnnika
Буквально вчора повідомили про загибель 4-х чоловіків з одного батальону: 2 з броварщини та 2 з чернігівщини. Вже п´яту добу їх не можуть забрати з поля бою(
Julia 2020• 16 июня 2022
Ответ дляximerka
Мирна угода це мається на увазі здатись раші? І саме страшне наші діти через рік два підути польщу або литву визволять, точнеше там російськомовних.
это пугалки напоминают как во вторую мировую некоторые травились чтобы не ехать остарбайтерить в Австрию и Германию, а кто не отравился и здоровыми остались и Вену повидали и дожили до правнуков
lia-lia• 16 июня 2022
Ответ дляNatalia505
Не вірю. В нас навіть з проблемами зору не беруть.
я читаю її коментарі воно якесь неадлекватне.

Natalia505• 16 июня 2022
Ответ дляПикарда
Війна в 2022 має бути технологічна. Взагалі без людських втрат. Технології на стільки міцно зайшли в наше життя що знищити ворога можна не вбиваючи людей. Але вони того не хочуть, ті хто має можливості.
Pole• 16 июня 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
Ні, до того не дійде
з жовтня розпочнуть на законних підставах
mamarama• 16 июня 2022
Ответ дляSara-a
Они там в раше все неадекваты.
Но речь не о них, а о тех, которых раша обсирает, а они и дальше пытаются сохранить лицо пуйлу.
Смотрю и думаю, они все долбонутые или как?
Ну вот, если бы мы не стали сопротивляться агрессии россии, или перестанем ей сопротивляться, то ваше выражение о долбанутых будет применительно к нам.
Так мы долбанутые, будем плясать под дудку путина или как?
автор Marine_29 • 16 июня 2022
Ответ дляNatalia505
Напишу, як було в нашій сімії.
Прийшла людина, мій брат, він отримав повістку через роботу, це зафіксували в военкоматі, сказали прийти наступного дня, він прийшов на медкомісію, пройшов її за 2 дні, потім йому сказали завтра зявитися з речами, зявився, відправили на учебний полігон на 5 днів, хоча говорили, що буде 10 днів. Повернули додому, через 7 днів подзвонили и сказали, що забирають, вручили список , що купити.
kpss2017• 16 июня 2022
Ответ дляВероника-2014
Ну, потому что наши женщины и работать-то не сильно хотят, учерены, что это исключительно мужское дело, а тут - воевать!
а, ну разве только по этой причине)))
TanSt810• 16 июня 2022
Ответ дляNatalia505
Іде 300-річна війна за винищення українців як етносу, тому технологійчна війна не влаштовує
Natalia505• 16 июня 2022
Ответ дляTanSt810
Згодна, нажаль..
lia-lia• 16 июня 2022
Ответ дляNatalia505
А ви як бачите?
Удалено администрацией...
Pole• 16 июня 2022
Ответ дляВероника-2014
ставати на військовий облік зобов’язані в першу чергу працюючі жінки, а не домогосподарки, у яких диплом пилом припадає...
роботодавець буде гнати таких жінок до військомату, аби тільки не штрафували...
lia-lia• 16 июня 2022
Ответ дляximerka
Я щось пропустила? Україні пропонували мирну угоду?
подивіться з ким ви спілкуєтесь. нульовий акаунт. Не читайтек цих російських ..... тварюк
kpss2017• 16 июня 2022
Ответ дляLegendaZ
а все мужчины 190 и 100? большинство мужчин 170-180 и 60-80, так давайте их не будем трогать? про пэс ни о чем, как раз женщины в этом плане лучшие воины, потому таки да, разницы никакой