Натали-78• 16 июня 2022

Загранпаспорт старая фамилия

Добрый день. Дочка в декабре сменила фамилию. Украинский паспорт получила в январе, новый загран оформить не успела. Мы живём в зоне боевых действий. Собирается ехать работать за границу. Знакомые, которые там работают, говорят, что все оформляется по загранпаспорту и чтобы ехала по старому. Возможно ли это? Или лучше ехать по новому украинскому? Может кто сталкивался с такой ситуацией, подскажите, пожалуйста.
Tatarbunara• 16 июня 2022
Паспорт на інше прізвище не є дійсним. Самий швидкий і дешевий варіант - зробити паспорт в Україні.

автор Натали-78 • 16 июня 2022
Ответ дляTatarbunara
Дякую за відповідь. На даний час не маємо такої змоги.
Tatarbunara• 16 июня 2022
Ответ дляНатали-78
Виїждати у відносно спокійний регіон і робити паспорт не варіант?
Борисфенка• 16 июня 2022
Ідьте по дійсному закордонному паспорту. Буде ще на дівочому прізвищі.
Колись після війни зробить все правильно.
автор Натали-78 • 16 июня 2022
Ответ дляTatarbunara
Не варіант((
Tatarbunara• 16 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Паспорт на дівоче прізвище недійсний за кордоном.
автор Натали-78 • 16 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Не буде неприємностей? Ій так і радять. Я дуже хвилююсь, їде сама.
Борисфенка• 16 июня 2022
Ответ дляНатали-78
Я особисто була в консульстві, мала при собі український паспорт на нове прізвище і закордонний паспорт прострочений на дівоче прізвище. Сказали, давайте продовжимо вам закордонний, це простіше, якщо хочете.
Я є така правильна, зробила довідку про ідентифікацію особи, на нове призвіще. То тепер я в літаку літати не можу, наприклад.
Їм все одно, по якому паспорту в´їхав.
Борисфенка• 16 июня 2022
Ответ дляTatarbunara
А, в українському паспорті ще й штамп стоїть на заміну. Таки недійсний.
І в консульстві он-лайн запис на два місяці вперед, місць нема.
Проблем у неї з українським паспортом буде неміряно. А з дійсним закордонним все буде доладу.

rybka21• 16 июня 2022
Ответ дляTatarbunara
А хто знає, що воно дівоче
Tatarbunara• 16 июня 2022
Ответ дляrybka21
А хто знає, що воно дівоче
Для легального працевлаштування часто потрібна копія українського внутрішнього паспорту. Також довідка про несудимість. Банківська картка. Яким чином донька автора буде вирішувати ці питання, перетнувши кордон з недійсним закордонним паспортом?