В кого було схоже? Як лікувати. Не турбує, вчора на педикюрі майстер звернула увагу , я навіть не помічала . Що це таке?
Майстерня домашнього текстилю• 17 июня 2022
Погано видно, подошвенна бородавка або стержневий мозоль. Це лікується.
Зробіть більш детальне фото, будь ласка. Це або стержневий мозоль-точкове больове відчуття глибоко всередину, або підошвена бородавка-має багато наче точечек всередені-краще не чіпати, бо дуже швидко почне розкидати по ступні. Зверніться до подолога або дерматолога, це лікується під наглядом лікаря-або рідким азотом, або лазерем, або хірургічно..