elena_shop4you• 17 июня 2022

Де в Києві купити тканину на вишиванку

Порадьте, де в Києві купити тканину на жіночу вишиванку . Інтернет магазин не цікавить. Дякую
Борисфенка• 17 июня 2022
На Подолі Житній ринок, другий поверх.
OurFashion• 17 июня 2022
Світ льону На Подолі
Але спочатку подивіться на сайті, чи влаштовують ціни
Raganele• 17 июня 2022
Тоже хочу.. а в магазинах ткани нет? например, на Житомирской большой
Мне нужна наверное заготовка, я бы тоже вышиванку хотела.. но у меня большой размер ((
romantica• 17 июня 2022
Ответ дляRaganele
Заготовку (как раз) можно без проблем купить в Интернет.

Ткань я покупала в магазине тканей за Цирком (их два).
автор Leneka • 17 июня 2022
Ответ дляRaganele
Там немає. Сьогодні була.
автор Leneka • 17 июня 2022
Дякую всім за відповіді.
awersi• 18 июня 2022
Є декілька великих магазинів тканин тк- маркет. У них є сайт. Заскринила їх сторінку, щоб легше шукати. Там у контактах є телефони їх магазинів.
awersi• 18 июня 2022
Ще можна взнати у Маковкі біля метро Почайна. У них є невеличкий магазин з різними цікавими штучками. Заскринила.
автор Leneka • 18 июня 2022
Ответ дляawersi
Дякую. Телефонувала їм. Сказали немає
автор Leneka • 18 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
На Подолі Житній ринок, другий поверх.
Може стане у нагоді комусь, то залишу коментар. Тканини немає , буде після 20 червняне раніше. Гарні вишиванки .