Мелитрисса• 18 июня 2022
Ответ дляsobacura
Срач саме розводять ті, кому не подобається слово українізація. Вже так склалося.
Неужели?
Kristal2013• 18 июня 2022
Ответ дляsobacura
А військові сидять тут і скаржаться на теми? Не думаю. Тому не вплутуйте їх сюди. Мова про місцевий контингент.
Ну я сижу тут. И я жена военного. И таких жен, у которых сейчас мужья не по своей воли в горячих точках, дофига. И? Дальше начнёте делить по языковысказыванию?
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляCаванна
Класнное виде недавно видела в телеге, возможно есть ссылка? Такое мультяшное, типо был Белгород потом ударили бомбой, солнышко взошло и стал Білгород
От одразу видно що ви не співали Плач Єремії під гітару)
Кошка Маша• 18 июня 2022
Ответ для Shady lady
Чи може вам за «вишиватну бидлоту»?
Що ви маєте на увазі цим словосполученням?
Удалено администрацией...
Ответ дляOnyx83
Удалено администрацией...
А ви постійно в такі теми приходите, хоч як вони вам не подобаються і зачипають. Приходите і намагаєтесь розвести срач, як і ваші однодумці.
Я маю повне право створювати теми про мову, про українську мову, чи в нас діє якась заборона?
Я знаю за що мене банять, за кількість скарг, автоматично (пояснення адмінів), тому не вигайдуйте. Не подобається вам - вийдіть і все.
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Жодний український політик не зміг так українізувати наш народ, як путін(( багато моїх знайомих перейшли на українську с початком війни, все частіше з автомобілів лунає українська музика, діти співають не інстасамку, а Червону калину і т.д
100%
Моєму батькові 63 роки, все життя розмовляв російською, хоча останні 30 років жив в україномовному регіоні.
З 24 лютого він говорить українською. Трохи як азіров, але старається.
Кошка Маша• 18 июня 2022
Ответ дляsobacura
Я навіть і писати вам нічого не буду, з вами все ясно.
Удалено администрацией...
Русский язык родной, я благодарна своему образованию на русском языке, количеству прочитанной литературы, читаю с 4х лет, и наслаждаюсь чтением.
Але. Українську не знає Путін, українська офіційна мова найкращої країни, якій зараз дуже боляче від орди, яка використовує свою мову для зла, а не для розвитку, тому дякую руській мові за все, але прийшов час прощатися.
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляOnyx83
Удалено администрацией...
Якщо вам не подобається якийсь допис чи тема - ви берете і його не читаєте.
Не дякуйте, порада від душі
lenchik maha• 18 июня 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
100%
У нас вообще город русскоязычный, так приятно сейчас слышать, как люди переходят на украинский)) и очень приятно, что почти нигде не слышу рос.музыки
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляКошка Маша
Удалено администрацией...
Я в шоці
Це взагалі по-за нормою.
І ті, хто таке лайкає - теж.
Це взагалі по-за нормою.
І ті, хто таке лайкає - теж.
Мелитрисса• 18 июня 2022
Ответ дляsobacura
Ну то тут срач розводить зараз? Вам скарга за образу і перехід на особистість.
Да уж простите, не нашла корректных слов. Но вас же не интересует сколько русских/русскоязычных погибло как мирных, так и военных. И вы не задумаетесь, не так ли? Цель вашей темы очевидна в вашем же комментарии под темой, да и советчицы пишут, что это не впервые. Так что еще можно о вас сказать и какими корректными выражениями. Идите лучше спать, не мутите воду. Спокойной ночи.
Ответ дляМелитрисса
Виходьте з теми і йдіть читайте про щось інше. Не мутіть воду. Я не порушую нічиїх прав і нікого не ображаю! Я за тотальну українізацію, так! Після 24 лютого! Раніше була абсолютно лояльною до російськомовного населення і сама багато писала російською. Але зараз ні! Категорично ні!
Ответ дляPAJAMA ROOM
Не дякуйте, порада від душі
Вы действительно думаете, что эти темы, в которых людей пытаются лбами столкнуть на 100500 комментов, автор из благих намерений создаёт в патриотическом припадке? Каждый раз при чем?
И, собственно, странно, что надо, оказывается, спрашивать советов (у вас, например), в какую тему заходить и можно ли комментировать.
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Я дуже такими людьми пишаюся, які вони молодці
Їм не просто, тому дратуюся, коли хтось зверхньо починає виправляти таких людей
Ответ дляWhy
Глупости, я с детства говорю на русском языке, но абсолютно не против укранизации. И раньше была не против. Мне кажется, что именно вас это больше задевает
Почитайте інші коментарі. І зрозумієте кого і як задіває. Мені вже тут здохнути скоріше побажала одна дама.